Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Biyoloji

• Konuyu başlatan Brock
  • Başlangıç tarihi
B

Brock

Misafir
Selamun aleyküm. Biyoloji hakkında bilgim yok ve bu konuya meraklıyım. Bilen ve boş zamanlarında öğreticek bir kardeş var mıdır acaba ? dcden olabilir wp vs herhangi bir yerden ?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Bakenga

Emekli Üretken Üye
Khan Academy'nin Biyoloji dersleri
Crash Course'un hızlandırılmış Biyoloji kursu
Amaç insan biyolojisiyse direkt Evrim teorisine başlamanı öneririm hocam. Ya Evrim Ağacı'nın internet sitesindeki kısmından ya da Youtube kanalındaki konuya giriş yapılabilir.

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Eğer YKS biyoloji konusundan bahsediyorsan MUBA yayınları el kitabını alabilirsin ben beğendim. Yok, genel olarak ilgiliysen bunu kimse sana öğretemez, senin araştırma yapman gerekir. Ben biyoloji konusunda geniş bir genel kültüre sahip olduğumu düşünüyorum, istersen bana özel mesaj atabilirsin tartışırız bazı konular üzerine.

B

Brock

Misafir
Khan Academy'nin Biyoloji dersleri
Crash Course'un hızlandırılmış Biyoloji kursu
Amaç insan biyolojisiyse direkt Evrim teorisine başlamanı öneririm hocam. Ya Evrim Ağacı'nın internet sitesindeki kısmından ya da Youtube kanalındaki konuya giriş yapılabilir.
Eyvallah hocam bilgi için khan academiden devam ediyorum hali hazırda derslere proteinlerdeyim :) video dışında bir öğrenme yolu için sormuşum.sağolasın diğer kanallarada bakıcam inşallah

B

Brock

Misafir
Eğer YKS biyoloji konusundan bahsediyorsan MUBA yayınları el kitabını alabilirsin ben beğendim. Yok, genel olarak ilgiliysen bunu kimse sana öğretemez, senin araştırma yapman gerekir. Ben biyoloji konusunda geniş bir genel kültüre sahip olduğumu düşünüyorum, istersen bana özel mesaj atabilirsin tartışırız bazı konular üzerine.
Eyvallah hocam. Wp grubumuzun linkini atayım size siz zaten birara heralde gruptaydız yanlış hatrlamıyorsam

Targetlock

Deneyimli Üye
Knk biyoloji konusunda sana yardımcı olabilirim. Ayt müfredatındaki ezberlemek zorunda kaldığın bazı olayları öğretebilirim. Biyoloji ve rehberlik konusunda krndime güvenirim. Hatta geçen sene 5 kişiye ders özel verdim.

B

Brock

Misafir
Knk biyoloji konusunda sana yardımcı olabilirim. Ayt müfredatındaki ezberlemek zorunda kaldığın bazı olayları öğretebilirim. Biyoloji ve rehberlik konusunda krndime güvenirim. Hatta geçen sene 5 kişiye ders özel verdim.
Hocam çok iyi olur valla benim için açıkcası eğer vakit ayırabilirseniz bòyle birşey için

Kemal K.

Mars Yolcusu
hocam ben 12.sınıfa geçtim eşit ağırlığım ama tyt fenden 10-15 net çıkarmak istiyorum. wp grubu varsa gelebilirim

N

neurosoft

Misafir
Bu arada campbell biyoloji baya manyak bir kaynak... Zamanı gelince ona da bakmanı tavsiye ederim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6