Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Day Game Tecrübesi Olanlar Buraya

İradeavcısı

Jüpiter Yolcusu
Erkek adam sitesini ve redpill'i uzun zamandır takip ederim
Bu kız bulma konularında ya yakın çevreye ya sosyal medya ya başvurulur
Arkadaşımla yolda yürürken birini gördüm uzaktan (kız mı erkek mi ondan bile tam emin değilim) aklıma daygame geldi gerçi o zaman akşamdı ama dedim acaba birinin yanına git daygame yap falan nasıl olur?

Hiç tecrübesi deneyimi olan varmı
Konuşma öneri fikir alınma gibi konuşabiliriz diye düşündüm

Hayır kız bulmalıyım diye kendimi çok yırtmıyorum sadece kırmızı hapı biraz daha tecrübe eden varsa konuşmak isterim diye düşündüm

elvas

Mars Yolcusu
Benim öyle aman aman bir tecrübem yok ama iki üç tecrübem oldu bu konuda.Asil noktanın ne söylediğinden ziyade özgüvenli söylemek olduğunu düşünüyorum.Sormak istediğin bir şey varsa tecrübem dahilinde sana yardımcı olmaya çalışırım.

Day Game’den ziyada Life Game’i tercih ederim. Life Game daha olağan ve kendiliğinden gerçekleşmiş gibi duruyor.

Day Game’de kızdan herhangi bir sinyal almadan pat diye kızın yanına gidip muhabbet açmaya çalışıyorsun. Bunun ters tepme ihtimali Türkiye’de yüksek diye düşünüyorum. Ama Life Game’de kızdan sinyali aldıktan sonra ya da hedefindeki kızın yakınına kendini yerleştirdikten sonra reddedilme ihtimalin daha az olur.

jesus tod

Ay Yolcusu
Youtube'ta ibohimself diye bir kanal var ona bakabilirsin.

Lazkopat

Emektar Üye
Arkadaşımla yolda yürürken birini gördüm uzaktan (kız mı erkek mi ondan bile tam emin değilim) aklıma daygame geldi gerçi o zaman akşamdı ama dedim acaba birinin yanına git daygame yap falan nasıl olur?

Hayır kız bulmalıyım diye kendimi çok yırtmıyorum sadece kırmızı hapı biraz daha tecrübe eden varsa konuşmak isterim diye düşündüm
Ben okulda yapmıştım bu olayı ve gayet zevkliydi :) Kaç defa yaptığıma dair net bir sayı veremem. Ancak gayet eğlenceli bir şey olduğunu söyleyebilirim. Uzun diyebileceğim süredir de yeni bir kız tanımadım bak aklıma geldi şimdi. Kızlar o zaman okulumuzda hamak vardı. Orada oturuyorlardı gidip tanıştım, numara felan almadım ama zevkliydi yani. Sonrasında voleybol oynuyolarsa orda gidip kızlarla tanışıyodum vs. Gayet eğlencelidir, tavsiye ederim.

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Erkekadam sitesindeki daygame yazılarını oku dostum Tahmin Oyunu,Yeni başlayanlar kızlara yürüme vs benim paylaştığım konularda anlattım biraz onlara bak Profilime girip

Jig la Thor

Mars Yolcusu
Sorunu tam olarak anlamadım ancak olay gidip kızla muhabbet kurup numarasını almak, öpücük almak veya direkt eve atmaktab ibaret. Eğlenceli ol ve direkt gidip tanımaktan ziyade doğal bir hava ver sanki tesadüfmüş gibi. Tecrübeyle alışırsın ilk başta zor gelir.

