Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yeniden Nofap

MR.NO FAP

Deneyimli Üye
Merhaba arkadaşlar, biliyorsunuz 1 yıldır nofap yapıyordum. Bu ay gerek stresten gerek boş zamandan tekrar yapmaya başlamıştım. Başta easy mod yaparım rahatlarım diye kurgulamama rağmen bu iş 2 günde 1 e kadar düştü ve canımı sıkmaya başladı. Yavaş yavaş en eski halime dönüyorum sanki. Ve artık nofapa geri dönüyorum easy mod pişmanlık çünkü? Bu günü birinci günüm kabul ediyorum. Her gün editlemeye çalışacağım boş durmak istemiyorum sitede daha çok aktif olmalıyım sanırım. İnşallah tamamen kurtulacağız birlikte?
Konumu takip ederseniz mutlu olurum çünkü gayet uzun olacak ??

MR.NO FAP

Deneyimli Üye
Hala sürece devam ediyorum. Kendimi bu hafta içinde düzenime sokcam zamanın da fazlalaşmasıyla gereksiz bir rehavete kapılmıştım ve bilmem kaç yüz erteleme sonrası kararım kesin:) Onun dışında şuna da karar verdim bu günlük sadece bi durum günlüğü olcak yarım sayfa edebiyat yapmıcam. Çünkü üşeniyorum. Fark ettiyseniz yazılarım önceki yıla göre kısaldı (veya bana öyle geliyor bilmiyorum?)

MR.NO FAP

Deneyimli Üye
Evet tam 16 gün geçmiş ben ne kadar uğraşsam da işler
istediğim kadar iyi gitmiyor. Pmo aklıma gelmiyor fakat o gelmezse soyal medya o da gelmezse oyunlar şeklinde olan klasik girdaba kendimi baştan kaptırmamam lazımdı.Pişmanım fakat en azından çabalıyorum. Hala boş zamanım çok ama kullanamıyorum. Namaz kılmaya bile üşeniyorum bazen de unutuyorum gidiyor. İçinde bulunduğum odacık bana sürekli bağımlılıklarımı hatırlatıyor doğal olarak. Sanki hapismişim
gibi hissetmeme sebep oluyor. Ama inşallah üstesinden tekrar , tamamen gelicem?

MR.NO FAP

Deneyimli Üye
yaklaşık 2 ay oldu ve ben gecenin verdiği şehvet girdabıyla relapsim. ?Saat 00.36
Yine de iyi bir deneme ?.Dahasını getircem inşallah. Buraya düzenli olarak yazı yazacağım artık, hiç denemediğim bir şeydi ama zamanı geldi geçiyor sanırım

MR.NO FAP

Deneyimli Üye
Gün 1
Bugün yoğun geçti benim için bir kaç saat spor yapmama rağmen yorulmanın üstüne bi de ders çalıştım(mezuna kalmak istedim çünkü ,bilmem daha önce söyledim mi?). Ondan sonra zaten bir şey yapamadım.akşamın geri kalan bölümünü değerlendirmek istiyorum. Uzun zamandır kitap okumuyorum belki başlangıç yapabilirim. Ayrıca spor yapmak da hedefim gerek oyun olsun gerek body olsun kendimi fit tutmak istiyorum abartmadan. Ayrıca dil bakımından liseden kalma İngilizce fransızcam var onu da eski rayına oturtursam iyi olur sanırım. Ama bunları teker teker yaparım diye düşünüyorum hepsi aynı anda olursa sıkıntı çıkabilir ehehe?

MR.NO FAP

Deneyimli Üye
2.gün
Bugün deneme çözdüm konu tekrarı yaptım bi de üzerine soru çözdüm o yüzden akşam hiç halim kalmamıştı hep yattım.Bi yandan 2. aşımı oldum biraz gecikse de .Kötü etkileri inşallah beni bozmaz çok.

