Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Erken Uyanmak İçin Tavsiyeleriniz?

mirror16

Venüs Yolcusu
7-8 Saat kadar uyuduğumda rüyalandığımı farkettim. Bu yüzden 4-5 saat uyumak istiyorum fakat uyanmak için ne yapmalıyım?

cgang

Yoda
7-8 Saat kadar uyuduğumda rüyalandığımı farkettim. Bu yüzden 4-5 saat uyumak istiyorum fakat uyanmak için ne yapmalıyım?
Rüyalanma Doğal bir şeydir ve Kötü Bir şey değildir
7-8 saat Sağlıklı bir uykudur
Önermiyorum
Ama Hala İstiyorum diyorsan
1. Alarm Kur
2. Telefonunu Yatağından uzağa koy ki oraya gidip alarmı kapata bilesin ve Kalkmış bir vaziyette kendini bulacaksın

PHONEİX

Merkür Yolcusu
1-Kahveyi hayatından çıkar
2-Aç kal
3-Hava karardıktan sonra teknolojiye bakma
4-10.00-03.00 arasında uyu ve öğlen uykusuna yat(20 dk)
Bunlar benim önerdiklerim 1. Ve 2. Maddeyi yapıyorum, 3. Ve 4. Maddeyi Yapmıyorum ben de çok uyuyorum

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Alarmy adlı programı indir. Barkod okuma yap o barkodu da uykunun açılacağı bir yere koy. Barkodu okutana kadar alarm çalmaya devam eder.
Erken uyu.
Uyandığın gibi kahve shot yapabilirsin.

whatWasfap

Uranüs Yolcusu
Çok acil bir işin yoksa uyu gitsin, erken yatarak erken kalkabilirsin. 7 8 Saat uyku gereklidir. Sağlıklı bir erkek rüyalanabilir.

Blackman

Yeni Üye
Sana önerim saat en geç 22.30 da yatakta olman lazım ve saat 23.00-04.00 arasında uyu çünkü melatonin hormonu saat 23.00 da başlar salgılanmaya en yoğun salgılandığı zaman aralığı saat 02.00-03.00 arasıdır böyle rahat 5 saat uyursun öğleden sonrada 15 ile 20 dk uyumanı tavsiye ederim aman diyeyim 20 dk fazla uyuma çünkü derin uykuya geçersin ozaman geçmiş olsun o günün berbat olur benim görüşüm bu umarım yardımcı olabilirim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6