Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yks Ve Nofap Grubu

• Konuyu başlatan Mutsuz ve Hedonist
  • Başlangıç tarihi
M

Mutsuz ve Hedonist

Misafir
Selamlar YKS'ye hazırlanan arkadaşlar Discord grubu kuralım mı. Birbirimize hem nofap hem YKS sürecinde motive ve destek olabiliriz. Özellikle benim gibi mezun veya evden çalışan arkadaşlar için iyi olacağını düşünüyorum. PM atabilirsiniz

Skull

Venüs Yolcusu
Selamlar YKS'ye hazırlanan arkadaşlar Discord grubu kuralım mı. Birbirimize hem nofap hem YKS sürecinde motive ve destek olabiliriz. Özellikle benim gibi mezun veya evden çalışan arkadaşlar için iyi olacağını düşünüyorum. PM atabilirsiniz
Gelişmenin tek yolu yalnız kalmaktır.
Böyle guruplar anlık gazla oluşuyor maks 2-3 ay dayanıyor ve kapanıyor.

Jig la Thor

Mars Yolcusu
Gelişmenin tek yolu yalnız kalmaktır.
Böyle guruplar anlık gazla oluşuyor maks 2-3 ay dayanıyor ve kapanıyor.
Katılmıyorum. Yalnızlığın getirdiği yük çalışmaya engel. Beyinde hangi hormon eksikse gider onu karşılamak için tüm enerjisini harcar. Yalnız kalırsan oksitosinin düşer ve tek amacın sosyallik olur. Ama bir grupta seni motive eden kişiler varsa yalnız hissetmezsin. Neden bu forumdayız sanıyorsun.

Skull

Venüs Yolcusu
Katılmıyorum. Yalnızlığın getirdiği yük çalışmaya engel. Beyinde hangi hormon eksikse gider onu karşılamak için tüm enerjisini harcar. Yalnız kalırsan oksitosinin düşer ve tek amacın sosyallik olur. Ama bir grupta seni motive eden kişiler varsa yalnız hissetmezsin. Neden bu forumdayız sanıyorsun.
Dostum yalnız çalışmaktan bahs ediyorum. Cümleyi anlamaya çalışın sonra yorum yapın.
Bu arada dışardan motive edilmek pek işe yarar bir şey değil.
O zaman ben gideyim 3-4 saat motivasyon videoları izliyeyim ?
Ben de öyle gruplarda bulundum 1-2 sini kendim kurdum. Maks 2 ay dayandı.
Monk Modeyi araştır derim :)

Enki

Satürn Yolcusu
Çalışmak için birine ihtiyaç duymayın, ben de yakın zamana kadar aynı hatayı çok yapıyordum arkadaşlarıma rapor verip gün içinde neler yaptığını soruyordum işte biribirimize ceza veriyorduk çalışmayınca
Ama değmez abi otur adamakıllı kendi başına çalış ben de evden çalışıyorum ama çok motiveyim kapattım telefonu akşama kadar tabiri caizse eşşek gibi çalıştım çok sıkıldığımda da açıyorum telefonu yürüyüş yaparken bir şeyler dinliyorum gelip tekrar oturuyorum dersin başına.
Şurada 6 ay kaldı haydi sıkalım dişimizi

Targetlock

Deneyimli Üye
Tecrübelerimi paylaşmak isterim arkadaşlar. Yardım edebileceğim bir şey olursa buradayım.
Genel olarak rehberlik , süreç planlama konusunda akılcı programlar vermek ilgi alanımdır

Enki

Satürn Yolcusu
Tecrübelerimi paylaşmak isterim arkadaşlar. Yardım edebileceğim bir şey olursa buradayım.
Genel olarak rehberlik , süreç planlama konusunda akılcı programlar vermek ilgi alanımdır
Bunun hakkında bir başlık açılabilir ama buradan sorayım
Nofap süreci anlama hızını ve netlerinizi etkiledi mi ? Bir de şu lanet olasıca paragrafı nasıl hallettiniz her gün çözmeme rağmen bazen 36 bazen de 24 yaptığım oluyor (genelde daha düşük) bunun için hızlı okuma öneriyorlar sizin öneriniz nedir ?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6