Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Fap'sız 130->140->150->160->180. Gün

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Yazar: Adebisii

Herkesi selamlarını en güzeliyle Allah'ın selamıyla selamlıyorum.

130. Güne de ulaştık çok şükür. Benim artık fark edemediğim birçok etki yaşıyorum. Bunları nasıl anlıyorum, arkadaşlarımla bu konuyu konuşurken neverfap yapmayanlarla tabi, aaa evet bende öyleydim, aa evet bende söyledim dediğimi farkedince anlaşılıyor. Artık buraya kadar ulaşınca bazı şeyleri hatta kafaya taktığım birçok şeyi otomatik olarak takmadığımı fark ettim. Ufak şeylerle daha fazla mutlu olabiliyorum. Belki hard modda yapıyorum onun etkisi olabilir. Başka şeylere bağımlılığınız varsa bunlara karşı da sanki savunma oluşturuyorsunuz gibi oluyor.

Standarta oturan bazı şeyler var artık her ay mutlaka en az 1 kez rüyalanıyorum. İşin en güzel yanı ise bu rüyayı hiç hatırlamıyorum. Bazen 2 olduğu da oluyor.

Tetikleyiciler artık çok daha az etkiler oluyor insanı. Bide artık olması gerektiği gibi duşta vs dokununca herhangi bir uyanış olmuyor. Kontrol daha bir sizde oluyor.

Sosyal anksiyete, topluluk önünde konuşmak, toplu yapılan faaliyetlerde daha da bi kendin oluyorum. Hani bilmiyorum sizde oluyor muydu toplu bir alana vs. gidince bir kızarma, sesimde boğulma vs. oluyordu artık bunun olmadığını fark ettim. Hani soru sormak istersin ama çekinirsin ya işte onlar artık yok. Gayet normal bir durum gibi sormak istediğiniz an soruyorsunuz.

Kadınlar konusunda da nedense bir çekicilik hakim oluyor. Normal olarak kendi elini beceren binlerce erkeğin arasında nadir bulunan olmak bu olsa gerek. Mevki, güzellik, fiziki özellikleri farklı olsa da bayanların size karşı daha bi ilgisi oluyor.

Ayrıca böcek vs. fobim vardı özellikle örümcek. Bunu da bayağı bir atlattım.

Birde agresiflik oluyor beyler sanırım testosteron artışından kaynaklı, bu yüzden de herkesle tartışmaya giresim geliyor. Bu tartışmalardan da galip çıkabiliyor, veya güç kullanmam gerekiyorsa kullanmaktan çekinmiyorum. Daha bir erkek oluyorum sanırım.

Sabahları direk saati kurup o saatte kalkabiliyorum. Ve dinç oluyorum. Bazen az uyumam gerekse bile 4-5 saatlik uyku gün içinde bana yetiyor.

Diksiyonumda da bariz gelişmelere yaşadım. Önceden bazen kelimelerde takılırdım. Bunda da gözle görülür ilerlemeler yaşadım. Daha az teklediğimi ve takıldığım fark ediyorum.

Ben, olmak istediğim ben için, bilinçaltı telkin kullanıyorum. Her gece uyumadan hemen önce ve her gün uyandığımda bunları okuyorum. Bunları da yararını görüyorum.

Aklıma geldikçe yazacağım.

Rabbime hamd olsun. Çok daha güz günler göreceğim O'nun izniyle.

Zarp

Yeni Üye

130. Güne de ulaştık çok şükür. Benim artık fark edemediğim birçok etki yaşıyorum. Bunları nasıl anlıyorum, arkadaşlarımla bu konuyu konuşurken neverfap yapmayanlarla tabi, aaa evet bende öyleydim, aa evet bende söyledim dediğimi farkedince anlaşılıyor. Artık buraya kadar ulaşınca bazı şeyleri hatta kafaya taktığım birçok şeyi otomatik olarak takmadığımı fark ettim. Ufak şeylerle daha fazla mutlu olabiliyorum. Belki hard modda yapıyorum onun etkisi olabilir. Başka şeylere bağımlılığınız varsa bunlara karşı da sanki savunma oluşturuyorsunuz gibi oluyor.

Standarta oturan bazı şeyler var artık her ay mutlaka en az 1 kez rüyalanıyorum. İşin en güzel yanı ise bu rüyayı hiç hatırlamıyorum. Bazen 2 olduğu da oluyor.

Tetikleyiciler artık çok daha az etkiler oluyor insanı. Bide artık olması gerektiği gibi duşta vs dokununca herhangi bir uyanış olmuyor. Kontrol daha bi sizde oluyor.

Sosyal anksiyete, topluluk önünde konuşmak, toplu yapılan faaliyetlerde daha da bi kendin oluyorum. Hani bilmiyorum sizde oluyormuydu toplu bi alana vs gidince bi kızarma, sesimde boğulma vs oluyordu artık bunun olmadığını farkettim. Hani soru sormak istersin ama cekinirsin ya işte onlar artık yok. Gayet normal bir durum gibi sormak istediğiniz an soruyorsunuz.

