Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yeni Ders Çalışma Alışkanlığı

L

leonidas

Misafir
Kardeşim alt yapın yoksa baştan başlamak en iyisi çünkü konular hep bağlantılı ,lise 3 4 e doğru birşey anlamayacaksın çoğu dersten.Bu sitede olma sebebimiz belli öncelikle fapi bırak.xd

İradeavcısı

Jüpiter Yolcusu
Kardeşim alt yapın yoksa baştan başlamak en iyisi çünkü konular hep bağlantılı ,lise 3 4 e doğru birşey anlamayacaksın çoğu dersten.Bu sitede olma sebebimiz belli öncelikle fapi bırak.xd
Zaten sosyal medyayi sildim sınav sürecinde olduğum için
Kafamda dönüp durmasın diye müziklerinde sildim ha belki YouTube'dan açar ara sıra dinlerim
Zaten fap hafıza kaybı unutkanlık yapıyor
Benim istediğim güçlü bir hafıza?
9. Sınıf konularından başlarım
Sağol abim

İradeavcısı

Jüpiter Yolcusu
Dedikleriniz için sağolun
9. Sınıf konularından başlayacağım ?
Matematiğin güler yüzü adlı hocayı izledim az önce
9. Sınıf mantık konusuydu
Başka birşey yazmak isteyenler yazabilir
Sağolun abilerim hakkınızı helal edin♥️

Stormywest

Yeni Üye
Ben de bu sene 11'e geçiyorum 9 ve 10 biraz sıkıntı ama önümüzde güzel bir yaz süreci var en azından bilinçli olmamız bile iyi hiç bir şey için geç değil nofaple birlikte bu yaz kendimizi geliştirerek spor yaparak, kitap okuyarak güzel bir ders programıyla çalışarak bence çok güzel yerlere gelebiliriz herkese bol şans..

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6