Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yks 2023 Yetişir Mi ?

Harvey Teller

Yeni Fapstronot
Ben de bunu anlatmaya calisiyroum ama ailem illa dersanedeki denemelere gir diyor. Spor olarak da fitness ve crossfitt yapmaya çalışıyorum
Hocam açık söyleyeyim tüm konuların bitmeden çözdüğün her deneme sana 3 saat kaybettirir.Ben çok kavga ettim bizimkilerle gitmeyeceğim denemeye dedim diye.Karar senin.Spor için de ağırlıktan ziyade seni koşturacak tarzda şeyler öneririm.Normal koşu,futbol,basketbol,ip atlama vs.Sınav için tabii bunlar.

Targetlock

Deneyimli Üye
Hem sayısal hem ydt girerim diyorum ağa belgeseli atayım ingilizce kalsın

Kanal tavsiye eder misin ağa özellikle matematik için ben şuan biyikli mattan dinliyorum
İngilizce için kapsamlı çalışmak lazım ingilizce belgeselle en azından seçim yapmak zorunda değilsin bir süre için.
Kanal olarak şimdi yeniler vardır bilmeiyorum ben matı youtube patlarken denemelerle halletmeye geçmiştim. Ancak geo adına Kenan Kara sağlamdır.
Boğaziçili biri var neydi adı can mıydı hatırlamıyorum.
Baktım adına Murat Can Kocakulak. Gir kaynak ve youtube adına analizlerine bak. Daha güncel olur.

Targetlock

Deneyimli Üye
Hocam açık söyleyeyim tüm konuların bitmeden çözdüğün her deneme sana 3 saat kaybettirir.Ben çok kavga ettim bizimkilerle gitmeyeceğim denemeye dedim diye.Karar senin.Spor için de ağırlıktan ziyade seni koşturacak tarzda şeyler öneririm.Normal koşu,futbol,basketbol,ip atlama vs.Sınav için tabii bunlar.
Yüzme çok ideal yks sporudur

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6