zümrütAnka

Venüs Yolcusu
Erkekadam sitesindeki daygame yazılarını oku dostum Tahmin Oyunu,Yeni başlayanlar kızlara yürüme vs benim paylaştığım konularda anlattım biraz onlara bak Profilime girip
Dostum merhaba day game yapıyorum bazen iyi bazen kötü ruh halim oluyor kız görüyorum diyorum gidip konuşuyorum basense sessiz oluyorum
telkin veriyorum kendime iyi olucak gibisinden zihin beni frenliyor

sovereign

Yeni Fapstronot
Çok sık yapmasam da dış görünüşü ve fiziği hoşuma giden bir kıza denk geldiğimde yaparım numara aldığım da oldu direkt kızın kezban gibi tavırlarıyla red yediğim de(2 aydır yapıyorum henüz çok gelişemedim). Tüm olay özgüvenle ve dışarıya ne kadar güçlü olduğun imajı vermenle alakalı. Kızlar güçten hoşlanır o gücünden faydalanmak ister kendisine ne kadar yarar sağladığına bakar dolayısıyla dışa ona göre bir karakter göstermelisin. Güzel giyinmelisin, özgüvenli yürümelisin, göz teması kurmalısın vesaire birçok şey var ama en önemli şey pratik bu işi yaptığın sürece daha iyi olucaksın.

En önemli şey de bu işler aklında planlar kurduğun gibi ilerlemeyecek hiç beklemediğin anda beklemediğin tepkiler aldığın oluyor dolayısıyla bu oyunları oynarken ilerisini çok düşünme sadece git ve konuş, ne yapacağım nasıl konuşacağım falan diye aklında bin tane plan kurarsın ama kız reddeder sen de ortada kalırsın. Ayrıca ne kadar çok düşünürsen o kızla konuşmaya başlamaya o kadar korkacaksın.

Son düzenleme:

zümrütAnka

Venüs Yolcusu
Çok sık yapmasam da dış görünüşü ve fiziği hoşuma giden bir kıza denk geldiğimde yaparım numara aldığım da oldu direkt kızın kezban gibi tavırlarıyla red yediğim de(2 aydır yapıyorum henüz çok gelişemedim). Tüm olay özgüvenle ve dışarıya ne kadar güçlü olduğun imajı vermenle alakalı. Kızlar güçten hoşlanır o gücünden faydalanmak ister kendisine ne kadar yarar sağladığına bakar dolayısıyla dışa ona göre bir karakter göstermelisin. Güzel giyinmelisin, özgüvenli yürümelisin, göz teması kurmalısın vesaire birçok şey var ama en önemli şey pratik bu işi yaptığın sürece daha iyi olucaksın.

En önemli şey de bu işler aklında planlar kurduğun gibi ilerlemeyecek hiç beklemediğin anda beklemediğin tepkiler aldığın oluyor dolayısıyla bu oyunları oynarken ilerisini çok düşünme sadece git ve konuş, ne yapacağım nasıl konuşacağım falan diye aklında bin tane plan kurarsın ama kız reddeder sen de ortada kalırsın. Ayrıca ne kadar çok düşünürsen o kızla konuşmaya başlamaya o kadar korkacaksın.
Katılıyorum çok fazla düşünürsen zihin frenliyor tam girecekken seni
Bazen öyle bir özgüven duygu durumu oluyor bende gidip espri li güzel bir şekilde konuşuyorum. Bazen ise sesiz oluyoum kızın yanına gitsemde bir şey çıkamaz havası

İradeavcısı

Jüpiter Yolcusu
3 saniye kuralı önemli

donjuan

Yeni Üye
Kırmızı hap ve erkekadam sitesi ile tanışalı 1.5 sene oldu. İnanılmaz bir mavi haplıydım ve bunu hemen hemen her erkek gibi hezimete uğradığım bir terkedilme sürecinde farkettim. Biraz toparlandıktan sonra vakit kaybetmeden 4 koldan tabak arayışına girdim ( bknz ) üniversitenin kampüsünde özellikle de kütüphanede ( her ne kadar okulda uygulanması pek önerilmese de) hiçbir yürüme davetiyesi almadan tamamen soğuk yürüme yapıyordum. Kızlardan çok uzak bir tip değildim kız çevrem de yok değildi ama kendime o bolluk psikolojisini öğretmemin başka bir yolu yoktu. Bunun tek amacı pek tabii kızlar değildi bu bahsettiğimiz şey erkeklerin yüzde 95 'inin göze alamayacağı bir olay. Tabii ki reddedildim hem de birçok kere ama çok da güzel ekmeklerini yedim ( yemeye devam da ediyorum) kısacası bu iş kas yapmaya benziyor ne kadar çok yaparsan o kadar gelişiyorsun hatalarını görüp bir daha ki sefere yapmıyorsun ve insanlarda sana yabani gibi bakmamaya başlıyorlar. Daha ayrıntılı konuşmak isteyen olursa mesaj gönderebilir.

