Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Enes'in Günlüğü

Enes

Ay Yolcusu
Selamlar...Relapseleri , bahaneleri , ağlamaları , yakınmaları içeren bir günlük.....

Son düzenleme:

Loner

Yalnız Adam
Üretken Üye
Başarılar sürecinde

Eff

Satürn Yolcusu

Enes

Ay Yolcusu
1-7
Temiz

Son düzenleme:

Enes

Ay Yolcusu
14-21
Her türlü olayı ve ruh halini yaşadığım ilginç bir hafta....

Benözgürbiriyim

Emekli Üst Düzey Moderatör
Aynı kişide bile her süreç aynı olmuyor,flatline veya withdraval evresindesindir,parkinson filan mı oldum düşünceleri beynin seni relaps olmaya ikna etme çabaları,bu iç sesi duymazdan gel

Robert Downey JR

Yeni Fapstronot
Tebrikler kral. Mezun olacaksın o değişimleri de hissedeceksin. Ben sana inanıyorum...

isxo

Merkür Yolcusu
Enes dostum bu işin çoğunu halletmişsin zaten. İşin kolay tarafı kalmış. Bence başarabilirsin.

Black Rose

Moderatör
Moderatör
56.GÜN
Arkadaşlar dopamin ve seretonin reseptörlerim bana küsmüşler , sebebini sordum, bizi çok yıprattın , bu ilişki devam edemez dediler, sorun sende değil bizde dediler, ben de madem öyle ,yollarımızı ayıralım dedim.......
Durum bundan ibaret, varın siz düşünün , ama hala umudum var...Bir gün geri dönerler inşallah.....😭😔😓

Dostum 56 gün olmuş, elbet değişim vardır. Sen mi abartıyorsun ya da farkında mı değilsin acaba ? Doktora da görünebilirsin. Dediğin durum aşırı ise ilaç tedavisi son çare.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6