Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Desteğinize Ihtiyacım Var Gerçekten

Hayalsizkarakter

Ay Yolcusu
Merhaba gerçekten zor durumda olmasam buraya yazmazdım. Son zamanlarda cinselliğe ulaşamadığım için kendime çok kızıyorum, sankş herkes ulaşıyormuş da ben ulaşamıyormuşum gibi 21 e girecem yakında fb'si olan arkadaşlar var sevişen üniversiteliler desen çok fazla, sosyal medyaya giriyorum herkes sevişiyormuş gibi eskişehir, izmir o işlerin yeri de orafa okuyan herkes cinselliğe kolayca ulaşıyormuş gibi lanse ediliyor. Sosyal medyada en ufak bir şey çağrıştırsa cinsellik hakkında kafamdaki düşünceler yüzünden kafama vuracak derecede etkileniyorum. Önceden hayatımda cinsellik olmasa da olur ben başka şeylerden de zevk alıyorum derdim şimdi öyle bir şey diyemiyorum. Birden çok kadına ulaşmak istiyorum ama bu mümkün değil bu zamanda ayrıca işin günah boyutu da var delirmek üzereyim son 10 gündür böyleyim daha önce böyle saçma düşünceler gelen var mı? Şaka gibi gelebilir ama geçenlerde sinirden göz yaşların aktı, bugün geneleve gitmeyi düşündüm ama nereye kadar dedim ve vazgeçtim bu düşünce beni sürekli fapa sürüklüyor kısır döngü oldu

Muhammet20

Venüs Yolcusu
hocam sosyal medya gizliden bilinçaltına etki eder.o baktığn kadınlar veya o fbler.
önerim sosyal medyaya biraz ara ver.
biraz kitap oku,gez dolaş ve soğuk duş al.zinayıda boşver hocam cidden yapsan şu olacak:

Pişman olacaksın,üzüleceksin... sadece kendine zarar verirsin,zaten Allah birşeyi haram ediyorsa elbetde bir bildiği var mantıken çözebilirsiniz.
sosyal medyadan uzaklaş hocam
sabır et.
bunun çözümü evlilik iyi bir eş,iyi bir yoldaş imakanın varsa evlen hocam.

Son düzenleme:

Hayalsizkarakter

Ay Yolcusu
hocam sosyal medya gizliden bilinçaltına etki eder.o baktığn kadınlar veya o fbler.
önerim sosyal medyaya biraz ara ver.
biraz kitap oku,gez dolaş ve soğuk duş al.zinayıda boşver hocam cidden yapsan şu olacak:

Pişman olacaksın,üzüleceksin... sadece kendine zarar verirsin,zaten Allah birşeyi haram ediyorsa elbetde bir bildiği var mantıken çözebilirsiniz.
sosyal medyadan uzaklaş hocam
sabır et.
bunun çözümü evlilik iyi bir eş,iyi bir yoldaş imakanın varsa evlen hocam.
Teşekkür ederim bugün yine bozdum yeni aya temiz girecem inşallah, konu dışı diyen moderatörlere selam olsun bu vesileyle

GoldenLight

Karanlık ışığa hizmet eder.
Sosyal medya algısı herkesin muhteşem bir hayatı muhteşem bir cinselliği var diye lanse ediyor. En kısa zamanda bırakmanı tavsiye ederim. Uzun zamandır kullanmıyorum ve hiçde eksikliğini hissetmedim. Sosyal medya kullanmayan insanlar özgün ve hayatlarından memnun bir şekilde yaşıyorlar. Netflix'de belgeseli de var sosyal ikilem diye izlemeni tavsiye ederim. İşin günah boyutundan bahsediyorsun inan bana ruhuna zarar vermek istemezsin. İnsan ne ekerse onu biçer. Sen öyle yaparsan belki eşinde öyle gelecek karşına sonra etrafta temiz kızlar hiç yok diyip dururuz. İlk önce biz temiz olmayız ki karşımıza da öyle insanlar çıksın. Erkekliği kadınlarla yatmaktan ibaret sana insanlardan uzak durmak gerekiyor ne yazık ki toplumun böyle bir tabusu var. Vicdanın rahat bir şekilde uyumak en büyük bir zevktir sen kendini korudukca bu durumdan Allah elbet karşına temiz birisini çıkartır. Birde son olarak pbky kitabını temin edip okumalısın.