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Daygame yeni başlayanlara tavsiyem set açmadan önce bakkalla,esnafla,otobüste tanımadığınız insanla,su satan amcayla herhangi birisiyle sudan sebepten muhabbet açın aşırı faydasını görürsünüz.
Önce tekli kızlarla alıştırma yapın zaten tekli kızlarla başarı şansınız çok yüksek biraz tecrübe kazandıktan sonra 2li 3 lü grup halindeki kızlara yürüyün. Birden fazla kız grubuna hoşunuza giden kıza direkt yürümek gibi hata yapmayın önce grup halinde sohbet yürütün ondan biraz muhabbet ettikten sonra hedef kızdan numara isteyin İzmirde,kadıköyde set açmıyorsanız birden fazla gruplarda başarı şansınız düşüktür. Arkadaş dayanışması diye birşey var beyler numarasını aldığınız kızın arkadaşı "ayy merve az önce tanımadığı bir çocuga numarasını verdi diyip birşey çıkmama ihtimali çok yüksektir. O yüzden enerjinizi tekli kızlara set açmakla yönlendirin. Set açtığınız kızdan hemen numara istemeyin. Elinde telefon birini beklermiş gibi duran,çalışan kızlara,kendi çevrenizdeki kızlara set açmayın.

Travis

.
Daygame yeni başlayanlara tavsiyem set açmadan önce bakkalla,esnafla,otobüste tanımadığınız insanla,su satan amcayla herhangi birisiyle sudan sebepten muhabbet açın aşırı faydasını görürsünüz.
Önce tekli kızlarla alıştırma yapın zaten tekli kızlarla başarı şansınız çok yüksek biraz tecrübe kazandıktan sonra 2li 3 lü grup halindeki kızlara yürüyün. Birden fazla kız grubuna hoşunuza giden kıza direkt yürümek gibi hata yapmayın önce grup halinde sohbet yürütün ondan biraz muhabbet ettikten sonra hedef kızdan numara isteyin İzmirde,kadıköyde set açmıyorsanız birden fazla gruplarda başarı şansınız düşüktür. Arkadaş dayanışması diye birşey var beyler numarasını aldığınız kızın arkadaşı "ayy merve az önce tanımadığı bir çocuga numarasını verdi diyip birşey çıkmama ihtimali çok yüksektir. O yüzden enerjinizi tekli kızlara set açmakla yönlendirin. Set açtığınız kızdan hemen numara istemeyin. Elinde telefon birini beklermiş gibi duran,çalışan kızlara,kendi çevrenizdeki kızlara set açmayın.
Reis sudan sebepler neler daha önce bir kıza açılmadım o konuda sıkıntı çekiyorum konuşmaya başlasam bile konuyu nasıl devam ettiririm diye düşünüyorum devamı gelmiyor bende tavsiyelerin varmı bu konu için

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Reis sudan sebepler neler daha önce bir kıza açılmadım o konuda sıkıntı çekiyorum konuşmaya başlasam bile konuyu nasıl devam ettiririm diye düşünüyorum devamı gelmiyor bende tavsiyelerin varmı bu konu için
Sudan sebepler dediğim esnaf abilerle set açmadan önce alıştırma yapın diyorum diliniz açılsın. Merhaba dersin tahminde bulunursun merak etme selam verdikten sonra gerisi geliyor. Uzun zamandır görüşmediğin dostunla nasıl muhabbet ediyorsan öyle muhabbet et o zihin yapısındayken heyecan yaşamazsın.

mete

Venüs Yolcusu

Aga bu tür şeyler bence abartılmamalı . Ben böyle bir isteğim olduğunda direk gidip tanışmak istediğimi söylemişliğim var . İstemezse bırakıyorum bir daha konuşmuyorum . Çok önemli değil karşı cins . Abartmanın anlamı yok . Kendi gelişimine odaklanmalı bir erkek .

