Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Düşüncelerin gücü yoktur

baron

Venüs Yolcusu
Evet yoldaşlar farkındayım bu nofap yaptığınızdan beri geçmişde olaylar aklınıza geliyor bende aynısı hiçbirfarkımız yok,ne hissediyorsanız aynısını hissediyorum belki daha fazlasını çünkü hayatım tamamen pişmanlık benim aklınıza gelecek her konuda evet bunda ciddiyim her aptal şeyi yaptım ama bu mastürbasyon beni rahatlatıyordu sanki bunları hiç yapmamış gibi sanki iyi birşey yapmışım gibi hissettiyordu bu pislik bizi aşırı derece rahat bir hale sokuyordu,yani yaptığımız herşey kendimizce doğruydu,şimdi bakıyorumda tamamen aptalmışım ve bu pisliği bıraktığım için kendimden gruur duyuyorum.Geçmişteki olaylar düşünceler aklınıza gelecek ama asla onları umursamayın eğer umursamazsanız geçip gidecekler ama eğer onlara vakit ayırıp o düşünceler ile kavga ederseniz içinden çıkmak çok zor olacak,örnek vermem gerekirse trafikde biri yanlış birşey yaptığı zaman ona küfür hakaret etmek var birde hiç umursamamak eğer ona o trafikteki adama küfür ederseniz o da size edecek ve sürekli kavga edeceksiniz ama umursamazsanız o geçip gidecek.Size tavsiyem dostlarım geçmiş geçmişde kalmalı geçmiş geleceği köreltir şu hayata 1 kez geldik geçmişe takılıp kalmamalıyız,geleceğin güzel olacağını düşünmeliyiz.Sizi seviyorum yoldaşlar,başarılar hepinize...

Targetlock

Deneyimli Üye
İyi düşünceler de kötğ düşünceler de aklımıza gelir. İyi adam olmak demek aklına kötü düşüncelerin gelmemesi değildir. İyi ve kötü düşünceler arasından iyiyi seçmektir. Dış koşullar ne olursa olsun iyinin izinden gitmektir. Kısa vadeli (80 senelik) çıkarları mümkün mertebe göz ardı etmek lazım.
Bir denge içinde tabi. Anlamışsındır çoktan.

baron

Venüs Yolcusu
Haklısın yoldaş haklısın,benim burda anlatmak istediğim bu pmo uyuşturuyordu hiçbirşeyin farkında olamıyordum,sanki herzaman herşey iyiymiş gibi

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6