Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Bir Şeyler Söyleyin Arkadaşlar

ttttvfh8

Yeni Fapstronot
Arkadaşlar yaşım 19. Bu bağımlılığa 14 yaşında başladım çok bağımlı birisiydim. Şu anda sürecimin 20. günündeyim.

Arkadaşlar şu anda kendimi çok yorgun hissediyorum beynimi zihnimi de çok yorgun hissediyorum. Arkadaşlar çok mutsuzum hiçbir şey yapasım yok ruhum daralıyor kalbim hızlı atıyor sanki nefesim daralıyor. Ama bu her zaman böyle sürmüyor. Arkadaşlar düşüncesi olan bilgisi olan yazabilirmi konuşalım lütfen.

SDG

Yoda
Normal bir ruh hali, beyin alıştığı dopamini ona vermen için mızmızlanıyor gibi düşün. Panik yapacak bir şey yok, motivasyon artışı için başarı hikayelerinden oku iyi gelecektir

srjhda

Ay Yolcusu
Arkadaşlar yaşım 19. Bu bağımlılığa 14 yaşında başladım çok bağımlı birisiydim. Şu anda sürecimin 20. günündeyim.

Arkadaşlar şu anda kendimi çok yorgun hissediyorum beynimi zihnimi de çok yorgun hissediyorum. Arkadaşlar çok mutsuzum hiçbir şey yapasım yok ruhum daralıyor kalbim hızlı atıyor sanki nefesim daralıyor. Ama bu her zaman böyle sürmüyor. Arkadaşlar düşüncesi olan bilgisi olan yazabilirmi konuşalım lütfen.
Şu an bende aynı şeyleri hissediyorum.Defalarca nofap denediğim için bunun geçici olduğunu biliyorum.Şu an mutsuz ve yorgun hissetmemizin sebebi dopamin geri çekilmesi,bir nevi vücut kendine reset atıyor.

ttttvfh8

Yeni Fapstronot
Şu an bende aynı şeyleri hissediyorum.Defalarca nofap denediğim için bunun geçici olduğunu biliyorum.Şu an mutsuz ve yorgun hissetmemizin sebebi dopamin geri çekilmesi,bir nevi vücut kendine reset atıyor.
Allah yardımcımız olsun kardeşim

Savascı

Deneyimli Üye
Dostum hayatta değeri olan bir şey ona bağlı negatif bir deneyimin üstesinden gelmekle olur.Kısacası gelişmek istiyorsan bu zorluğa dayanmak zorundasın.Çünkü zorluklardan kaçamazsın.Ya üstlerine yürüyerek zorda olsa geçersin ya da vazgeçip pişman olup geri dönerek acı çekersin.Acı hiçbir zaman bitmez :) Sürecinde başarılar

ttttvfh8

Yeni Fapstronot
Dostum hayatta değeri olan bir şey ona bağlı negatif bir deneyimin üstesinden gelmekle olur.Kısacası gelişmek istiyorsan bu zorluğa dayanmak zorundasın.Çünkü zorluklardan kaçamazsın.Ya üstlerine yürüyerek zorda olsa geçersin ya da vazgeçip pişman olup geri dönerek acı çekersin.Acı hiçbir zaman bitmez :) Sürecinde başarılar
Eywallah kardeşim

ttttvfh8

Yeni Fapstronot
Arkadaşlar gerçekten Allah yardımcımız olsun yorumlarınız için teşekkür ederim yazmak isteyen arkadaşlar bilgisi tecrübesi olan arkadaşlar boyle durumlar yaşamış arkadaşlar varsa yazabilirler.

Arkadaslar ben gerçekten bağımlı birisiydim Allah'ım bana sizlere yardımcı olsun inşallah irademiz dahada güçlenir.

Üstümdeki yorgunluk , can sıkıntısı , inşallah hayırla sonuçlanır

Arkadaşlar birde şöyle bir durumum var benim. Pmo yaptıktan sonra son 3 aydır sol kolumda hafif ağrı oluyor. Tahminimce sinirsel birşey ama doktora gidicem.

Bu sol kolumun hafif ağrıması gibi olan şey pmo yaptıktan sonra dahada fazla hissediyordum simdi 21. Gundeyim bu ilk güne göre azaldı. Ara ara korksamda tahminimce zamanla geçicek biseydir ama dediğim gibi doktora gidicem inşallah.

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

ttttvfh8

Yeni Fapstronot
Arkadaşlar sol kolumun bu durumda olması acaba kalbimde bir sıkıntı varmı diye vesveselere beni götürüyor ve korkutuyor. Gerçekten çoğu zaman mutsuz , çok yorgun fiziksel ve mental , bu dönemleri şuan yaşıyorum birde sol kolumun böyle olması beni dahada kötü etkiliyor arkadaşlar çok yorgunum ):

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6