Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yine aynı tuzağa düştüm

Karaoke

Yeni Üye
Arkadaşlar.Bu illete bulaşmış olanlar ve kurtulmuş olanlar her an tetikte olmalılar.Bu siteyi asla bırakmamalılar.Ben bir müddet buradan uzak kaldım.Tamamen kurtulduğumu sandım ve rahavete kapıldım.Sonuc olarak aynı tuzağa düştüm.Aman siz asla rahavete kapılmayın.Uyanık olun.Tuzağa her an düşebilirsiniz.Benim en büyük sıkıntım boş zaman ve yalnız kalmak.

alexander666235

Venüs Yolcusu
Bazı kişiler de tam tersini söylüyor.Bu siteye sıkça girdiğinde onlara PMO yu hatırlattığından bahsediyorlar.Ben bundan önceki denemelerimde günlük tutmazdım şimdi hafiften başladım eğer yoksa tavsiye ederim.

Karaoke

Yeni Üye
Bazı kişiler de tam tersini söylüyor.Bu siteye sıkça girdiğinde onlara PMO yu hatırlattığından bahsediyorlar.Ben bundan önceki denemelerimde günlük tutmazdım şimdi hafiften başladım eğer yoksa tavsiye ederim.
Tam tersi oluyor.Çünkü artik biraktim rahatim deyip gevsiyorsunuz.Sonra ayni tuzaga dusuyorsunuz

Gelişimsabırister

Uranüs Yolcusu
Bende de öyle oldu. Siteyi bırakmak yerine zaman zaman uzak kalmak daha faydalı olacaktır diye düşünüyorum. 90 günden daha uzun bir süreç yaptıktan sonra yani kafada bitirdikten sonra belki bırakılabilir.
Şöyle bir sorunum vardı. Siteyi kaçış olarak kullanıyordum burda çok zaman harcamak da moralimi bozuyordu. Ama sonra fark ettim ki fapte zaman harcayacağıma burada kontrollü harcamalıydım. Şuanda dikkat etmiyorum yine bağımlı olursam hiç şaşmam. Tasarım da hoş sanki bağımlı olalım diye yapmışlar :)

Karaoke

Yeni Üye
Bende de öyle oldu. Siteyi bırakmak yerine zaman zaman uzak kalmak daha faydalı olacaktır diye düşünüyorum. 90 günden daha uzun bir süreç yaptıktan sonra yani kafada bitirdikten sonra belki bırakılabilir.
Şöyle bir sorunum vardı. Siteyi kaçış olarak kullanıyordum burda çok zaman harcamak da moralimi bozuyordu. Ama sonra fark ettim ki fapte zaman harcayacağıma burada kontrollü harcamalıydım. Şuanda dikkat etmiyorum yine bağımlı olursam hiç şaşmam. Tasarım da hoş sanki bağımlı olalım diye yapmışlar :)
Sakın ha bu tuzağa düşmeyin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6