Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Değmez!

Kayıpİ

Yeni Üye

DEĞMEZ​

Merhaba arkadaşlar. Bugün 12 günlük sürecimi bozdum. Bu süreçte yaşadıklarımı, anladığım şeyi anlatmak istiyorum. Sürecime gayet iyi başlamıştım, krizleri rahat bir şekilde reddedebiliyordum. Resmen huzura kavuşmuştum. Her gün benim için daha iyi ve verimli geçiyordu. 10. güne geldiğimde haberlerde bir tetikleyici fotoğrafa baktım. O fotoğrafa bakar bakmaz çıkmıştım. Ancak artık beynime yerleşmişti. Krizlerin arkı arkası kesilmedi. Her boşluğumda krize mağruz kalıyordum. Bu krizlerden sonra aklıma gelen bir soru beni daha da kötü durma soktu. Acaba ne kadar zevk alacam. Bu soru 12. günümde beni relapseye sürükledi. Peki zevk aldım mı? Hayır, zevk almadım. Çünkü 12 günlük gelişimimin bana verdiği o mutluluğu vermedi. Hayattan almaya başladığım zevki vermedi bana. Ondan sonrada peş peşe gelen fap isteklerinize reddetmedim. Belki zevk alırım diye. Yine zevk almadım. 3 defa üst üste fap yaptım ama hayır hiç zevk almadım. Peki neden zevk almadım? Çünkü bu 12 günde okuduğum kitaptan, meditasyondan, spordan, soğuk duştan ve en önemlisi sosyalleşmenin verdiği başarmışlık hissini vermedi. Bundan dolayı bu başarmışlık hissinin yanında PMO zevk bir hiç olarak kalıyor. Bir kez bile olsa başardığımı hissettiğim günlere yeniden varacağım.

Süreciniz daim olsun.

Moderatörün son düzenlenenleri:
N

neurosoft

Misafir
Bundan dolayı bu başarmışlık hissinin yanında PMO zevk bir hiç olarak kalıyor. Bir kez bile olsa başardığımı hissettiğim günlere yeniden varacağım.
Daha ufacık bir tetikleyiciden kendini koruyamadığını yazıp bir de daha iyi olacağım diyorsun. Bu kafayla bir yere gelmen imkansız dostum. Ha dersin ki tetikleyiciler her yerde ama elimden geleni yapıyorum o zaman anlarım. Ama en ufak bir tetikleyiciyle tüm kişisel gelişimini satacak kadar ahmaklık etmişsin. Umarım o gelişiminin kat kat üstüne çıkarsın ve bir daha aynı hataya da düşmezsin.

Kayıpİ

Yeni Üye
Daha ufacık bir tetikleyiciden kendini koruyamadığını yazıp bir de daha iyi olacağım diyorsun. Bu kafayla bir yere gelmen imkansız dostum. Ha dersin ki tetikleyiciler her yerde ama elimden geleni yapıyorum o zaman anlarım. Ama en ufak bir tetikleyiciyle tüm kişisel gelişimini satacak kadar ahmaklık etmişsin. Umarım o gelişiminin kat kat üstüne çıkarsın ve bir daha aynı hataya da düşmezsin.
Her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatmadım tabi ancak düşüncelerin saçma ilk deneyiminde bu başarı gayet güzel olarak görüyorum

N

neurosoft

Misafir
Her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatmadım tabi ancak düşüncelerin saçma ilk deneyiminde bu başarı gayet güzel olarak görüyorum
Zaten ben de başarının gayet güzel olmasından dolayı yazdım ya:D 12-13 günde gayet iyi randıman alınır. Ama sen sonra sarpa sarmışsın. Hadi süreç gitti desem 3-4 defa fap yapmaktan bahsediyorsun. Bunun zararlı olduğunu bildiğini varsayıyorum. Neyse bilinçlendiysen fazla uzatmaya gerek yok.

bekodsi

Ay Yolcusu
712A7FAE-8067-41F6-BA8E-232689CBADF4.jpegBu yazıyı foto olarak telefonuna kaydet ve her gece kafanı yatağa koymadan önce en az bir kez bu yazıyı oku ve düşün.Beyin yıkamaya,gerçek olmayan ilüzyonlara kendini kaptırıp gerçeklikten uzak uyuşturucular yüzünden hayatını mahvetmeyi bırak ve diğerlerinin arasından sıyrılıp kurtar kendini bu pislikten

851962

Ay Yolcusu
Malesef haber siteleri diziler filmler YouTube kanallari hatta kitaplar her yerde cinsellik içeren içerikler var bunlardan kacamayiz cinsellik sattiriyor internet çağının gerçeği.Önemli olan kendimizi kaybetmemek ve ne yaptıklarının farkında olmako zaman sürecin bozulmaz.Haber sitesine giriyorum filanca ünlünün iç çamaşırsız pozları... büyük değişim tanıyamayacaksınız...Bir ünlünün kızının fotograflari...Toplumu ve genç beyinler bunlara maruz kalıyor biz sadece yapmaya çalıştıkları şeyin farkına varirsak bizi diğer insanlardan ayıran temel fark bu olur

N

neurosoft

Misafir
Malesef haber siteleri diziler filmler YouTube kanallari hatta kitaplar her yerde cinsellik içeren içerikler var bunlardan kacamayiz cinsellik sattiriyor internet çağının gerçeği.Önemli olan kendimizi kaybetmemek ve ne yaptıklarının farkında olmako zaman sürecin bozulmaz.Haber sitesine giriyorum filanca ünlünün iç çamaşırsız pozları... büyük değişim tanıyamayacaksınız...Bir ünlünün kızının fotograflari...Toplumu ve genç beyinler bunlara maruz kalıyor biz sadece yapmaya çalıştıkları şeyin farkına varirsak bizi diğer insanlardan ayıran temel fark bu olur
Haber sitelerine bence hiç girmemek lazım. Tek amaçları her konuda üste çıkıp cinsel başlıklar açıp para kazanmak... Başka hiç bir özellikleri yok. Hiç bir faydaları da yok.

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
"Acaba ne kadar zevk alicam" sorusu çok garip . Zevk aldığını kabul ediyorsun ve bunun ne seviyede olduğunu sorguluyorsun. Ardından yaptıktan sonra 12 günlük sürecimde zevkle kıyaslanamaz diyorsun. Hangi zevkten bahsettiğini anlamadım . Böyle bir zevk varsa hepimiz yapalım. Bakış açın çok yanlış . Bu bağımlılık yapan bir durum zevk aldığın için değil bağımlı olduğun için istiyorsun yada zevk aldığını sandığın için.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6