Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

65.Günde relaps

mirror16

Venüs Yolcusu
Evet relaps oldum ve çok fazla tetiklenme sonucu yaşadım. Bunu keyfini çıkarana kadar yapmadım. Sürece yeniden başladım. Son 2 gündür fazla tetiklendim ve patlama anından önce zaten tetiklendim sürecim bozuldu deyip ne instagrama girdim :( Belki 2 defa yaptım fakat umarım 3-4 güne toparlarım tekrardan :(

Uyku düzenimi baştan oluşturmam gerekecek. :( Çünkü 4-5 de yatıyorum ders çalıştığım için. Beyin kendini nasıl toparlayacak az uykuyla. Yoksa daha iyi mi toparlar? Ders çalışınca tamamen yoruluyorum ve deliksiz bir uyku çekiyorum.

Son düzenleme:

gott2be

Yeni Fapstronot
Kanka bu işin hayatında yer edinmesine izin verme, boş motivasyon olması için söylemiyorum ciddi manada böyle bir şey yokmuş gibi davranırsan vücudun onu istemiyor hayal ürünü yahut ilüzyon gibi düşün fiziksel değil de dokunulmayan elle görülmeyen gibi...

The White Rider

Emekli Moderatör
Kendine plan oluştur, neden ve niçin neyi yaptığını iyi analiz et, konu üzerinde düşün derince. Kararlarına sadık kal, yazıp bir yere bırakma. Son olarakta asla ama asla şu andan itibaren PMO'ya bulaşma yoksa toparlanmak çok zor olur. Şu andan itibaren hiçbir dakikanı yalnız ve de boş geçirme. Başarılar yeni süreç adına.

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Zararın fazlasından dönmeye bak. Chaser Effecte girmişsin. Sakın devamı getirme, kapılır gidersin.
Az uyku iyi bir şey değil. Hem beynin, bedenin dinlenmesi hem de sağlık açısından önermiyorum ve önerilmiyor. Gece çalışma planında her şey yolunda gidiyorsa, daha çok verim alıyorsan devam et ama geç yattığın için sabah çok erkenden kalkma derim.

Son düzenleme:

mirror16

Venüs Yolcusu
Zararın fazlasından dönmeye bak. Chaser Effecte girmişsin. Sakın devamı getirme, kapılır gidersin.
Az uyku iyi bir şey değil. Hem beynin, bedenin dinlenmesi hem de sağlık açısından önermiyorum ve önerilmiyor. Gece çalışma planında her şey yolunda gidiyorsa, daha çok verim alıyorsan devam et ama sabah çok erkenden kalkma derim.
2:45 uykuya geçip 6 da uyanıyorum hocam. 15 dakika da uykuya geçip 3 saatlik bir döngü olduğu için rahat uyanıyorum dinlenmiş vaziyette.

mirror16

Venüs Yolcusu
Bir süre sonra sorun çıkmaya başlayacaktır beynine uyku borçlanıyorsun
Tam olarak anlamadım. 2:45 de uyumaya geçiyorum 15 dakika da tamamen yorulduğum için hemen uyuyorum. 3 Saatte dinlenmiş bir şekilde uyanıyorum. Gece uyuyamıyorum geç uyumadığımda beyin yorulmadığı için.

Mental Boom

Yeni Fapstronot
Tam olarak anlamadım. 2:45 de uyumaya geçiyorum 15 dakika da tamamen yorulduğum için hemen uyuyorum. 3 Saatte dinlenmiş bir şekilde uyanıyorum. Gece uyuyamıyorum geç uyumadığımda beyin yorulmadığı için.
Kendini alıştırarak mı çektin 3 saate
Ayrıca 3 saat uyuyacaksan 12 de falan yatmanı tavsiye ederim geceden tam faydalanmak için fakat bu konuda emin değilim en güzel uyku o saatlerde deniyor kime göre neye göre böyle deniyor saat 3 4 teki uykuyla 12 dekinin ne farki olacak gece aynı gece

3 saat uyuduktan sonra öğlen 1 saat ya da 30dk uyuyor musun

Porsche

Yeni Üye
2:45 uykuya geçip 6 da uyanıyorum hocam. 15 dakika da uykuya geçip 3 saatlik bir döngü olduğu için rahat uyanıyorum dinlenmiş vaziyette.
Büyüme hormonu 11 12 1 civarı salgılanıyor 3 te uyuman ileride büyük sağlık sorunlarına yer açacabilir dikkatli ol

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6