Kadınlar konusunda da nedense bir çekicilik hakim oluyor. Normal olarak kendi elini beceren binlerce erkeğin arasında nadir bulunan olmak bu olsa gerek. Mevki, güzellik, fiziki özellikleri farklı olsa da bayanların size karşı daha bi ilgisi oluyor.

Ayrica böcek vs fobim vardı özellikle örümcek. Bunu da bayağı bi atlattım.

Birde agresiflik oluyor beyler sanırım testosteron artışından kaynaklı, bu yüzden de herkesle tartışmaya giresim geliyor. Bu tartışmalardan da galip çıkabiliyor, veya güç kullanmam gerekiyorsa kullanmaktan çekinmiyorum. Daha bi erkek oluyorum sanırım.

Sabahları direk saati kurup o saatte kalkabiliyorum. Ve dinç oluyorum. Bazen az uyumam gerekse bile 4-5 saatlik uyku gün içinde bana yetiyor.

Diksiyonumda da bariz gelişmelere yaşadım. Önceden bazen kelimelerde takılırdım. Bunda da gözle görülür ilerlemeler yaşadım. Daha az tekledigimi ve takıldığım farkediyorum.

Ben, olmak istediğim ben için, bilinçaltı telkin kullanıyorum. Her gece uyumadan hemen önce ve her gün uyandığımda bunları okuyorum. Bunları da yararını görüyorum.

gerçekten çok iyi ilerlemişsiniz

Bugün ilk günüm benim durum bende baya vahim şöyleki günde 4-5 kere yaptığım oluyor en fazla 2 gün dayanabiliyorum bunların artık sebebi ben değil vücudum istemsiz oluyor artık istemeye istemeye yapıyorum artık bi gereksinim gibi görüyor vücudum .
Rüyalanmasam bile sabah bi bakıyorum boşalmışım(yada görüp unutuyorumdur) bıktım artık bu tarz yazılar beni motive ediyor

Yazmaya devam edin lütfen

Saint Lestat

Yeni Fapstronot
Ben de bu faydaları yaşayacak mıyım, her şey daha iyi olabilir mi diye kuşkulandığımda süreç bozuluyor ve bu yazıları okuyarak motive oluyorum.

lospolloshermanos

Venüs Yolcusu
Hocam 180 sonrası lütfen dikkat et rehavete kapılma.Daha az etkileniyorum nasıl olsa diyip gereksiz bir özgüvenden dolayı 200. günde bozdum şimdi tekrardan toparlanmaya çalışıyorum.

Turkuaz

Ay Yolcusu
Tebrikler! Nice özgür ve mutlu senelere umarım bende bağımlılığı tamamen bırakırım

Turkuaz

Ay Yolcusu
Ben de bu faydaları yaşayacak mıyım, her şey daha iyi olabilir mi diye kuşkulandığımda süreç bozuluyor ve bu yazıları okuyarak motive oluyorum.

Merhaba naçizane tavsiyem şöyle. Motivasyonum dahil olmakla birlikte beni PMO ve diğer bağımlılıklara karşı ayakta durmamı sağlayan yegâne şey bilgi, çünkü bilmek şüpheye yer bırakmıyor. O yüzden şuan sağlam bi süreçteyim en azından kendimden emin hissediyorum.

Ama bilgiler yavaş yavaş kafamın içinde siliniyor. Emin olamıyorum ve sorgulamaya başlıyorum, bağımlılıkların zararlarını ve bırakmanın faydaları diye yeniden öğrenme serüvenine çıkıyorum, çünkü bilgilerimi unutursam relapse kaçınılmaz. Bu yüzden öğrendiklerimi tazeliyorum.

Emin adımlarla...
100,200,300,1000. Güne dahi gelsem okumaya öğrenmeye devam etmeliyim.

tıpçı

Yeni Fapstronot

Tetikleyiciler artık çok daha az etkiler oluyor insanı. Bide artık olması gerektiği gibi duşta vs dokununca herhangi bir uyanış olmuyor. Kontrol daha bi sizde oluyor.

Sosyal anksiyete, topluluk önünde konuşmak, toplu yapılan faaliyetlerde daha da bi kendin oluyorum. Hani bilmiyorum sizde oluyormuydu toplu bi alana vs gidince bi kızarma, sesimde boğulma vs oluyordu artık bunun olmadığını farkettim. Hani soru sormak istersin ama cekinirsin ya işte onlar artık yok. Gayet normal bir durum gibi sormak istediğiniz an soruyorsunuz.

Ayrica böcek vs fobim vardı özellikle örümcek. Bunu da bayağı bi atlattım.

Birde agresiflik oluyor beyler sanırım testosteron artışından kaynaklı, bu yüzden de herkesle tartışmaya giresim geliyor. Bu tartışmalardan da galip çıkabiliyor, veya güç kullanmam gerekiyorsa kullanmaktan çekinmiyorum. Daha bi erkek oluyorum sanırım.

Diksiyonumda da bariz gelişmelere yaşadım. Önceden bazen kelimelerde takılırdım. Bunda da gözle görülür ilerlemeler yaşadım. Daha az tekledigimi ve takıldığım farkediyorum.

namaz kılıyor musun?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6