Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Elvasın Savaşı

elvas

Mars Yolcusu
Selamlar nasılsınız gençler en sonki raporumdan sonra gene bozdum zincirleme bozdum .Şu anda 6.güne başlıyorum.Bu sıkıntının en büyük nedeni kendi açımdan hareketsizlikti.O yüzden hareketi arrtırmak amacıyla belli başlı egzersiz aletleri aldım eve.Salondaki gibi bir spor deneyimi yaşıyorum şu anda o yüzden mutluyum.Hareketsizlik durumu olmadıkça bozmayacağımı biliyorum.Çünkü belki izleyenler olmuştur.Son videoda günümü nasıl plandığımı göstermek amacıyla bir google takvimler paylaşmıştım fotoğraf olarak.Hayatımı yönlendirmede bir sıkıntı yaşamıyorum tek sıkıntım hareketsizlik problemiydi.Onun da çözüme ulaştığını düşünüyorum o yüzden bekle beni mezuniyet :)

elvas

Mars Yolcusu
7.güne giriyorum güzel gidiyoruz.Spora başladım 3 gün oldu bugün.Vizelerle uğraşıyorum şu anda.Bu süre zarfında video hazırlamam mümkün görünmüyor bu biraz üzdü.Çünkü severek yapıyordum bunu ama vaktim kalmıyor.Yola devam bu sefer 90 a tekrar ulaşıcaz inşallah :)

elvas

Mars Yolcusu
Bir sorum olacak. Nofap yapmadan önce derslere düzenli çalışabiliyor muydun? Nofap'e başladıktan sonra çalışma düzenin nasıl oldu?

Sorun değil 1 hafta videosuz olsun. Bol şans.
Nofap bana kesinlikle bir disiplin kazandırdı bozsam bile kolay kolay disiplinden kopmuyorum bu çok önemli bir katkı oldu bana

elvas

Mars Yolcusu
Şu an 10.gündeyim.Yola devam spor cidden işe yarıyor fiziksel anlamda ve kendimi daha iyi hissediyorum yola devam :)

cyber20

Yeni Fapstronot
Elvas hamgi bölümü kazandın dostum?

elvas

Mars Yolcusu
32 gün sonunda gene bozduk yapacak bir şey yok yola devam ediyoruz :)

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Sırf sadece "yola devam" şeklinde yazdığın için sürecin faydasını anlayıp, meseleyi kavrayamadığını düşünüyorum. Daha ayrıntılı yazmalısın. Aksi halde sürekli "yola devam" deyip geçeceksin. Pozitif etkileri hemen kaybetmesen dahi, sonuca bakınca bozduğun için yola devam etmiyorsun, sıfırdan, yeniden başladın ! ;)

Bir köşeye geç neden bozdun, hatan neydi, krizlerde ne yapmalısın? vb. şeklinde düşün. Sonra başla tekrar yoluna. Başarılar.

elvas

Mars Yolcusu
Sırf sadece "yola devam" şeklinde yazdığın için sürecin faydasını anlayıp, meseleyi kavrayamadığını düşünüyorum. Daha ayrıntılı yazmalısın. Aksi halde sürekli "yola devam" deyip geçeceksin. Pozitif etkileri hemen kaybetmesen dahi, sonuca bakınca bozduğun için yola devam etmiyorsun, sıfırdan, yeniden başladın ! ;)

Bir köşeye geç neden bozdun, hatan neydi, krizlerde ne yapmalısın? vb. şeklinde düşün. Sonra başla tekrar yoluna. Başarılar.
Önerilerin için teşekkür ederim :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6