Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yine - Yeni - Yeniden

nova

Merkür Yolcusu
Merhaba arkadaşlarım, nasılsınız? İyisinizdir umarım zira ben hiç değilim. 2021'in ortalarında 2 3 kez 1 aylık deneyimlerimin basarısız olması sonucu tekrar tekrar dibe vuran ben bugün tekrardan denemek için buradayım ama bu kez farklı bir şekilde. Misal bu sefer gün saymayacagım cünkü bu olayı bir yere varilması gereken bir olay haline getiriyor ve bildiğiniz üzere bu bir yarışma veya hedef degil, ayrıca basarısızlıkla sonuclanınca X günüm ziyan oldu psikolojisi insanı depresyona sokuyor. Bir diğer değisiklik ise artık bu olaya bir challenge gibi bakmak yerine bir disiplin bir felsefe gibi bakacağım, çünkü aksi durumda bu bir alışkanlık degil gecici bir yarişma gibi oluyor, ben ise bu felsefeyi hayatıma oturtmak istiyorum. Neyse başka hatalar da var ama uzatmak istemiyorum daha fazla. Bunu da bir dipnot olarak yazıyorum. Kendinize iyi bakın. Sureciniz daim olsun..

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6