Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Enerji̇m Düşmüyor Yatamıyorum

izleyici1

Yoda
hocam testesteron uyutmayabiliyor
uykum olduğu halde sabaha kadar uyuyamadığım zamanlar olmuştur

testesteron çekildiği zamanlarda !
tüm gün uyuduğum süreçler olmuştur
ilk 1 ayda çok görülür

B

Brock

Misafir
3. Haftam fakat enerjim bitmiyor gece yatamıyorum
Ayrıca çok fazla istek oluyor 5 gün uyumazsam pilim bitmez sanırım
siyah gül hocama katılıyorum bence de yeterınce yorulmamaktandır. Veya alınan ve yakılan kalori dengesizliğindendir zaten aynı kapı.

izleyici1

Yoda
Buna katılmıyorum fazla testosterondan veya nf sürecinde isteyip de uyuyamamayı ilk defa duyuyorum.
Başka bir sorunu olmalı veya kendini hiç yormuyor.
hocam genel olarak nofapta ilerledikçe
uyku düzeni yerine gelir
uyku süresi kısalır rahat uyursun
güzel rüyalar görmeye başlarsın
dinç uyanırsın
fakat bazen tüm dengen bozulur
geri çekilme yaşarsın
testesteron şehvette artta biliyor
ve sabaha kadar uyuyamaya biliyorsun
bunları geri çekilme olarak görüyorum
herkezde olmayabilir her insanın bünyesi farklıdır

B

Brock

Misafir
hocam genel olarak nofapta ilerledikçe
uyku düzeni yerine gelir
uyku süresi kısalır rahat uyursun
güzel rüyalar görmeye başlarsın
dinç uyanırsın
fakat bazen tüm dengen bozulur
geri çekilme yaşarsın
testesteron şehvette artta biliyor
ve sabaha kadar uyuyamaya biliyorsun
bunları geri çekilme olarak görüyorum
herkezde olmayabilir her insanın bünyesi farklıdır
Hocam aslında aynı şeyleri ifade ediyoruz ama gerçeği ifade ederken kullandığımız kavramlar yanlış örneğin siz testesterondan ne anlşıyorsunuz veya ben .Kavradığımız şeye iyice bilmeden etmeden bi isim veriyoruz. Bu yüzden kavramları tahrip etmemeye dikkat etmeliyiz

Wise

Ancient Wise
Sürecin bu zamanlarında uykuyu bırakıp full çalışırdım, 3 saat uyku falan yetiyordu. Hoş hala 3 saat uyuduğum oluyor. Testosteronun günümüzde garip kaçan ama av zamanı işe yarayan bir özelliği. Uyumadan günlerce yaralı avı takip ediyorsun. Güzel ama garip.

Fearless7

Yeni Üye
Sürecin bu zamanlarında uykuyu bırakıp full çalışırdım, 3 saat uyku falan yetiyordu. Hoş hala 3 saat uyuduğum oluyor. Testosteronun günümüzde garip kaçan ama av zamanı işe yarayan bir özelliği. Uyumadan günlerce yaralı avı takip ediyorsun. Güzel ama garip.
Aslında kadınlar için çekici olmak hoş ama vakit kaybı (avı takip ediyorum demenden bunu anladım)
Ama av dan bahsettiğin yaşam standartlarını arttırmak için çalışmaksa eyvallah

Wise

Ancient Wise
Aslında kadınlar için çekici olmak hoş ama vakit kaybı (avı takip ediyorum demenden bunu anladım)
Ama av dan bahsettiğin yaşam standartlarını arttırmak için çalışmaksa eyvallah
Avdan kastettiğim mamut bizon gibi bir şeydi. Mızrakla yaralayıp av bitkin düşüp bayılana kadar takip ediyordun. Bazen günler sürüyordu. Ama sağladığı enerji muazzam olduğu için buna deyiyordu. Bunu yapan da erkek olduğu için hepimizin genlerine kazındı.

B

Brock

Misafir
Avdan kastettiğim mamut bizon gibi bir şeydi. Mızrakla yaralayıp av bitkin düşüp bayılana kadar takip ediyordun. Bazen günler sürüyordu. Ama sağladığı enerji muazzam olduğu için buna deyiyordu. Bunu yapan da erkek olduğu için hepimizin genlerine kazındı.
Hocam helal olsun kendi yaşamındaki olayları hatırlamayı bitirmişşin evrensel hafızaya geçiş yapmışsın insanlık hafızasından deneyim kazanmaya çalışıyorsun. Bu ne öğrenme coşkusu :D bende bazen alet edavatın olmadığı zamanla şimdiyi kıyaslarım.İnşallah hiç vazgeçmezsin

meftun.

Mars Yolcusu
Buna katılmıyorum fazla testosterondan veya nf sürecinde isteyip de uyuyamamayı ilk defa duyuyorum.
Başka bir sorunu olmalı veya kendini hiç yormuyor.
Nasıl duymadınız bugüne kadar. Ben her sürecimde belirli günlerde yaşıyorum bunu bir türlü uykuya dalamıyorsun. Büyük ihtimalle beynin yenilenme döneminde yaşanan bir sıkıntı bu.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6