Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Benim Günlüğüm - Yaş 23

SirHungry

Yeni Fapstronot
Öncelikle merhabalar,
Neverfap ile tanışalı 3 ay oldu. Süreçlerim genellikle çok uzun sürmedi ama faydasını gördüğüm için tekrar başlama kararını aldım. Uygulayacağım mod , Hard mod ile Monk mode arası bir kıvamda olacak. Her gün buraya gelişmeleri ve ruh durumumu yazmayı düşünüyorum. Günleri sayması için Quitzilla uygulamasını kullanıyorum. Umarım başkaları için faydalı olur.

Meruem

Ay Yolcusu
Öncelikle merhabalar,
Neverfap ile tanışalı 3 ay oldu. Süreçlerim genellikle çok uzun sürmedi ama faydasını gördüğüm için tekrar başlama kararını aldım. Uygulayacağım mod , Hard mod ile Monk mode arası bir kıvamda olacak. Her gün buraya gelişmeleri ve ruh durumumu yazmayı düşünüyorum. Günleri sayması için Quitzilla uygulamasını kullanıyorum. Umarım başkaları için faydalı olur.
Dostum nerdesin? ?

SirHungry

Yeni Fapstronot

4.gün

Bugün Quitzilladan baktım 4.günü geçmişim. Tatile çıktıydım ve telefondan yazabilirim diye düşünüyordum ama telefondan forum kullanımında zorlandım. Bilgisayarı evde bıraktığım içinde yazamadım. Eve gelince krizler gelmeye başladı. kendi kendime ne olursa olsun devam etmek zorundasın diyorum. Şuana kadar kendimde gördüğüm değişiklik kendimi daha enerjik hissediyorum.

Son düzenleme:

SirHungry

Yeni Fapstronot

5.gün

Sabah normalde uyanmadığım bir saat olan 6 da uyandım. Eylül ayı için bir plan oluşturdum. Zinciri kırma mantığında oluşturdum listeyi bitirdikçe X işareti atıyorum. Süreç bana artmış bir odaklanma gücü verdi ve 100 sayfadan fazla kitap okudum. Gün boyu aklımda olan tek şey programımdı ve genel olarak başardığımı görünce bir özgüven geldi. Normalde günde 3-5 saat rap müzik dinleyen biriydim ve genellikle bu müzik niye böyle bilmiyorum ama devamında fap isteğimi tetiklerdi. 4 gündür 1-2 defa dinlemişimdir bugünde hiç dinlemedim. Spor yaparken müzik dinlemem gerektiği yalanını beynimden atmaya çalışıyorum. Aslında zorlandığım şey müzik isteğiyle başa çıkmak.

Son düzenleme:

SirHungry

Yeni Fapstronot

yeni 1.gün

Niye böyle oldu bilmiyorum oysa kendimden çok emindim. Önce birkaç kuralı bozdum, sonra hepsini. Yemek ve müziğe kısıtlama getirmeden tekrar başlıyorum. Her gün foruma girmeyi düşünmüyorum çünkü bu bana PMO'yu yasak elma gibi hissettiriyor. Aslında siteye girmekte bir nevi bana PMO'yu hatırlatıyor. Benim ise daha çok unutmaya ihtiyacım var.

D4redevil

Yeni Fapstronot

yeni 1.gün

Niye böyle oldu bilmiyorum oysa kendimden çok emindim. Önce birkaç kuralı bozdum, sonra hepsini. Yemek ve müziğe kısıtlama getirmeden tekrar başlıyorum. Her gün foruma girmeyi düşünmüyorum çünkü bu bana PMO'yu yasak elma gibi hissettiriyor. Aslında siteye girmekte bir nevi bana PMO'yu hatırlatıyor. Benim ise daha çok unutmaya ihtiyacım var.
Ama kanka bir de şöyle bir durum var sen günlük siteye girmezsen birgun gardını düşürdüğun an kendini çukurda bulursun ama dediğinde de haklısın sürekli düşünmek sürekli girmek

