Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yks Öneri Youtube Kanalları

Luxx

Merkür Yolcusu
Selam,
Arkadaşlar bildiğimiz gibi yarın okullar açılıyor ve ben sınava hazırlanan arkadaşlara bazı dersler için öneri youtube hocaları tavsiye etmek istiyorum.

GEOMETRİ:Kenan Kara
Benim geometrim hiç iyi olmadı.9.sınıftan belli okulumda bana formül öğrettiler.Bu adam DAHA AZ FORMÜL+MANTIK şeklinde ilerliyor.Kendi yazdığı yeni nesil sorular dahi var.Ben Kenan Hoca'yı 2.dönem keşfettim.Keşke hocam olsaydı dediğim sayılı kişilerdendir.
FİZİK:Vıp Fizik
Bilmiyorum haberiniz var mı ama YKS sınavlarından en az net yapılan ders fiziktir.Yazılının gazına gelip dangalak sorular soran hocalarınız varsa bu kanal sınav için gayet ideal çünkü müfredat dışı hiçbir şey yok.Ders anlatımı da güzel.
KİMYA:Görkem Şahin
Özellikle konuları önden bitirmek istiyorsanız ve "Organik Kimya" gibi karmaşık konuları anlayabilmek için gayet ideal bir kanal.
BİYOLOJİ:Selin Hoca
Uzun yıllar Youtube'de emek veren bir hoca.Bence gayet tecrübeli.Bunu da tavsiye ederim.

Sadece bu hocaları izlemekle bile okula gitmenize(en azından bu dersler için)gerek kalmaz.Hepinize sınav sürecinizde başarılar diliyorum.

captanhero

Mars Yolcusu
geo mat eyup b mat
bıo senın bıyolojın
fızık fızıkfınıto
kımya meb kıtapları yeter okuyun sade

Walter Bishop

Jüpiter Yolcusu
Matematik: mert hoca, tunç kurt
Kimya: kimya adası
Fizik: umut öncül
Geometri: kenan kara

THE TİTAN

Yeni Üye
Fizik için vip fizik
Biyoloji icin fundamentals biyoloji
Mat icin mert hoca

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Edebiyat: Tonguç

Evet, sözel dersleri Tonguç’la iyileştirdim. Sayısal olarak ise bahsi geçen hocaları beğeniyorum.

müslüm

Ay Yolcusu
Fizik: EBA Akademik Destek (Raunt olan, normal eba değil!) ve VIP Fizik
Matematik: EBA Akademik Destek ve Rehber Mat.
Geometri konsunda kesinlikle katılıyorum Kenan Kara bir numaradır.
Biyo: Fundamental
Kimya: Aydın ve orbital çözenin sırtı yere gelmez :)
----
(Bir sayısalcı için)
Coğrafya: Yavuz Tuna ve Delta Kültür'ün kitabı
Tarih: Sosyal Hocam ve Delta Kültür'ün kitabı
Felsefe: Didem Hoca (çok iyi değil ama özet)

Bunlarla tyt ilk 1k; sayısal ilk 2k yaptım. Özellikle Eba Akademik Desteği öneririm, fizik hocası Ahmet Nuri hoca çok sağlamdır, biraz derin anlatır ama akılda kalır.

srjhda

Ay Yolcusu
----
(Bir sayısalcı için)

Bunlarla tyt ilk 1k; sayısal ilk 2k yaptım. Özellikle Eba Akademik Desteği öneririm, fizik hocası Ahmet Nuri hoca çok sağlamdır, biraz derin anlatır ama akılda kalır.
Ders ders hangi kaynakları çözdüğünüzü yazabilir misiniz?Teşekkür ederim

müslüm

Ay Yolcusu
Ders ders hangi kaynakları çözdüğünüzü yazabilir misiniz?Teşekkür ederim
Matematik: Apotemi (Biliyorum bazen sınavda çıkmayacak kadar zor oluyor sorular ama kendini ona alıştırırsan kolayı hayli hayli yaparsın) (Eğer çok eksik hissediyorsan 345 tyt mat ile başla)

Fizik: AYT için bilgi sarmal ve Nihat bilgin

Kimya: Orbital ve Aydın, dediğim gibi

Biyo: Biyotik

Coğrafya, Tarih, Felsefeden Modüler çözmüştüm ama çok fark etmez standart bir kaynak. Konu için delta kültür'ün kitapları.

Paragraf konusunda baya bir dene çözdüm isim isim hatırlamıyorum, dil bilgisi için bilgi sarmal iyidir.

Derspektif'in sistemi güzel ama soru kaliteleri hiç iyi değil, hatalı sorular oluyor her testte neredeyse (Bunu kendilerine dediğimde "Sorular gayet güzel, siz yapamamışsınız" demişlerdi ?)

Ayrıca anadolu liselerinin ders kitaplarına da bakabilirsin, ünite değerlendirmelerden çıkabiliyor sorular. Fen lisesi kitaplarına bakma bile hiç, ben o yanlışa düştüm birkaç soru o yüzden kaçtı. Fizik , matematik ve deneme için EBA akademik desteği kaçırma kesinlikle; ama deneme sonuçlarına göre tahmini bir sıralama veriyor, ona moralini bozma, bana 30k demişti.

srjhda

Ay Yolcusu
Matematik: Apotemi (Biliyorum bazen sınavda çıkmayacak kadar zor oluyor sorular ama kendini ona alıştırırsan kolayı hayli hayli yaparsın) (Eğer çok eksik hissediyorsan 345 tyt mat ile başla)

Fizik: AYT için bilgi sarmal ve Nihat bilgin

Kimya: Orbital ve Aydın, dediğim gibi

Biyo: Biyotik

Coğrafya, Tarih, Felsefeden Modüler çözmüştüm ama çok fark etmez standart bir kaynak. Konu için delta kültür'ün kitapları.

Paragraf konusunda baya bir dene çözdüm isim isim hatırlamıyorum, dil bilgisi için bilgi sarmal iyidir.

Derspektif'in sistemi güzel ama soru kaliteleri hiç iyi değil, hatalı sorular oluyor her testte neredeyse (Bunu kendilerine dediğimde "Sorular gayet güzel, siz yapamamışsınız" demişlerdi ?)

Ayrıca anadolu liselerinin ders kitaplarına da bakabilirsin, ünite değerlendirmelerden çıkabiliyor sorular. Fen lisesi kitaplarına bakma bile hiç, ben o yanlışa düştüm birkaç soru o yüzden kaçtı. Fizik , matematik ve deneme için EBA akademik desteği kaçırma kesinlikle; ama deneme sonuçlarına göre tahmini bir sıralama veriyor, ona moralini bozma, bana 30k demişti.
Teşekkür ederim,tavsiyelerini dikkate alacağım

Enki

Satürn Yolcusu
----
(Bir sayısalcı için)

Hocam matematikte eba+rehber matematik nasıl yetti ya ?
Ayrıca ebadaki fizikçi ders anlatırken uykum geliyor bir ara televizyondan izletiyorlardı, valla izleyip bir şeyler kapabildiysen o7

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6