Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Ağır işleyen Sürecim hakkında soru

Mavimsi

Ay Yolcusu
Arkadaşlar sürecimde 45. günümdeyim. Yaklaşık 1 aydır flatline yaşıyorum ve 5. ayın 2 sinde Ales sınavı var. 1 aydır ders çalışamıyorum öldüm bittim resmen şevkimde kalmadı artık bozmak da istemiyorum. Yapay şeker içeren besinler tüketmiyorum, 2 günde 1 vücut geliştirme yapıyorum oruç tutuyorum yani süreç içerisinde bir yandan alese çalışmaya çalışıyorum dergiler veya baka kitaplar okumaya çalışıyorum ama nafile zaten beyin sisi tavan okuduğumdan hiçbir şey anlamıyorum. Şu bir ay içerisinde 2-3 defa bir enerjim yerine geldiği oldu tekrar geri flatline devam ediyor. Tetikleyicilere maruz kaldığım zamanlar oldu ama her zaman ayağa kalktım. En azından 3 saat ders çalışacak kadar gücüm olsa yine idare edeceğim. Hele sınav olmasa hiç takmam. Ben daha ne yapacağım bilmiyorum. Bayağı bir dert yanıyorum ama bu kadarda olmaz arkadaşlar :D
Lütfen tavsiyelerinizi bekliyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Dostum her şeye rağmen ilerleyebilirsin. PMO bağımlısı olup yüksek yerleri kazanan insanlar varsa sen kurtulurken daha iyisini yapabilirsin. Olay Neverfap yapmak değil. Olay disiplinli olmak. Disiplin video veya kitaplardan edinebileceğin bir şey değil. Plan yaparsın ve onu uygulamak için elinden geleni yaparsın.

jakira20

Venüs Yolcusu
Arkadaşlar sürecimde 45. günümdeyim. Yaklaşık 1 aydır flatline yaşıyorum ve 5. ayın 2 sinde Ales sınavı var. 1 aydır ders çalışamıyorum öldüm bittim resmen şevkimde kalmadı artık bozmak da istemiyorum. Yapay şeker içeren besinler tüketmiyorum, 2 günde 1 vücut geliştirme yapıyorum oruç tutuyorum yani süreç içerisinde bir yandan alese çalışmaya çalışıyorum dergiler veya baka kitaplar okumaya çalışıyorum ama nafile zaten beyin sisi tavan okuduğumdan hiçbir şey anlamıyorum. Şu bir ay içerisinde 2-3 defa bir enerjim yerine geldiği oldu tekrar geri flatline devam ediyor. Tetikleyicilere maruz kaldığım zamanlar oldu ama her zaman ayağa kalktım. En azından 3 saat ders çalışacak kadar gücüm olsa yine idare edeceğim. Hele sınav olmasa hiç takmam. Ben daha ne yapacağım bilmiyorum. Bayağı bir dert yanıyorum ama bu kadarda olmaz arkadaşlar :D
Lütfen tavsiyelerinizi bekliyorum.
Bro bence sınavların bitene kadar sporu bırak spor yaparken baya yorulduğun için derslere Fila odaklanman zorlaşır ve bide full derslerine odaklan başka birşeyle ugraşma nofapda devam et :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6