D4redevil

Yeni Fapstronot

yeni 1.gün

Ama kanka bir de şöyle bir durum var sen günlük siteye girmezsen birgun gardını düşürdüğun an kendini çukurda bulursun ama dediğinde de haklısın sürekli düşünmek sürekli girmek

SirHungry

Yeni Fapstronot

2.gün+23 saat

Her gün kendimi yeterince yorduğuma emin olmaya çalışıyorum. Şuana kadar bir zorluk yok normal ilerliyorum. Kriz anı için bu sefer güçlü bir yöntemim var. Bekliyorum ne zaman gelecek acaba kriz. Yöntem işe yarayacak mı, denemek istiyorum.

SirHungry

Yeni Fapstronot

3.gün+22 saat

Hedeflerime ulaşamıyorum. Elime kitap alıyorum 10 sayfaya ulaşamıyorum. Moralim biraz bozuk.

SirHungry

Yeni Fapstronot

4.gün+20 saat

Her şey yolunda gidiyor buraya yazmak istedim. Enerjim biraz düşük onu da bir şekilde çözeceğim.

SirHungry

Yeni Fapstronot

5.gün+10 saat

İlk 1 haftayı sorunsuz atlatmak istiyorum ve az kaldı. Kitap okumayı ve sporu ihmal etmiyorum bunlar bana göre gelişim için çok önemli. İngilizce çalışmayı da dahil edeceğim ama doğru zamanı bekliyorum. Aynı anda çok şeyi değiştirmeye çalışınca ,süreçlerim hüsranla bitmişti. Bunun öyle bitmesini istemiyorum. +100 günde neler olacağını çok merak ediyorum.

SirHungry

Yeni Fapstronot

6.gün+20 saat

Bugün canım çok sıkkın. Ya gittiğim yol yanlışsa diye düşünceler geliyor aklıma.

SirHungry

Yeni Fapstronot

7.gün+9 saat,

Galiba flatline'dayım. Biraz araştıracağım ,ne olduğunu tam bilmiyorum çünkü. Kendimi kötü hissetmemin sebebi acaba bu olabilir mi?

SirHungry

Yeni Fapstronot

7.gün+9 saat,

Galiba flatline'dayım. Biraz araştıracağım ,ne olduğunu tam bilmiyorum çünkü. Kendimi kötü hissetmemin sebebi acaba bu olabilir mi?

Enki

Satürn Yolcusu

7.gün+9 saat,

Bağımlılığı yeni bıraktığın için kendini boşlukta hissetmen normal, süreçlerimde 1-2. Haftadayken bana da öyle oluyordu.Aslında burası en zor bölüm olabilir çünkü paradoks bir şekilde buradayken bozup tekrar başlıyoruz(benim böyle şu an)
Bu yüzden süreci bozmazsan ileride işin kolaylaşır

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com

7.gün+9 saat,

Flatline düşük libidodur. Geri çekilme semptomları gösteriyor olabilirsin. Kendini mutlu edecek aktiviteler yap. Spor, meditasyon, şeker gibi şeyleri deneyebilirsin.

SirHungry

Yeni Fapstronot

10 gün+18 saat

Birkaç gün önce geri çekilme yaşıyordum. Bunu da sonradan yazılanlardan öğrendim. Neverfap'ı daha fazla araştırmak istiyorum ama şuan vaktim yok gibi. Önce başka konuların üstüne gideceğim. Tabi o sırada sürecim devam edecek.

SirHungry

Yeni Fapstronot

11 gün+19 Saat

Bugün süreç normal bir şekilde ilerledi. devam ediyorum.

SirHungry

Yeni Fapstronot

12 gün+18 saat

Neredeyse 2 haftaya geldim 7.gün geri çekilme etkileri başladıydı 10.gün düzeldiydi. Şimdi ise sosyal becerilerde düşüş başladı. Dengesiz ruh hali içindeyim gün içinde çok mutlu olurken birden çok hüzünlü olabiliyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6