Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Aralıksız Ders Çalışma (MERDİVEN TEKNİĞİ!)

isxo

Jüpiter Yolcusu
Peki düşünceler için bir öneriniz olur mu ?

elvas

Mars Yolcusu
Bu tekniği bugün denedim ve normalden daha fazla verim aldım.Paylaşımın için teşekkür ederim.Kendi kanalımda da bunu paylaşıp insanların bilinçlenmesini sağlayacağım.Bugün 33 e kadar ve 55 e kadar olmak üzere iki seans yaptım çok iyiydi.Teşekkürler tekrardan

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Bu tekniği bugün denedim ve normalden daha fazla verim aldım.Paylaşımın için teşekkür ederim.Kendi kanalımda da bunu paylaşıp insanların bilinçlenmesini sağlayacağım.Bugün 33 e kadar ve 55 e kadar olmak üzere iki seans yaptım çok iyiydi.Teşekkürler tekrardan
Geri dönüt verdiğin için teşekkür ederim.

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Tekrardan bugün de denemiş bulunmaktayım. Odağımı 55lik seti yaparken son 10 dakikada kaybetmeye başladım ama zorlayarak bitirdim. 07.00 da başlayıp 10.03 de bitirdim. arada 15 dakika su, çay ve ihtiyaçlar için minik aralar verdim. Tam tamına 2 saat 45 dakika aralıksız çalıştım.

Haggard

Merkür Yolcusu
33 te bitirdim verimli geçti yarın sabahdan başlayıp 55 e gelmeye çalışıcağım.

Bakenga

Emekli Üretken Üye
10-20-30 dakikalık ardışık üç periyotla denedim. 10 ve 20 arasında degil ama 20 ve 30'luk periyotlar arasında birkaç dakika ara verilebilir(ben ihtiyaç duyarsam verdim yoksa ara vermedim). Forest uygulamasını kullandım denerken, böylece herbir seansta bir ağaç dikerek başarılı olduğum ve bir sonrakini de zorlanmadan kolaylıkla tamamlayacağım hissi ciddi motivasyon sağladı. 40 ve 50 yapmadım o kadar sağlam bir konsantrasyonum olduğunu düşünmüyorum. Onun yerine biraz ara verip yeni bir 10-20-30 oluşturuyorum. Oldukça faydalı bir teknik, herkese tavsiye ederim.

isxo

Jüpiter Yolcusu
Bence dersin başına oturamayanlar için, çabuk sıkılanlar ve konsantrasyonu bozulanlar için faydalı ama 40 -50 dk sonra bir ara verip hareket etmek lazım. Diyelim ki süper konsantre olduk 2.5 saat başından kalkmayalim mi? O kadar oturmak vücudumuza zarar vermez mi? Tabi uzun süreler için diyorum. Yoksa kısa süreli oturumlar çok faydalı bence.

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Bence dersin başına oturamayanlar için, çabuk sıkılanlar ve konsantrasyonu bozulanlar için faydalı ama 40 -50 dk sonra bir ara verip hareket etmek lazım. Diyelim ki süper konsantre olduk 2.5 saat başından kalkmayalim mi? O kadar oturmak vücudumuza zarar vermez mi? Tabi uzun süreler için diyorum. Yoksa kısa süreli oturumlar çok faydalı bence.
Gün içerisinde spor yapıyorsan o kadar zarar vermez. Yapmıyorsan evet ara verip biraz yürümek iyi gelecektir.

cihangir0625

Yeni Fapstronot
bugün deneyeceğim en az 99 kadar çıkmayı planlıyorum deneyimlerimi paylaşacağım akşama doğru

Targetlock

Deneyimli Üye
Bu yöntemi deneyeyim. Raporlarım. Stratosfere kadar merdiven çıkacağız ?

Namesta

Ay Yolcusu
Birsürü ders çalışma stili denedim 1 yıldır arada bir karşıma bu yazı geliyordu açmıyordum bugün defkhan hortlatmış açtım okudum videosu da vardı bir kanalda whywouldnt du galiba çekmişti birazdan deneyip sonuçları hemen yazacağım umarım uzun bir süre sonra paylaşarım. 1 hafta boyunca yapacağım sonra yazacağım

X. Gün y. Deneme zdakika. Molasebebi

1.gün
1.deneme 60 dakika.(çalışmam gerekeni tamamladım sıradakine geçmek için mola)
2.deneme 66 dakika. (yemek molası)
3.döneme 129 (çalışmam gereken yer bitti mola)

2.gün
1.deneme 78 dakika (dinlenme)
2.deneme 178 (çalışmam gereken yer bitti mola)

3.gün
1.deneme 120 (konu bitti mola)
2.deneme 189 (konu bitti mola)
3.deneme 60 (yemek)
4.deneme 66(bitti

Son düzenleme:

Kemal K.

Mars Yolcusu
hocam çok güzel trick, geç fark ettim bu postu saat 22.30da fark ettim,
11-22-33 e kadar geldim saat geç olduğu için uyuyacağım ,
yarın güne bomba gibi başlayacağım bunun sayesinde, teşekkürler

kardanaydınlık

Yeni Fapstronot
Dostum ben de bu tekniği senin sayende görüp neverfap mezuniyetine uyarladim. İstersen göz gezdirebilirsin. Tekniği öğrettiğin için teşekkürler

MJR DEGTYAREV

Yeni Fapstronot
kardeş sıcak memlekette yaşıyorum bırak 2 saat 45 dakkikayı 10 dakikada bir kasayı havalandırmazsam yanıyorum yaz boyu nasıl ders çalışacağım çok merak ediyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6