Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

30 Günlük Monk mod GÜN:29

Targetlock

Deneyimli Üye
hayal kırıklığına uğruyorum süper güçler bekledikçe daha da güçsüz düşüyorum sosyal medya 0 kahve 0 şeker 0

süper güçler, onlara bağımlı olduğunda gelmezler. Onları kullanmayı öğrendiğinde gelirler.
Süper güçler senin güçsüzken de doğruyu yaptığını görmeyi bekler. Sonra gelir.

GoldenLight

Karanlık ışığa hizmet eder.
Uzun zamandır fap yaptın 25-30 gunde geçmesini bekleme. Bunları yaşaman gayet normal. Sabret geçecek inşallah...

Yeniden_yarandim

Yeni Üye
hayal kırıklığına uğruyorum süper güçler bekledikçe daha da güçsüz düşüyorum sosyal medya 0 kahve 0 şeker 0
Biliyorum çok zordur ama dayanmalısın sen bunun 5 günde etkisin göremezsin etkisin görmen için en az 7 gün lazım. Bu sürecde oyun sosyal medya falan filan hepsini unut. Etkisin görmek istiyorsan biraz çaba göstermilisin bende şuan nefes almak biraz darlık çekiyorum ama dözüyorum hamd olsun böyle ufak tafak krizlere göre relaps olmaya deymez.!

MR.NO FAP

Deneyimli Üye
Dostum o süper güç olayı gerçekten büyük bi tuzak. Sakın aldanma çünkü nofap bana bi şey katmadı diyip bozan çok kişi var. Ve ayrıca nofap seni + noktaya çıkarmaz. - noktadan alıp 0 a götürür,Yani özüne dönüş aslında. Peki neden çoğu kişi süper güçleri hissediyor diyorsan o kişiler sürekli kendini geliştiriyor yeni arkadaşlar ediniyorlar konuşabilecek kim varsa konuşuyorlar spora gidiyorlar sağlıklarına dikkat ediyorlar vb. Ve nofap bu gelişimi hizlandırıyor dolaylı yoldan. Ve bu sabah uyandığında şıp diye olacak bir şey değil yavaş yavaş oluyor o yüzden bu evrede hissedemiyorsun.

Spirolina

Yeni Üye
GÜN 26
Burada ağladığım andan itibaren hafif bir yükseliş yaşadım sanki daha enerjik bir haldeyim ve daha umutluyum. Günde 4 saat çalışabiliyorum artık bu noktaya ulaşmak çok sevindirici ama yetmez ve sınavların yaklaşmasından kaynaklanan bir korku mu yoksa özdisiplinimle mi alakalı sınavlardan sonra göreceğiz. günde 7 8 saat en az akademik olarak çalışmam gerekiyor hedefim bu inşallah nofap bana bu gücü sağlar.

Spirolina

Yeni Üye
GÜN 29
Tam 10 saat sonra 30. Güne ulaşıyorum ilk başladığım günden bu yana olumlu yönde değişimler olsa da istediğim seviyede değil o yüzden monk modumu 45 güne çıkarıyorum istediğim makineye dönüşena kadar monk modu bırakmayacağım

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6