Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yurt Dışı

Mavimsi

Ay Yolcusu
Merhaba arkadaşlar. Yurt dışında az bir dille 1 sene kadar çalışma imkanı bulabilirmiyim. İşçi olarak. Bilgisi olanlar aydınlatabilirmi?

cici panpa

Satürn Yolcusu
Web Sitesi
www.neverfapturkiye.com
Abi gideceğin ülkeyi çok iyi araştırman lazım. Hasta olduğun zaman hastane masraflarını, kalacağın yeri, konuşulan dili, cartı curtu çok önemli. En önemlisi yönetim şekli ve ekonomi bunları tamamladıysan, geçiş ile ilgili işleri yapman lazım. Aman bu şirketlere para verme çöpe gider para benden söylemesi. Sana tavsiyem almanya tabi sana uyarsa çoğu akrabam orada inş büyüyünce ben de iş sahibi olup giderim oraya. Yeterki stres yapma ve biraz da olsa sabret.

İradeavcısı

Jüpiter Yolcusu
Merhaba arkadaşlar. Yurt dışında az bir dille 1 sene kadar çalışma imkanı bulabilirmiyim. İşçi olarak. Bilgisi olanlar aydınlatabilirmi?
Çok bilmiyorum ve konuya hakimde değilim ama greencard diye birşey varmış çekiliş falan geçici süreliğine Amerika'da yaşama çalışma

(Bildiklerimi söylüyorum yanlış şeyler söylüyor olabilirim haberiniz olsun)

Laptoplugezgin

Bu kanala göz at belki istediğin birşeyler bulursun

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6