Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Zamanı verimli geçirme takdikleri nelerdir?(Çok canım sıkılıyor.Hiçbir şey yapasım gelmiyor.)

Karaoke

Yeni Üye
Selam Arkadaşlar.Yine ben geldim.Sıkıntım şu zamanımı verimli kullanamıyorum.Program ayarlıyorum.Ona uyamıyorum.Hiçbir şey yapasım gelmiyor.Zamanımı verimli kullanmak için neler yapilabilir.(2 hafta oldu malum işten uzak duralı.Daha önce zaten artik bitmisti demistim.)
Bir programa kendimi endeksledigimde sanirim dopamin kaynaklari kesiliyor.Mutluluk hormonu salgilayamadigimdan o acigi kapatmak için bir yol ariyor beyin.Genellikle telefonla vakit geciriyorum.Komik videolar izlemek istiyorum.Fatdali videolari ezici agirlikla izliyorum.Kitabi bile sesli pdf okuyucudan dinliyorum.O kadar tembelleştim.Buna bir çare bulmak için siz değerli abi kardeşlerimden tavsiye istiyorum.

Gelişimsabırister

Uranüs Yolcusu
Sabah erken uyanmak ve teknolojiden uzak durmak zamanı verimli geçirmeyi sağlıyor. Program hazırlamak da çok önemli değil. Genel bir program hazırlayıp uymaya çalışmak çok kasmamak gerek. Hep kaçıyoruz gerçeklerden nereye kadar kaçacağız? Tokat gibi yüzümüze çarptığı gün çok geç olacak. Kararlı olmak gerek. Günlük makul hedefler koyup ilerlemek gerek. Yapamayıp pes ediyoruz sonra yine başa dönüyoruz. Az da olsa ilerlemek mi yoksa komik videolarla rahatlamak mı?

Tanjiro

Merkür Yolcusu
Zamanı verimli kullanamıyorsan daha çok zamanın olsun. Bak entry saatime. Kaçta uyanmışımdır sen tahmin et.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6