Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap 2. Aya Doğru

crazyvolkan12

Yeni Fapstronot
Herkese merhaba dostlar, bugün nofap yapmaya başlayalı tam olarak 1,5 ay oldu ve ben kendimle çok gurur duyuyorum. Daha önce 2 hafta dahi zor dayanıyordum şimdi ise motivasyonum çok ama çok yüksek. Tebrik mesajlarinizi bekliyorum ? Bu 1,5 aylık süreç içinde her şey çok güzel gitti ve kilo kaybı dışında fazla olumsuzluk yaşamadım yalnız şu sıralar kendimi çok gergin ve agresif hissediyorum. Özellikle insan içine çıktığım da herkesin odağı benim uzerimdeymiş gibi hissediyor ve çok geriliyorum. İnsanlara bakmaktan cekiniyorum çünkü herkesin bana düşmanlık beslediği algısına kapiliyorum . Bunun sebebi ne olabilir acaba?ilerleyen süreçte bu gerginlikten kurtulur muyum?

reggiekray

Yeni Fapstronot
Tebrikler 15.gündeyim ancak daha önce süreklerim oldu.
Yaşadığın durum normal etraftaki insanlar boş olabiliyor yada tahammül eşiğimiz sınırda olabiliyor bir korna sesi veya yolunda gitmeyen ufacık basit bir şey cinleri tepeye çıkarabiliyor.
Bu süreçte 2 3 saat kendi halinde inzivaya çekilip kafanı dinleyip küçük de ödüllendirebilirsin müzikle akşam yürüyüşü vs iyi gelecektir.

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Dopamin miktarı öncekine göre fazla olduğunda paranoya gibi şeyler açığa çıkar. Henüz 5. haftan bitmiş, normaldir. Kendini hazırlarsan sorunun çözüleceğimi düşünüyorum. Beden dili ile ilgili kitaplar okursan biraz fayda görebilirsin.

Mr. İrade

Venüs Yolcusu
Dopamin miktarı öncekine göre fazla olduğunda paranoya gibi şeyler açığa çıkar. Henüz 5. haftan bitmiş, normaldir. Kendini hazırlarsan sorunun çözüleceğimi düşünüyorum. Beden dili ile ilgili kitaplar okursan biraz fayda görebilirsin.
Ama 1,5 aylık süreç demiş. Dopaminin daha az olması gerekmez mi?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6