Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

David Haye-Dövüşten Önce Cinsellikten Kaçınma (Dünya Boks Şampiyonu)

Ciks

Mezun
Sizler için videoyu çevirdim. Videoda çeviri bölümü olmadığı için buraya yazıyorum.

-Senin hakkında öğrendiğim bir şey var. Sen dövüşten önce 6 hafta boyunca cinsellikten uzak duruyormuşsun.
-Aynen, ben herhangi bir boks müsabakasından 6 ila 8 hafta öncesinden itibaren boşalmam. Bu basit bir adım. Kulağa biraz çılgınca geliyor.
-Annesi, eğer izliyorsan, O sadece “Jackie” dedi. (‘Ejaculate’ kelimesiyle ilgili espri yapıyor.)
-Böyle yapmamın nedeni… Aç ve azgın olan bir aslan en tehlikelisidir. Bilirsiniz, bir aslan sadece bir antilop yiyip ve dişi bir aslanla cinsel ilişkiye girerse, yanına yaklaşıp başını okşayabilirsiniz. Ama eğer o açsa, bir süredir bir şey yemediyse ve azgınsa, oraya buraya gidip sizi gümletir ve yer.
-Onun yanına asla gitmeyeceğim…
-Böylece ringe çıktığımda kafesteki bir hayvan gibi hissediyorum. Aç, azgın ve bir şeylere zarar vermek isteyen… Ve sonra parti başlasın…

Moderatörün son düzenlenenleri:

Fellow

Ay Yolcusu
Evet Muhammed Ali' nin biyografisini okumuştum. O da bundan bahsediyor. Galiba boksörler arasında bu fikir yaygın. Çünkü kitapta bir yerde diyordu ki normalde kolaylıkla yenebileceğim rakibimi bir gün önce cinsel münasebetle bulunması nedeniyle yenememis. Ve bu olay ona ders olmuş. Ondan sonra da müsabakadan yaklaşık 2 ay önce bırakmaya başlamış.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6