Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Enes'in Günlüğü

Torres

Deneyimli Üye
Dostum bağımlılığı atlatmışsın tebrikler.

Bravo

Merkür Yolcusu
91.GÜN
Gergin uykulardan kör gecelerden,
Bir sabah gelecek Kardan Aydınlık.
Sonra düğüm düğüm bilmecelerden,
Bir sabah gelecek Kardan Aydınlık.
Allah hepimize nasip etsin mezun olmayı.Başarı hikayeni sabırsızlıkla bekliyoruz

Enes

Ay Yolcusu
105.GÜN
Zor kirvem zor...
Bazen 3 yanlış 1 doğruyu,
Bazen de 1 yanlış tüm doğruları götürür.

Son düzenleme:

Enes

Ay Yolcusu
112.GÜN
Devam ediyoruz
Ama nereye gidiyoruz
Bilmiyoruz
Güzel günler bekliyoruz
Seviniyoruz,
Halimize bakıyoruz
Üzülüyoruz
Kör Topal yürüyoruz,
Ama yolun sonundaki ışığı görüyoruz.

Enes

Ay Yolcusu
140.GÜN
Uzun zamandır sürekli baş ağrıları yaşıyorum, tabi bu durum psikolojimi etkiliyor, doktora gittim MR vs çektirdim ,temiz çıktı, doktor antidepresan önerdi , kabul etmedim. Bu sebeple nofap dan çok az fayda alıyorum. Mutsuzluk , kaygı, anksiyete yaşıyorum. Hayatımda bana stres yaşatacak olaylar da yaşamadım açıkçası, şimdiye kadar istediğim şeyler nasip oldu, ama yine de mutlu değilim. Bu durumu tam olarak çözmüş değilim, araştırmaya devam ediyorum bu problemi .Ve flatline yada çekilme evresinin bu kadar uzun süreceğini düşünmüyorum . Yani şöyle düşünün nofap yapıyorsunuz ama her gününüzü 1.gün gibi yaşıyorsunuz... Arkadaşlar sizden ricam bu sıkıntım hakkında bir bilgisi olan varsa görüş bildirirse çok sevinirim, fikirlerinize ihtiyacım var. Benim gibi nofap yapıp sağlıksal problemler sebebiyle fayda alamayan arkadaşlarım da bana ulaşırsa beraber araştırmalar yapıp mücadele verirsek daha çabuk sonuca varabiliriz...

Tempest

Anka
140.GÜN
Uzun zamandır sürekli baş ağrıları yaşıyorum, tabi bu durum psikolojimi etkiliyor, doktora gittim MR vs çektirdim ,temiz çıktı, doktor antidepresan önerdi , kabul etmedim. Bu sebeple nofap dan çok az fayda alıyorum. Mutsuzluk , kaygı, anksiyete yaşıyorum. Hayatımda bana stres yaşatacak olaylar da yaşamadım açıkçası, şimdiye kadar istediğim şeyler nasip oldu, ama yine de mutlu değilim. Bu durumu tam olarak çözmüş değilim, araştırmaya devam ediyorum bu problemi .Ve flatline yada çekilme evresinin bu kadar uzun süreceğini düşünmüyorum . Yani şöyle düşünün nofap yapıyorsunuz ama her gününüzü 1.gün gibi yaşıyorsunuz... Arkadaşlar sizden ricam bu sıkıntım hakkında bir bilgisi olan varsa görüş bildirirse çok sevinirim, fikirlerinize ihtiyacım var. Benim gibi nofap yapıp sağlıksal problemler sebebiyle fayda alamayan arkadaşlarım da bana ulaşırsa beraber araştırmalar yapıp mücadele verirsek daha çabuk sonuca varabiliriz...
Ben yeni başladığımda sen 63lerdeydin şuan 83üm ve sen de 140 vay be başarılar çok iyi gidiyorsun ??

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6