Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Çekici hale mi geliyoruz?

jojokmo

Venüs Yolcusu
Merhaba arkadaşlar, sorum şu bir süredir insan ilişkilerinde ki frekans uyumu konusunda düşünüyorum. Biz nofap yaparken üzerimizde ki enerji acaba kadınları çekiyor mudur? Öncelikle kadınlarla birlikte olmaya odaklı insanlar var ve bir de benim gibi '' düzgün bir ilişki'' isteyenler var. Nofap yaptığım her sürecimde enteresan şekilde kadınların bana baktığını ve konuştuğunu gördüm. Sizce bunun bizim cinsel enerjiyi dışarıya vermemiz ile ilgisi var mı? Ben araştırdım kaynak bulamadım lakin bilginiz varsa çok müteşekkir olurum. Düzgün bir insana evrildiğimiz gerçeğini kenara bırakalım. Benim sorum doğada böyle bir salgı mekanizması var mıdır?

Machiavellli

Mars Yolcusu
Frekans felan değil. Fazla testesteron sayesinde feromonlarınız artar. Bu korkusuz bir kokudur. Bu hayvanlarda da var. Nasıl yani derseniz bir Ted videosu vardı araştırın.
Çok iyi biliyorum bu duyguyu. Herkesle göz göze gelirsin, okulun en egolu kızı bile dönüp bakar. Ah ulan o günler... Şimdi o zamana geri dönmek için her şeyi veririm. Relaps döngüsünden hala çıkamadık

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Sık Sorulan Sorulara Cevaplar (Eski) da bu duruma değinilmişti.
Genel özet sebebi testosteron artışından oluyor.

D2.Women Magnet meselesi (kadınların ilgilenmeye başlaması) nedir? Açıklar mısınız?
Öncelikle bizim NoFap yaparken böyle bir amacımız olmadığını belirteyim. Bu şeyin varlığı kesin değildir ve NoFap literatürüne de geçmemiştir. Bu Women Magnet Meselesinin erkeksi davranışların, testosteronun ve feromonların artması ve kadınların bilinçaltı tarafından farkedilmesi ile olduğu öne sürülmektedir. pek çok NoFapçi tarafından süreçte ilerledikçe gözlemlenmiştir. Ve gözlemlerini forumlara yazmışlardır.

Women Magnet belirtileri ise kadınların sizinle ilgilenmeye başlamasıdır. Yolda geçerken bir veya bir kaç kız size dönüp bakar, siz farketmemiş gibi yaparsınız arkanızı döndüğünüzde tekrar bakıyor olurlar. Konuşurken size dokunmaya çalışırlar, sohbet başlatmaya çalışırlar vs gibi.
Bunlar Çaylak NoFapçi için heyecan verici ve belkide NoFap yapmak için en büyük sebep olabilir. Fakat bizim NoFap’ta böyle bir amacımız yoktur. Hatta direk NoFap’ta böyle bir şey yoktur ve varlığı da kesin değildir. Zaten NoFap’ta ilerledikçe kızlar sizin umrunuzda olmayacak. “Yeter ki sevgilim olsun aşırı çirkin değilse her kızla çıkarım” kafasından kurtulacaksınız. Sokakta gördüğünüz kızlara sulanarak bakmayacaksınız. Artık öyle bir hale geleceksiniz ki artık Women Magnet mi dersiniz ne derseniz deyin onun etkisi ile kızlar size çıkma teklifi edecek, siz reddedeceksiniz.

Şimdi size soruyorum, ömrünüzün geri kalanında bu soğukkanlı ve mantıklı kafada olmak mı daha heyecan verici; Yoksa yolda, otobüste yalnızca 10 dakika gördüğünüz ve bir daha asla göremeyeceğiniz kızların sizinle ilgilenmesi mi?

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
da bu duruma değinilmişti.
Genel özet sebebi testosteron artışından oluyor.

D2.Women Magnet meselesi (kadınların ilgilenmeye başlaması) nedir? Açıklar mısınız?
Öncelikle bizim NoFap yaparken böyle bir amacımız olmadığını belirteyim. Bu şeyin varlığı kesin değildir ve NoFap literatürüne de geçmemiştir. Bu Women Magnet Meselesinin erkeksi davranışların, testosteronun ve feromonların artması ve kadınların bilinçaltı tarafından farkedilmesi ile olduğu öne sürülmektedir. pek çok NoFapçi tarafından süreçte ilerledikçe gözlemlenmiştir. Ve gözlemlerini forumlara yazmışlardır.

Women Magnet belirtileri ise kadınların sizinle ilgilenmeye başlamasıdır. Yolda geçerken bir veya bir kaç kız size dönüp bakar, siz farketmemiş gibi yaparsınız arkanızı döndüğünüzde tekrar bakıyor olurlar. Konuşurken size dokunmaya çalışırlar, sohbet başlatmaya çalışırlar vs gibi.
Bunlar Çaylak NoFapçi için heyecan verici ve belkide NoFap yapmak için en büyük sebep olabilir. Fakat bizim NoFap’ta böyle bir amacımız yoktur. Hatta direk NoFap’ta böyle bir şey yoktur ve varlığı da kesin değildir. Zaten NoFap’ta ilerledikçe kızlar sizin umrunuzda olmayacak. “Yeter ki sevgilim olsun aşırı çirkin değilse her kızla çıkarım” kafasından kurtulacaksınız. Sokakta gördüğünüz kızlara sulanarak bakmayacaksınız. Artık öyle bir hale geleceksiniz ki artık Women Magnet mi dersiniz ne derseniz deyin onun etkisi ile kızlar size çıkma teklifi edecek, siz reddedeceksiniz.