MR.NO FAP

Deneyimli Üye
3.gün
Aşının etkisiyle kötü olcağımı tahmin edip sabah mat çalıştım .Öğleden sonra zaten yatarak geçti tahmin ettiğim gibi. Biraz toparladım şuan ,çalışıp yatmayı planlıyorum gece 2 gibi

MR.NO FAP

Deneyimli Üye
4 ve 5. Gün: Kendimi iyi hissedip çalıştığım iki günü geride bırakıyorum. Planlama konusunda eksiğim var ama düzenim yavaş yavaş oturuyor?

MR.NO FAP

Deneyimli Üye
6.gün
Maalesef bozdum. Çok basit oldu ?MO dan bi kutulamadım

MR.NO FAP

Deneyimli Üye
Bu hafta bi easy mod deneyeyim dedim. Sonra vazgeçtim aynen devamke.

MR.NO FAP

Deneyimli Üye
1 haftadır iyi giden sürecimi yine bozdum. Allahtan easy mod tarzında bir bozuş oldu. Ama anladım ki ben eski ben değilim. Tamamen çöktüm. Şeytan bana fırsat vermiyor. Özellikle de İzmir gibi bir yerde yaşıyorsanız??

MR.NO FAP

Deneyimli Üye
Tam 1 haftadir yapmiyorum 3 kasim gibi basladim ( 1 yıl önce mezun olduğum gün) 1 haftadır yapmıyorum. Çok zorlanıyorum eskisine göre ,ama kendimi tutuyorum bir şekilde

MR.NO FAP

Deneyimli Üye
2 hafta oldu ve sanırım kilidi kırdım.Bir yerden sonra daha az tetikleniyorsunuz sanki. Benim kırılma anım da bu 2 haftaydı. Artık dümen bende . İnşallah devamı gelir. İnanıyorum?

MR.NO FAP

Deneyimli Üye
Toparlanmam lazım aga. Her zaman aynı günahı işlemekten bıktım usandım. 5 dk lık zevk için yaptığıma bak. Kendimden utanıyorum. Ve çok üzülüyorum . Denilecek hiç bir şey yok adıma , hafiften sanki umutsuz vakaya bağlıyorum. 1 kere bıraktım meğer o gün ölüm günümmüş desem yeri vallahi. İçimi kemiriyorum sinirden. Hissediyorum arkadaşlar psikolojik değil uydurmuyorum ,bir şeyler hissediyorum no fap yaptığımda . Hayata dönüyorum, dileklerim gerçek oluyor. Fap yapınca ise boşluğa düşüyorum ezik bir hal alıyorum pişmanım ama bilincime anlatamıyorum anca derdimi böyle platformlara dökebiliyorum cidden durumum kötü. Eski bay nofapa hep özeniyorum artık ,mast yapmadığım günlere geri dönmek istiyorum !

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Toparlanmam lazım aga. Her zaman aynı günahı işlemekten bıktım usandım. 5 dk lık zevk için yaptığıma bak. Kendimden utanıyorum. Ve çok üzülüyorum . Denilecek hiç bir şey yok adıma , hafiften sanki umutsuz vakaya bağlıyorum. 1 kere bıraktım meğer o gün ölüm günümmüş desem yeri vallahi. İçimi kemiriyorum sinirden. Hissediyorum arkadaşlar psikolojik değil uydurmuyorum ,bir şeyler hissediyorum no fap yaptığımda . Hayata dönüyorum, dileklerim gerçek oluyor. Fap yapınca ise boşluğa düşüyorum ezik bir hal alıyorum pişmanım ama bilincime anlatamıyorum anca derdimi böyle platformlara dökebiliyorum cidden durumum kötü. Eski bay nofapa hep özeniyorum artık ,mast yapmadığım günlere geri dönmek istiyorum !
Sen bence c.tesiden itibaren (yeni sürece hemen başlama yani) hergün buraya gel düzenli günlük yaz sürecin faydalı etkilerini de kendine hatırlat. Şu tavsiyeler bölümüne de tekrar göz atmaya başla. Krizlerini planla vs.

MR.NO FAP

Deneyimli Üye
Hemen başlamalıyım ama forumda daha çok vakit geçircem sözüm olsun

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6