Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

1-30days reaction for strength in gym(30 gün güç reaksiyon değişimi Gym için)

masculin

Yeni Üye
Dünden itibaren başlamış bulunmakta bulunduğum Nofap sürecine, bu sefer yanımda iyi bir yoldaşla giriyorum. Bu yoldaş hepinizim bildiği gibi spor, gym, fitness veya bodybuilding adına ne koyarsanız koyun. Bu fitness sporunu profesyonel olmamakla birlikte ortalama 4-5 yıl ilgilendim, ve şuan 5 aylık süreç içinde fire vermeden gitmekdeyim. güç artışı ve hacim artışı zaten elde ettim. şimdi kendi nofap sürecim ile birlikte sizler içinde bir süreç paylaşıyorum. Bu süreç kendimi bir denek hayvanı gibi kullanmak olacak. Spor yaparken kilo artışı ve kas kütlesi konusunda bir etkisi, yada patlayıcı güce bir etkisi olup olmadığını yakından izleyeceğim nofapın.... bugün 2. günümdeyim size bastığım kilo ve ağırlık idmanlarının isimlerini değişkenlerle beraber 1 hafta sonunda ara ara yazmaya çalışacağım

Öncelikle ölçülerimi vermem gerekirse
25 Yaşındayım 174 boyunda 79 kg yüzde 19 yağ oranım var omuz 128 gögüs 114 bel 93
Bench press genel: 70kg *5 tekrar ) max 1rpm ( pek emin olmamakla birlikte sanırsam 90 kg basarım tek seferlik)
Squat Makine (120 kg 5 tekrar ) max 1rpm ( pek emin olmamakla birlikte sanırsam140 kg basarım tek seferlik)

masculin

Yeni Üye
Bügün antreman günümden omuz günümdü 3. fapsız günüm çok fazla ağırlık giremediğim bir gün çünkü omuz kası gögüs kası yada bacak kası kadar orantılı güçte değil düşük kilo yüksek tekrar yaptım. çok fazla detaya geregi yok.

masculin

Yeni Üye
Bacak antremanım bitti. çıktım protein shakemi içtim sağlamca protein ve karbonhidrat kaynağımı aldım. hatta biraz testesteron olsun diye ay çekirdeğimide yedim geldim buraya bugün aldığım ölçüleri yazmaya ;

Leg extension (Ön bacak için) 74 kg 8tekrar X 5 set ( %80 bütün güç ile bastığım)
Squat(Makinede)90 KG 8 tekrar X 5 set ( %80 güç ile bastığım )
Prone leg curl ( Arka Bacak) 50 kg 8 X 5 (% 80 güç ile bastığım

Genel olarak Gögüs ve Bacak Günlerimde buraya bilgiler ekleyeceğim yüzde 80 güç ile yazmamım sebebi yüzde 100 de sakatlanma yaşamamak içindir ayrıca Bütün programım sadece bu değildir sadece kafanızda birşeyler oluşması için.

Bu arada nofap ta 4 günümdeyim.

masculin

Yeni Üye
Bugün öğlen saatlerinde haftanın ilk gününde planladığım göğüs antrenmanıma gittim. Göğüs için genellikle 4-5 farklı hareket uygulasam da genel olarak vermem gereken ölçüt bench press' tir diye düşünüyorum.

Bench press 8 X 5 60+10kg barın ağırlığı hemen hemen 70 kilogram. Isınmada 20 kilo ile başladım 12-15 tekrar arasında yaptım sonra asıl setim olan 70 kg 8 X 5 geçtim bununla beraber tahminlerime göre 90 kilo kaldırabilirim tek sefer olmak kaydıyla.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6