Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

David Haye-Dövüşten Önce Cinsellikten Kaçınma (Dünya Boks Şampiyonu)

Ciks

Deneyimli Üye
Katılım
7 Eki 2020
Mesajlar
197
Tepki puanı
588
Puanları
148
Sizler için videoyu çevirdim. Videoda çeviri bölümü olmadığı için buraya yazıyorum.-Senin hakkında öğrendiğim bir şey var. Sen dövüşten önce 6 hafta boyunca cinsellikten uzak duruyormuşsun.
-Aynen, ben herhangi bir boks müsabakasından 6 ila 8 hafta öncesinden itibaren boşalmam. Bu basit bir adım. Kulağa biraz çılgınca geliyor.
-Annesi, eğer izliyorsan, O sadece “Jackie” dedi. (‘Ejaculate’ kelimesiyle ilgili espri yapıyor.)
-Böyle yapmamın nedeni… Aç ve azgın olan bir aslan en tehlikelisidir. Bilirsiniz, bir aslan sadece bir antilop yiyip ve dişi bir aslanla cinsel ilişkiye girerse, yanına yaklaşıp başını okşayabilirsiniz. Ama eğer o açsa, bir süredir bir şey yemediyse ve azgınsa, oraya buraya gidip sizi gümletir ve yer.
-Onun yanına asla gitmeyeceğim…
-Böylece ringe çıktığımda kafesteki bir hayvan gibi hissediyorum. Aç, azgın ve bir şeylere zarar vermek isteyen… Ve sonra parti başlasın…
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst