Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yeni Rekor !

SniperTR

Mars Yolcusu
Merhaba dostlar nasılsınız iyi misiniz ? Beni soracak olursanız,çok iyiyim.30 Günlük rekorumu an itibariyle kırmış bulunmaktayım.Aranızda yüzlerce günü görmüş kişiler için küçük olabilir ama benim için büyük bir adım.Adeta yeni bir hayatın başlangıcı.Süper güçler ummuyorum ama gerçek kendimle tanışacağım için heycanlıyım.Depresif,umutsuz,enerjisiz,beyin sisli,cilt problemleri olan,konuşması zayıflaşmış... eski benden sıkılmıştım.Aslında bu ben bile değildim.Ben dediğime bakmayın,kesinlikle böyle biri olduğumu kabul etmiyorum.Sadece pmonun bende yarattığı tahribatlar bu özellikleri kabullendirmişti.Şimdi çok mu mutluyum hayır ? Hala anksiyetem ,endişelerim devam ediyor.Ama endişem başlayınca günümü dolu geçirerek dindirebiliyorum.Lakin pmo bağımlısı bireyken ne endişelerim susuyor,ne de onlar için bir eylemde bulunuyorum.Sadece kafasını kuma sokmuş bir deve kuşuna dönüşüyorum.Anksiyete bu hayattaki en sadık dostumdur,ne zaman boşlukta kalsam kalk çalış der.Her zaman daha iyi olmamı ister.Bana hayatın saf gerçeklerini anlatır sadece.Ben ise bugüne kadar sadece pmo sığınarak gerçeklere karşı gözlerime set çekmişim.Güzel bir hayatı vermedi henüz NoFap,hala çok fazla problemim var ama artık onlarla savaşabilecek muazzam bir gücüm,enerjim,motivem var.Mücadele etmediğim sürece ise problemler yok olmuyor sadece büyüyerek daha şiddetli geri dönüyor.

Hatırlarsanız yarışmadan sonra uyku problemim başlamıştı.5-6 ay cefasını nasıl çektiğimi geçmiş konularımda görebilirsiniz.Doktor,doktor gezdim çeşitli bitkiler tükettim ama sonunda kaliteli doktora denk geldim.Tedavi sürecim başladı.
Tedavim boyunca omega 3,probiyotik,lavanta çayı ve yemeklerden sonra maden suyu tüketmeliymişim.Ayrıca omega3 ve probiyotik beynime,kalbime,bağışıklığıma,üreme sistemine çok güzel etkileri olcak.Bu takviyeler aynı zamanda pskolojiye ve stress yönetimine güzel etkisi olduğundan flatline etkilerini hafifletiyormuş.İleride bununla alakalı bir konu açacam.

Böylelikle sürecimde 2. Aşamaya geçmiş oldum.Ne tesadüftürki ramazana denk geldi.Kullandığım takviyelerle ve oruçla birlikte beyin onarımı x2 x3 kat hızlancak.Kendi rekoruma ulaştım diye rehavete kapılmıcam.Asıl savaş yeni başlıyor.

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6