Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Bravonun günlüğü

Bravo

Merkür Yolcusu
Herkese Merhabalar.Yeni forum hepimize hayırlı olsun.Bu forumu ilk bitiren Azerbaycanlı olmak dileğiyle...
Bu gün 5ci gün.Toparlanmaya çalışıyoruz işte 13 günden sonra.Önceki forumda pek konu açmıyordum.İnanıyorum ki, ilk günlüğüm beni mezun yapıcak.Herkese BAŞARILAR

None

Emekli Moderatör
Sürecinde başarılar dostum,azerbaycana selamlar

Bravo

Merkür Yolcusu
Herkese Teşekkürler

Bravo

Merkür Yolcusu
Evet bu gün 6cı gün.Her gün buraya bişeyler yazmak fikrinde değilim sizide tavsiye etmiyorum.Koronaya bakıcaktım bi bakmışım aybüke püsatın fotolarına bakıyorum.Bu teknoloji cihazlarına bakarken şeytanın kandırması kolay oluyor.Neyse bu gün Şuşanı aldık bundan güzel haber olamaz.Bizim için çok önemliydi.
Ben naptım derseniz iyilikdir sizder naber.Benim işte boş zamanlarımda hobiler,bilgisayar mühendisliği okuyorum zamanı faydalı geçirmeğe çalışıyorum.Bu gün yeni bir hobi edindim.Size garip gele bilir.Ben bu nofap sürecinde jonglörlük öğrendim (tenis toplarıyla).Aynı topu duvara vurup sana dönünce tutmak ayrı bi zevk veriyor.Söylediğim gibi bunu ben seçmedim beynim hoşlanıyor bende yapıyorum.Bunları mezun olunca uzun-uzadı konuşuruz.Kendinize iyi bakın.Sevgilerle...

Bravo

Merkür Yolcusu
Bu gün bozdum ya 7ci günümdü kahretsin.Size tavsiye her dakikayı planlayın demiyorum ama elinizde bi yapılacaklar listesi olsun.Hep zamanı boşa geçirme yüzünden.Konuyu silemedim.O yüzden yeni sürecimi zaman oldukça yazıcam buraya.Allah yardımcımız olsun

Bravo

Merkür Yolcusu
Bu gün benim 1.gün yeniden başladım.Aynı zamanda bu gün Karabağı aldık.Başlıyorum pes etmek yok inadına kazanıcam.Bu kez olucak inanıyorum

Savascı

Deneyimli Üye
Mücadelende başarılar dostum, bu karabağ için tebrikler. Bu arada artık resmi olarak da türkiye ile azerbaycan karadan birbirine bağlandı :)

Bravo

Merkür Yolcusu
Malesef dün yine bozdum.Bu gün 1.günü tamamlıyorum.Artık başarıcağıma inanıyorum.Buna son demenin zamanı geldi

None

Emekli Moderatör
Chasera dikkatli ol bi 3 4 gün seni zorlayabilir.Yeni sürecinde başarılar

Bravo

Merkür Yolcusu
problem yok ben bozunca double yapıyorum ?alışkanlık işte.O anda insan düşünemiyorda

Bravo

Merkür Yolcusu
Bu günü yeniden yazayım dedim.Çok güzel bir gün oldu aslında.Unutmadan şunu söyleyeyim.Az önce hayelhanemin bi videosunu izliyordum.Bi cümle aklıma takıldı.Şeytana geldiği anda dersini vermek lazım(ben küfür kullanıyorum:))Aksi takdirde akıl almaz boyutda büyüyormoş.Bu gün 30sayfa falan kitap okudum.Sabahları Kuran okuyordum.Son birkaç günde okumadım.Yarından başlarım inşAllah.Hayat sıradan devam ediyor işte.İlk sabah kalkdığımda yeni günün başladığının farkındayım bide uyumadan önce.Yani hayat çok kısa.Allah yardımcımız olsun.Fıtratımızın içine ediyoruz.Biraz önce neverfap akedimide covid-19 yazısını okuyordum.Alçaklar insanların evlerine kapanmasından bile yararlanıp pro siteleri bedava yapmışlar.Nefret ediyorum hristyanlardan.Rahipleri bile çocuklara tecavüz ediyor.Neyse mevzu buraya nasıl geldise artık.1gün daha yaşlandık.Ben böylü şeyleri fazla düşünüyorumda.Geçtiğimiz günleri hatırlayalım.Hepsi bi rüya gibi.Güzel yaşasanızda kötü yaşasanızda rüya.Ben açıkçası bu dine yüzden taktım.Dünya bu kadar anlamsız olamaz ya.Neyse kahretsin böyle günlük?.Sevdiğim 2 şarkıyla bu günüde tarihe kavuşturalım.

Son düzenleme:

Bravo

Merkür Yolcusu
Covid-19 yazısı
Hayelhanemin videosu

Bravo

Merkür Yolcusu
Bu gün 3. gün gün pek iyi geçmedi.Planladığım işlerin çoğunu yapamadım.Akşamda evden biriyle tartıştım.Size tavsiye böyle zamanlarda herşeyden uzaklaşın özellikle bilgisayar,telefondan.Yoksa olan olur...Tüm bunlardan sonra rahatlamak için foruma geçtimki burdada bi arkadaşın( )mesajına rastladım.Tam olarak anlamadım ama hakaret gibi geldi.Bende sessiz kalmadım tabi bu halimle.Bunu okuyorsa özür dilerim hırslı başta akıl olmazmış.Neyse foruma ara veriyorum.Nedenini tam olarak anlatamam ama yukarıdaki bildirim ve mesaja bişeyler gelince mutlu oluyorum buda bağımlı yapıyor.Belki biraz abartmış olabilirim ama burdan gerekli çok fazla şeyi öğrendim ve sitede zaman geçirmeme ihtiyaç yok bence.Hele ben 1-2 saat zaman geçiriyorum.Arada uğrarım.Kendize iyi bakın.
Hayat çok kısa.Değer verdiğiniz insanların kalbini haklısınız diye hiç bir zaman kırmayın.Sevgilerle Bravo

Bravo

Merkür Yolcusu
Unutmuşum buda günün şarkısı

B

Brock

Misafir
bazen sacmaliyorum.ltfen soyledgmi tipki senin gibi fmdaki herkes gibi ;bi hastalkla bagmlilkla basa ckmaya calisan biri oldgmn farknda olark yormla.ofkem kendime aslnda.ozur dilerim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6