B

Brock

Misafir
Gidip bir kızın önüne çıkıp etkilemeye çalışmak, sinyal alınca etkilemeye çalışmak , bunlar çok yararlı hayaller değil bence. Bunun yerine gerçekten etkilenilcek biri olmaya yönelik hayal kurmak lazım çalışıp çabalayıp ; yani ekseninde hayalinde bir kızı etkilemek olmasın ; etkilencek biri olmak için mücadele etmek çaba göstermek olursa hayatta daha özne olmuş oluruz. Zaten böyle biri olursakta bir kızı etkilemeye çalışmaya gerek olmaz etkilenen olur illaki. Ama öbür türlü hayalimiz gerçekleşip kızı etkilesekte; amacımız etkilencek biri olmak değilde karşı tarafı etkilemeye çalışmak olduğu için irademize bağlı olmicak kızın bizde etkilenmesi kızın iradesine bağlı olucak.

donjuan

Yeni Üye
Bu hedef kızın yanında ki arkadaşlara yabancı jargonda cock blocker diyorlar işi sürekli baltalamaya çalıştıkları için. Bir de kız kendini arkadaşlarına öyle hemen numara veren bir kız (basit bir kız) imajı da çizmek istemiyor olabilir. Ama ilerleyen aşamalarda ekmek yenilir gene de. Aklıma gelmişken söyleyeyim erkekadam.org sitesinde ki oyun kitabında bu konuyla alakalı çoğu şeye yer veriliyor tavsiyemdir isteyenler okuyabilir.

Exelans

Yeni Üye
merhaba dostum öncelikle ilk defa buraya bişey yazıyorum hatam olursa affola ben bi kaç örnek vericem kendi yaptıklarımdan. Düzenli ilişkim var 1.5 yıldır ona rağmen ara ara yaptığım oluyor
Öncelikle en sevdiğin yürürken kendini özgüvenli hissettiğin bir kiyafetin varsa onu giy saçın sakalın temiz olsun traşlı ol mümkünse bulunduğun şehir neresi bilmiyorum ama ben ankara veya tatil bölgelerinden örnek vericem karşıdan gelen kıza yürümen daha kolay olur önünde yürüyen bi kadının arkasından yanaşmak mantıksız ve korkabiliyorlar maalesef (kendi fikrim ) önce gidip bi adres sor starbucks nerde diyebilirsin mesela veya buralarda takılabilceğim bi yerler var mı diyebilirsin bazısı durmadan cevap verebilir onları es geçiyorsun (sana ilgisi olsa durup cevap verir) durup cevap veren hatunlara bence beraber içmeliyiz gibi bi cümle kurabilirsin ama kesinlikle müsaitsen, işin yoksa gibi kelimeler kullanma bence çünkü direk bahaneyi kendin vermis oluyorsun ve bir mavi haplı gibi görünürsün olacağı varsa da olmaz.
Kemerdeyken 3 tane kıza set açmıştım yanımda iki arkadasım vardı onlar korktukları icin gelmediler. Gidip selam kızlar buraya yeni geldikte nerede takılabiliriz biliyormusunuz buraları dedim bi kaç mekan söylediler damsızda sokmazlar bizi simdi üç erkeğiz dedim sizde bize eşlik etsenize dedim kızlar aralarında düşünüp okeylemislerdi tatil boyunca takıldık kızlarla çok kasmamak gerekiyor rahat olmalısın dostum 3D4AA747-32F1-4314-B953-9A5A87BD28B6.jpeg
bu arada 178 110 kiloyum cok yakısıklı olmanıza da gerek yok

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6