Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Boş kalma sorunsalı

promanskins

Mars Yolcusu
Genel olarak evde olunca akla gelmesi kaçınılmaz oluyor maalesef. Bende YKS'ye gireceğim, aklıma arada bir geliyor ama bir şekilde atlatıyorum. Ders çalışırken geliyor, evde kimse olmayınca geliyor, yapacak iş kalmayınca geliyor. Boş kalma sorunundan kurtulmak için plan yapmak lazım. Yarın kalktığında ne yapacaksın, ne ders çalışacaksın, ne izleyeceksin, ne kitabı okuyacaksın, ne zaman dışarı çıkacaksın hepsini planlayıp boş kalmamaya çalışmak lazım, anca öyle oluyor. Bunların yanında spor yapmakta iyi oluyor.

promanskins

Mars Yolcusu
Kardeşim eğer maddi imkanın kısıtlıysa sahaflara bakmanı öneririm. İkinci olarak da bazı kitapların pdflerinin bulunduğu siteler var internet üzerinde oralardan indirip gidip bir fotokopicide kitap haline getirtebilirsin(korsana karşıyız ama öğrenciyiz :). Ucuz kitap satan BKM kitap falan vardı ama çok da bir fark yok diğerlerinden belki diğer arkadaşlar daha çok yardımcı olacaktır bu konu hakkında.
BKM Kitap insanları mağdur etti son indirimlerde. Ekim ayından bu yana 600 sayfa yeni şikayet var şikayetvar sitesinde, bende oradan tyt geometri aldım yanlış kitap gönderdiler, iade edene kadar canım çıktı.

N

Narsist

Misafir
Genel olarak evde olunca akla gelmesi kaçınılmaz oluyor maalesef. Bende YKS'ye gireceğim, aklıma arada bir geliyor ama bir şekilde atlatıyorum. Ders çalışırken geliyor, evde kimse olmayınca geliyor, yapacak iş kalmayınca geliyor. Boş kalma sorunundan kurtulmak için plan yapmak lazım. Yarın kalktığında ne yapacaksın, ne ders çalışacaksın, ne izleyeceksin, ne kitabı okuyacaksın, ne zaman dışarı çıkacaksın hepsini planlayıp boş kalmamaya çalışmak lazım, anca öyle oluyor. Bunların yanında spor yapmakta iyi oluyor.
Tavsiyen için sağ ol yapmaya çalışacağım

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6