Şimdi size soruyorum, ömrünüzün geri kalanında bu soğukkanlı ve mantıklı kafada olmak mı daha heyecan verici; Yoksa yolda, otobüste yalnızca 10 dakika gördüğünüz ve bir daha asla göremeyeceğiniz kızların sizinle ilgilenmesi mi?
Dokunmaya çalışmaları gibi orada yazan her şeyi yaşadım. Okulda benimle konuşmayan kızlar bile gelip fikrimi almaya çalışıyordu ama hiç umrumda değildi. Canım ne isterse onu söylüyor onu yapıyordum.

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Neden kadınları düşman ediniyoruz ki? Amaç bu olsa ne olur?

Kadınları düşman edin demiyoruz, Pmo bizim onların bizden daha yüksek varlıklar olarak görmemize neden oldu. Öyle ki kadınlara karşı çok daha çekingen ve cinsel odaklı düşünmemize vesile oluyor. NoFap ile bu durum zamanla düzelecek ve kadınlara karşı şehvetli pis bakışından kurtulacaksın.
Kendine gelen özgüven ile birlikte kızlara karşı daha gerçekçi bakacak her önüne gelen kızla muhatap olmak istemeyeceksin. Burada "reddedeceksiniz" den kasıt NoFap yaparak tek amacı kız tavlamak olan biri değil, kendi hedeflerini, planlarını gerçekleştirmek amacı ile NoFap'i kendine araç edinen biri olmak yatıyor.

whatWasfap

Uranüs Yolcusu
Frekans vs pek düşündüğümüz şekilde değil aslında. Öncelikle hayattan tatmin olup zevk aldığında yüzünde bir gülümseme oluyor, bu mutluluk hali davranışlarına da yansıyor ve insanlar da bunu fark edip sana olumlu yaklaşıyor. Doğada gülümseyen mutlu biri sana zarar vermez çünkü halinden memnundur, yani o insan seni öyle görünce o da içsel bir zevk ve güven yaşıyor. Dolayısıyla ilişkilere pozitif etki ediyor.

Çekicilik konusunda ise muhtemelen beyinde şöyle bir şey oluyor:
- Canım çiftleşmek istiyor ama karşı cinsin ilgisini çekemiyorum
- O zaman onların ilgisini çekecek şekle gireyim
spor yapıyosun kendine bakıyosun saçların parlıyor sakalların gürleşiyor testosteron da arttığı için vücuduna ses tonuna etkileri oluyor kendini geliştiriyosun vs dolayısıyla çekici oluyorsun. Üstüne beynin seni kızlarla konuşman için zorluyor yani evet.

Bu olay doğru geçen sürecimde 39. Gündeydim şehir yolcuğundaydık otobüste önümde bir kız vardı hep arkasına dönüp bana bakardı koltuk kemeriyle oyalanır gibi yapıp bana bakardı göz temasını hep tutardı. Molaya inerdik ben koridor kenarından aşağıya inecekken pat arkama doğru hızlıca gelmişti baya bir iletişim hissetmiştim fakat kötü olan şuydu ki ailesi yanında olduğundan konuşamadık 😑 Şuanda 36. Gündeyim dışarda gezerken kızlarla göz teması yakalayabiliyorum. Kesinlikle ve kesinlikle bir şey oluyor çünkü fap yaptığım dönemde hiç yaşamıyordum.

Don Zenon

Mars Yolcusu
Değişen çevreden çok sensin. Mesela kızlar yine bakar sana ama bağımlılık döneminde göremezsin, umursayamazsın. Nofap ile artık gözündeki sosyal perde kalkıyor sadece senin çevre ile olan değil çevrenin de senle olan ilgisini fark ediyorsun.

tranceport

Jüpiter Yolcusu
Farkedilme durumunu bilmiyorum ama özgüven geliyor ve daha erkeksi ve güçlü hissediyorsun.
Bir de herşeyde salyaların akmadığı için hani nasıl anlatırlar daha özgüvenli konuşuyorsun. Bayanların da insan olduğu gerçeğine varıyorsun. Hatta çok fazla açıklık seni rahatsız ediyor.
Bu gibi şeyler gözlemliyorum 2 yıldır.

raiden

Satürn Yolcusu
Az önce kendi günlüğümde de yazdığım üzere şu an bu kadın mıknatısı durumunu yaşıyorum. Elbette bu süreçte amacım bu değildi, ben kendimi geliştirmeye, kendi hayatımı ve geleceğimi kurtarmaya odaklanıyorum.

Bence olay bağımlılıklarından kurtulan erkeğin özgüveni, morali ve dolayısıyla beden dilinin değişmesiyle alakalı. Kadınlar da buna doğru çekiliyorlar. Hormonal değişimlerin de şüphesiz ki etkisi vardır.

mikanvrr2

Yeni Üye
Arkadaşım 1.ayda, önceden kendisiyle ilgilenmeyen kızın şu an kendisiyle ilgilendiğini, konuşmaya çalıştığını söylüyor. Ben bu konuya inanıyorum ve kendi gözlerimle de görmek istiyorum.

raiden

Satürn Yolcusu
Sprite'ın yıllar önce yayınlanan acımasız gerçekler serisinden reklamların bir tanesi tam olarak bu konuyu ele alıyordu. Söylenenler tamamen doğru. Sadece testesteron kokusu kısmı ters söylemişler. O kadar da olsun.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6