Hayalsizkarakter

Ay Yolcusu
Sosyal medya algısı herkesin muhteşem bir hayatı muhteşem bir cinselliği var diye lanse ediyor. En kısa zamanda bırakmanı tavsiye ederim. Uzun zamandır kullanmıyorum ve hiçde eksikliğini hissetmedim. Sosyal medya kullanmayan insanlar özgün ve hayatlarından memnun bir şekilde yaşıyorlar. Netflix'de belgeseli de var sosyal ikilem diye izlemeni tavsiye ederim. İşin günah boyutundan bahsediyorsun inan bana ruhuna zarar vermek istemezsin. İnsan ne ekerse onu biçer. Sen öyle yaparsan belki eşinde öyle gelecek karşına sonra etrafta temiz kızlar hiç yok diyip dururuz. İlk önce biz temiz olmayız ki karşımıza da öyle insanlar çıksın. Erkekliği kadınlarla yatmaktan ibaret sana insanlardan uzak durmak gerekiyor ne yazık ki toplumun böyle bir tabusu var. Vicdanın rahat bir şekilde uyumak en büyük bir zevktir sen kendini korudukca bu durumdan Allah elbet karşına temiz birisini çıkartır. Birde son olarak pbky kitabını temin edip okumalısın.
Dediğin belgeseli de izledim önerdiğin kitabı da okudum, instagramı da dondurdum sağ olun var olun

longjourney

Yeni Üye
Eskişehir'de geçen yaz KYK yurdunda kaldım (İstanbul'da yaşıyorum fakat staj için Eskişehir'e gelmiştim). Oda arkadaşlarımdan birisi de aynı senin dediğin şeyi anlatıyordu "bu Eskişehir'de herkesin sevgilisi var ya" falan diye. İşin garibi çocuğun fiziği, yüzü saçı başı her şeyi mükemmeldi, kendi kendime "bu çocuk böyle isyankar konuşuyorsa ben ne yapayım" diye düşünmüştüm. İlginç bir durum, algıda seçicilik de olabilir tabi

Eff

Yoda
Merhaba arkadaşım.
Şu videoyu izlersen oluşturduğun kafa yapısını aşabilirsin.

mustafa78

Mars Yolcusu
Merhaba gerçekten zor durumda olmasam buraya yazmazdım. Son zamanlarda cinselliğe ulaşamadığım için kendime çok kızıyorum, sankş herkes ulaşıyormuş da ben ulaşamıyormuşum gibi 21 e girecem yakında fb'si olan arkadaşlar var sevişen üniversiteliler desen çok fazla, sosyal medyaya giriyorum herkes sevişiyormuş gibi eskişehir, izmir o işlerin yeri de orafa okuyan herkes cinselliğe kolayca ulaşıyormuş gibi lanse ediliyor. Sosyal medyada en ufak bir şey çağrıştırsa cinsellik hakkında kafamdaki düşünceler yüzünden kafama vuracak derecede etkileniyorum. Önceden hayatımda cinsellik olmasa da olur ben başka şeylerden de zevk alıyorum derdim şimdi öyle bir şey diyemiyorum. Birden çok kadına ulaşmak istiyorum ama bu mümkün değil bu zamanda ayrıca işin günah boyutu da var delirmek üzereyim son 10 gündür böyleyim daha önce böyle saçma düşünceler gelen var mı? Şaka gibi gelebilir ama geçenlerde sinirden göz yaşların aktı, bugün geneleve gitmeyi düşündüm ama nereye kadar dedim ve vazgeçtim bu düşünce beni sürekli fapa sürüklüyor kısır döngü oldu
sosyal medya yüzünden oluyordur kardeşim özellikle bazı tarz videolardan uzak dur düşünmemeye çalış bunu zaman ver kendine

altıkırkbeş

Ay Yolcusu
Ahlaki boyutu terk edersek gidecek bir yerimiz kalmaz dostlar. Aleni şekilde nikahsız cinsel birliktelik sorunlu bir durum. Tavsiye verirken dikkat etmek sanırım daha doğru olanı.

SDG

Yoda

Bu yazdıklarını okuyunca PBKY 'deki bi alıntı aklıma geldi. Günümüz dünyasında hayatta en çok başarılması gereken mutlak hedef orgazmdır. Orgazm yoksa mutluluk da yoktur vb lanse ediliyor. PBKY yi okumak iyi gelebilir.

SDG

Yoda
Seneca ödülü.png

Sen de bu tekrarlayan düşünceleri yenebilirsin. (Alıntı Seneca / Ahlak Mektupları kitabından)

Eff

Yoda
sosyal medya yüzünden oluyordur kardeşim özellikle bazı tarz videolardan uzak dur düşünmemeye çalış bunu zaman ver kendine
Evet instagramı indirmiştim bir ara ve günde 2-3 saat kullanmaya başlamıştım. Bana da böyle bir depresyon çökmüştü.

B

Brock

Misafir
Kardeşm buaralar bende benzerim. Ama iki ihtimal olduğunu aklımıza getirirsek yoldan çıkmayız heralde ; 1.evlenmek için maddi manevi durum yeterliyse bi kadın bulup evlencez. Zaten o yeterlilik halinde karşımıza da çıkar.
2.Değilse ve bu seviyeye gelmek istiyorsak bu eksiklikleri gidermek için çabalicaz. Zaten bu yöndeki çabamızın çoğalması içinde bize sahte ilişkiler pek gerekli değil

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6