Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Flatline Nedir

Tough Climber

Emekli Moderatör
Katılım
12 Ağu 2020
Mesajlar
168
Tepki puanı
548
Puanları
108
Neverfap Akademi'den alıntıdır.(Özüne Dönmeye Çalışan Genç)

Benim görüşüme göre flatline, pornografi bağımlılığından kurtulma süresince karşımıza çıkan her türlü negatif semptomdur.

Insomnia (Uykusuzluk hastalığı), aşırı yorgunluk, beyin sisi, asabiyet, abur cubura karşı oluşan düşkünlük, yapılan aktivitelerden keyif alamamak, depresyon, anksiyete, nezle gibi belirtiler, kasların zayıflaması… Liste bu şekilde devam ediyor ve ediyor…

Bizzat kendim yukarıda sözü geçen belirtilerin her birini tecrübe ettim.

Aslına bakarsanız flatline, kurtulma/yenilenme sürecinin bir gerekliliği ve beyninizin hastalığı iyileştirmeye başladığına dair pozitif bir işaret.

Anlamanızı kolaylaştırması için flatline’ı, aldığımız belirtilere ve yaşadıklarımıza göre iki aşamaya indirgeyen genel bir sistem geliştirdim.

1) Geri çekilme evresindeki Flatline:
Bu evre sizi en çok zorlayan ve *** gibi, depresyonlu, anksiyeteli, asabi hissettiğiniz; buna ek olarak yukarıda belirttiğim tüm semptomların alınabildiği birinci evredir.

2)Stabil seyreden evredeki Flatline:
Öncelikle eğer ki bu sürece geçmeyi başardıysanız: geri çekilme evresinde hissettiğiniz olumsuz belirtilerin çoğundan kurtulmuşsunuzdur; ruh haliniz stabilleşir, mental açıdan daha iyi hissedersiniz vb; Gel gelelim hala libidonuz sıfırdır. Kızlardan gerçek anlamda bir çekim alamazsınız. Anlayacağınız, bu flatline evresinde yaşayacağınız temel canınızın sıkılması/sıkıcılıktır.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

temp

Yeni Üye
Katılım
11 Kas 2020
Mesajlar
5
Tepki puanı
2
Puanları
3
Teşekkürler peki bu geri çekilme evresi ortalama kaç gün sürer ve tamamen ne zaman biter bu flatline
 

mertustun7

Yeni Fapstronot
Katılım
10 Kas 2020
Mesajlar
24
Tepki puanı
38
Puanları
14
işte tam bir gelişim noktası, acının ağrının beyin bize pes etmemizi söylüyor bakalım inşalalah hep birlikte başaracağız sonsuza dek.
 

spartann

Ay Yolcusu
Katılım
10 Kas 2020
Mesajlar
32
Tepki puanı
66
Puanları
21
Şuan 58. Gündeyim ve sanırım flatline dönemindeyim. 30 lu günler harikaydı. Zihnim berraktı. Uykularım kaliteliydi. Hayattan zevk alıyordum gayet iyiydi. Sonra birden düşüş yaşadım. Yukarıdaki semptonlardan anladığım kadarı ile flatline dönemine girmişim. Umarım bu süreci kazasız belasız atlatırım. İyi ki böyle bir başlık açılmış. Herkese başarılar.
 

promanskins

Venüs Yolcusu
Katılım
27 Ocak 2021
Mesajlar
76
Tepki puanı
110
Puanları
39
Dün sabahtan beri acayip derecede bunalımdayım ve depresif hissediyorum. Umarım flatline yüzündendir, durduğum yerde kafayı yiyeceğim az kaldı.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst