Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yumurta Kapıya Dayandı

Sean Kingston

Yeni Fapstronot
Başlıkta yazdığım gibi. 11. Gündeyim

Bugün dışarı çıktım ve testosteronum zaten yüksekti güzel kızlar demekki bu fitili ateşledi.

Ben şu an evdeyim ama fenayım

P ve M 2lisini yapmak buna vakit ayırmak bile istemiyorum. Ama beni bu işe itiyor bir şeyler

Ne yapmalıyım?

Acil yardım

Lazkopat

Emektar Üye

Bugün dışarı çıktım ve testosteronum zaten yüksekti güzel kızlar demekki bu fitili ateşledi.

P ve M 2lisini yapmak buna vakit ayırmak bile istemiyorum. Ama beni bu işe itiyor bir şeyler

Ne yapmalıyım?

Acil yardım
Sana pmoyu çağrıştıran ne varsa onlardan kurtulmaya çalış. Bilgisayar mı çağrıştıryor? Telefon ile oyna. Telefon da mı çağrıştıyor? Yatağına uzanıp meditasyon yap. (Nefesine odaklanma yeterli olacaktır.) Yatağındamı çağrıştırıyor? Odandan çık içerki odaya git ve televizyon izle ailenle. Televizyon da mı çağrıştıryor? O zaman son adım olarak dışarı çık. Çağrıştırmasının sebebi de daha önce buralarda ya da bunlarla pmo yapmış olman.

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti

Ne yapmalıyım?

Acil yardım
Yorulana tükenesiye kadar şınav ,squat,mekik vs egzersiz yap
Buz gibi duşun altına gir
Dışarı çıkabiliyorsan çık bir iki tur koş
Neden başladığını sana verdiği zararları not et
Buz gibi suyun altına girmek istemiyorsan iki eline buzu al ve tutabildiğin kadar tut strese ve krize karşı çok etkili bir yöntemdir.
Meditasyon yapabilirsin.

skywalker

Venüs Yolcusu

Ne yapmalıyım?

Acil yardım
Kesinlikle teknolojik aletlerden bir süre uzak dur hem dopamin orucuna girmiş olursun ayrıca evde yalnız kalmamaya çalış yanında sürekli birileri olsun.

B

Brock

Misafir

Ne yapmalıyım?

Acil yardım
bunu yapmanin sonucunu hayal et. o bitikliği hasta ve çaresiz hali ve bunu hatırlat kendine.

emre0048

Merkür Yolcusu
Kafanı dağıt dostum dayan bende başladım 3. Günüm bitti tetikleyicilerden uzagim ve rahatım.
Oyalantı bul

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6