Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Depresyonla Nasıl Mücadele Ediyorum

Hayalsizkarakter

Ay Yolcusu
Sigara konusunda seni tebrik ederim dostum. Ben uzuuun zamandır bırakmayı düşünüyordum, her gün akşama kadar dayanıp bir tane yakıyordum aynı saatlerde. En sonunda yılbaşında karar verdim. 4 gün dayandım ama içmeyince aşırı duygusallasiyordum. 4 günün sonunda ekstrem bir olay oldu
Ve içtim demek ki kafamda tamamen bitirememisim (ki sigaraya yüklediğim anlamlar çok fazla gerçekten) yine içtim, sonra da kendimi yipratmamak için bırakmaya zorlamayim dedim. Ama ben de bırakmak istiyorum 21 gün dayanabilmeyi nasıl başardın bu seviyeye gelmen ne kadar zaman aldı
Allen car metodu videosu vardı youtube da onu güzelce izle eminim ki bırakırsın bir saatlik bir videoydu

inzaghi

Yeni Fapstronot
Yorgunluk için kan verdim sonuçları bekliyorum şuan her şey stabil gidiyor bır dahaki bağımlılığım şeker bırakma olucak tamamen kesmek değilde işte sütten ya da meyveden almaya calisicam sekeri evimide yavaş yavaş toplamaya başladım depresyonda olduğumu düşünmüyorum artık gayet mutlu hissediyorum nofap 90 ncı günde forumu birakicam sadece burda yazdiklarim kalicak neverfap YouTube kanalı ya da akademide makale falan isterseniz yazabilirim şimdilik görüşmek uzereScreenshot_2023-03-10-02-45-46-928_com.despdev.quitzilla.jpgScreenshot_2023-03-10-02-45-31-720_com.miui.notes.jpg

inzaghi

Yeni Fapstronot
Selamlarım dostlarım sürecim devam ediyor ama çok amacsizim yapicak bir şeyler bulmalıyım acaba siz nelerle ugrasiyorsunuh

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6