Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yenilenme Süreci - Günlük

Wise

Ancient Wise
Hedonizm bir insan olsa muhtemelen o ben olurdum. 5 Aydır öyle bir partiliyorum ki. Yıllarını nofape vermiş biri olarak ayıp bile denilebilir.
Şimdi ise tekrardan yenilenip vücudumun kendine gelmesi gerekiyor. Acayip kötü hasta oldum. Psikolojim de hafif çöktü.
Şu anki durumuma bakalım.
Günde en az 5 bardak filtre kahve. Bol bol şeker tatlı çikolata. Bol bol alkol. Sigara. Spor yok. Fibromiyalji geri başladı.
Bugün başlamaya karar verdim.
Kahveyi ve sigarayı tamamen bıraktım. Tatlıyı hayatımdan çıkardım. Spora iyileşince başlayacağım. Uykumu düzenli uyumaya başladım.
Fibromiyalji için uygun bir beslenmeye başlayacağım çöp gıda ve hazır şeyleri bırakıyorum. Tatilde acayip kötü beslendim ve uykusuzdum, üşüdüm bi de. O da beni bozdu hasta etti. Kitap okumaya tekrardan başlıyorum. Her gün 1 saat kodlamaya vakit ayıracağım. Akmasa da damlasın bir şeyler öğrenelim.
Kahvesizlik ve 0 şeker baş ağrısı yaptı. Bakalım ilk gün başım aşırı ağrıyor.

Wise

Ancient Wise
3. Gün
Dün fibromiyaljim geçti. Kahveyi aşırı azalttım. 1 Bardak ve yaklaşık 7gr filtre kahve içiyorum. Öğünleri küçülttüm. 105 Kiloydum tokken aşırı şişkinlik vardı, şimdi aç karnıma 99.6 kiloyum. Bağırsak floramı düzelttim, mineral alımına başladım. Kaya tuzunu sodanın içinde eritiyorum bayağı faydası oldu. Hasta olduğum için pek hareket edemiyorum, bileğim de çok acıyor. Geçen burkmuştum. Evde hafif spor yapıyorum ve dövüş konusunda kendimi geliştiriyorum. Kitap okumaya başladım ve hoşuma gidiyor. Yorgunluk üst düzeyde. Çok az şeker alıyorum yapacak bir şey yok. Bakalım.

Wise

Ancient Wise
7.Gün
Muazzam iyi hissediyorum. Dün spor yaptım kasları şişirdim. Enerjim aşırı yüksek. Mutluluğum ve sağlığım da iyi durumda. 100 Kiloya düştüm. Hayvan gibi erekte oluyorum ve testosteronum çok yüksek. Mutluyum.

Wise

Ancient Wise
Tekrardan gidiyorum. Gitmem gerekiyor. Bana ihtiyaç duyan insanlar, olaylar ve bir hayat var. Forumdan alacağımı aldığımı düşünüyorum.
Her zaman ne olursa olsun kalbinizin sesini dinleyin. Beni hiç yanıltmadı. Teşekkürler.

🫡​

🫡​

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6