Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Ağırlık Kaldırmak Testosteron'u Arttırır Mı?

Kişisel Gelişim

Mars Yolcusu
Arttırdığına dair söylemler var. Siz ne düşünüyorsunuz ?

Moderatörün son düzenlenenleri:

None

Emekli Moderatör
Arttırır hatta en çok bacak çalışmak arttırıyor. Bacak antremanlarından sonra testesteronun arttığını net bir şekilde hissedebilirsin.

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Arttırır. Benözgürbiriyim’in de dediği gibi bacak çalışmak gerçekten etkili. Tempolu bisiklet sürmek, bacak egzersizleri ve bacakla ağırlık kaldırmak (press de olur) gerçekten hissettiriyor sana zaten “testosteron”un geldiğini. Ben daha çok bisiklette deneyimledim. Son viteste 3 saat tempolu sürüş, harbiden iyi geliyor.

SniperTR

Mars Yolcusu
Arkadaslarin soylediklerine ek olarak yogun guc gerektiren agirliklar testestorunu yine artirir tabi sakatlanmamak sartiyla oneririm

Üstte de denildiği gibi, özellikle bacak çalışmak testosteron seviyesini fırlatır. Dün sağlam bir bacak çalışması yaptığım için rüyalandım mesela :)

The King

Deneyimli Üye
5x5 ağırsağlam programına başla... Sürekli fullbody yaptığın için bacak desteğini daima alırsın bu sayede.. Gerçekten arttırıyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6