Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Zoretanin(İlaç)

Turkishkebab

Jüpiter Yolcusu
Selam baylar akne sorunu için zoretanin başlayacağım. İnternette intihara kadar yan etkisi olduğunu okudum aramizda kullananlar tıpçılar varsa yan etkileri minimuma indirmek için ne yapmam gerek ? Doktor sporu bırak ve güneşe çıkma da dedi bu da tetiklemez mi depresyonu vs. Şimdiden teşekkürler

Skirmisher

Jüpiter Yolcusu
Kullanmadım ancak tıpçı olarak yanıt vereyim. Her ilacın yan etkisi olur fakat intihar ettirebilen bir ilacın piyasada bulunması dahi hatadır, internette her okuduğunuz şeye inanmayın. Varsa bile intihar vakaları, inanılmaz seyrek görülen ve başka faktörlerin de ele alınarak incelenmesi gereken bir durumdur. İntihar için psikososyal, çevresel, tıbbi hatta finansal faktörler vs söz konusudur ve bir ilaca b*ku atmak saçmadır. İstersen bir doktora daha görün ya da kullan, farmasötik sektörde ilaç bitmiyor, alternatif verebilir doktor.

Turkishkebab

Jüpiter Yolcusu
Kullanmadım ancak tıpçı olarak yanıt vereyim. Her ilacın yan etkisi olur fakat intihar ettirebilen bir ilacın piyasada bulunması dahi hatadır, internette her okuduğunuz şeye inanmayın. Varsa bile intihar vakaları, inanılmaz seyrek görülen ve başka faktörlerin de ele alınarak incelenmesi gereken bir durumdur. İntihar için psikososyal, çevresel, tıbbi hatta finansal faktörler vs söz konusudur ve bir ilaca b*ku atmak saçmadır. İstersen bir doktora daha görün ya da kullan, farmasötik sektörde ilaç bitmiyor, alternatif verebilir doktor.
Teşekkürler ilacı alırken eczacıya da sordum genetik yatkınlık varsa ortaya çıkarır onun dışında olmaz dedi

eVldm_Æl

Yeni Fapstronot
Selam baylar akne sorunu için zoretanin başlayacağım. İnternette intihara kadar yan etkisi olduğunu okudum aramizda kullananlar tıpçılar varsa yan etkileri minimuma indirmek için ne yapmam gerek ? Doktor sporu bırak ve güneşe çıkma da dedi bu da tetiklemez mi depresyonu vs. Şimdiden teşekkürler
Roaccutane vb ilaçlar bildiğim kadarıyla karaciğere etki edip cildin sebum üretmesini engelleyerek sivilceyi bitiriyor.Çok güçlü ilaçlar oldukları için yan etkileri fazla tabii ki.Ben cildim kolay kuruduğu için kullanmıyorum yoksa kullanmam faydalı olabilir.Depresyon vb sorunlara sebep olabilir sınav senesinde kullanmamakta fayda var

Turkishkebab

Jüpiter Yolcusu
Roaccutane vb ilaçlar bildiğim kadarıyla karaciğere etki edip cildin sebum üretmesini engelleyerek sivilceyi bitiriyor.Çok güçlü ilaçlar oldukları için yan etkileri fazla tabii ki.Ben cildim kolay kuruduğu için kullanmıyorum yoksa kullanmam faydalı olabilir.Depresyon vb sorunlara sebep olabilir sınav senesinde kullanmamakta fayda var
Sınav senem tam da :) Bu gün kullanmaya başladım sabah enerjiktim kullandıktan sonra bir yogunluk geldi ama daha rahat ders çalıştım odağım arttı. İlk gün diyedir belki ama yavaş yavaş güncellerim burayı yan etkileri yazarım kullanacaklar için.

M

mete

Misafir
Ben tıptayım 4. Sınıfım . 2 defa kullandım . Acnegen ve roaccutane . Geçici sivilceye iyi geldi . 2 ay sonra çıkmaya devam etti sivilceler bende . Karaciğer kan testin temizse ilacı kullan bol su ile . Aylık kan testlerini olman şart . Uzman takip etmeli

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6