Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Akıcı Konuşma İçin Tavsiyelerinizi Bekliyorum

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
İşte bu da durmu içinden çıkılmaz yapıyor. Bende eskiden böyle değildim. Ancak bu konularda geri planda kaldığımı söyleyebilirim. 12.sınıfa geçtikten sonra içi boş bir özgüvene sahip oldum. Millet ne derse desin garip davranışlar sergilemekten ve garip sesler çıkarmaktan ya da yüksek sesle şarkı söylemekten hiç çekinmiyorum. Yani tam karşılığı olarak: tam bir yırtığım :) Bilmiyorum nasıl böyle değiştiğimi. Bundan 2 yıl önceki halimle aramda çok fark var. Ancak bu kadar neşeli olmanın arkasında bağımlılığın getirdiği bir içsel bunalım var. Umarım geçer.
Tolstoy'un bir sözü vardı. "En çok o güldü belli ki çok acı çekmiş. ". Bu arada eskiye nazaran süper bir değişim var ben tatmin olmuyorum ki bu bence iyi bir şey.

Lazkopat

Emektar Üye
'Forumdaş' kelimesi hoşuma gitti. Şuan Türkçe 'de resmi olarak yok ama forum insanları kullanıyor . Eklesinler dedim yani hoşuma gitti, kulağa hoş geliyor.
Bende lügate eklesinler diyince anlamadım. Acaba adminleremi söyledi bunu. Adminler benimle ilgili iyi anlamda bir şey yapsınlar mı vs diye. Forumdaşı eklesinler? Lazkopat'ı kim nereye ekleyecek? Afalladım yani :) Biz garibanız lügat nedir ne bilelim :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6