Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yeni Rekorum, 3. Hafta!

aboutblank

Yeni Üye
Bu süreci yaklaşık 2 aydır deniyordum. Ama maalesef hep 5-6. Günlerde bozuyordum. 1,5 ay önce corona geçirdim. Ve corona süreci boyunca herhangi bir şekilde mas*** yapamadım. Corona bana bu bağımlılık ile nasıl başa çıkabileceğimi öğretmişti. Corona'dan sonra, iyileşince dayanamayıp süreci bozmuştum. Ama bozunca bunun ne kadar kötü hissettirdiğini, hayatımı ne kadar kötü etkiledigini, NoFap'teyken daha iyi olduğumu hissetmiştim. Ve tekrardan NoFap yapmaya karar verdim. Ve şuan 21. Gündeyim. Şimdiye kadar herhangi bir istek gelmedi. Artık hergüne daha enerjik bir şekilde uyanıyorum. Yaşam enerjim daha yüksek. Ve şu dopamin olayının kesinlikle ise yaradığını söyleyebilirim. Çünkü NoFap yapmadan önce dinlediğim müzik çok az zevk verirken şimdi dinlediğim müziğin daha hoş geldiğini, daha zevkli olduğunu söyleyebilirim. Bunun yanında artık her şeyden daha çok keyif alıyorum. NoFap'i yapmak isteyen herkese öneririm.

GoldenLight

Karanlık ışığa hizmet eder.
Reseptörler açılınca insan en ufak şeyden bile zevk alabiliyor. Kendimden örnek verecek olursam. Yolda yürürken yüzüme güneş ışığı bile çarpınca, mutlu oluyordum. Yazında bunu güzel özetlemişsin ve güzel bir irade ortaya koymuşsun. Mezuniyet yazını da görmek isteriz :)

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Çok güzel, tebrik ederim. Yeniden doğmuş gibi oluyor insan. Sonraki haftalarda da edindiğin tecrübelerini görmek isteriz, devam! :)

BloodRien

Yoda
Bu süreci yaklaşık 2 aydır deniyordum. Ama maalesef hep 5-6. Günlerde bozuyordum. 1,5 ay önce corona geçirdim. Ve corona süreci boyunca herhangi bir şekilde mas*** yapamadım. Corona bana bu bağımlılık ile nasıl başa çıkabileceğimi öğretmişti. Corona'dan sonra, iyileşince dayanamayıp süreci bozmuştum. Ama bozunca bunun ne kadar kötü hissettirdiğini, hayatımı ne kadar kötü etkiledigini, NoFap'teyken daha iyi olduğumu hissetmiştim. Ve tekrardan NoFap yapmaya karar verdim. Ve şuan 21. Gündeyim. Şimdiye kadar herhangi bir istek gelmedi. Artık hergüne daha enerjik bir şekilde uyanıyorum. Yaşam enerjim daha yüksek. Ve şu dopamin olayının kesinlikle ise yaradığını söyleyebilirim. Çünkü NoFap yapmadan önce dinlediğim müzik çok az zevk verirken şimdi dinlediğim müziğin daha hoş geldiğini, daha zevkli olduğunu söyleyebilirim. Bunun yanında artık her şeyden daha çok keyif alıyorum. NoFap'i yapmak isteyen herkese öneririm.
1 şarkı bırakalım ozaman başarına
Eine kleine nachtmusik

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6