Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Flatline Saldırısı

kariyerci

Yeni Fapstronot
Gün veya sayı vermek mümkün değil. Bağımlılık sürenize göre bu değişir. 10 yıldır haftada 3-4 kez mast. yapan birisi 6 ayda tamamen iyileşebilirken, 25 yıldır haftada 1 kez mast.yapan kişi 2 yılda iyileşebilir. Kişiden kişiye değişiyor yani.
25 yılda mast yapan kişinin 2 yılda iyileşbilir ile ilgili yazı vede içerik yazılarını bana gönderebilirmisin teşekkürler süreciniz daim elleriniz emniyette olsun arkadaşlar.

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
Teşekkürler sizde durumlar nasıl tam olarak iyileşme etkilerini kaçıncı günlerde hissetmeye başladınız

Ben 400 günü geçtim saymayı bıraktım. Şu sıralar nazar deymesin iyiyim. Şeker ve kafein çok tükettiğim günlerde ara sıra duygu durum değişikliği olabiliyor. 8-9 ay sonra iyi etkileri hissetmeye başladım diye hatırlıyorum.

kariyerci

Yeni Fapstronot
Ben 400 günü geçtim saymayı bıraktım. Şu sıralar nazar deymesin iyiyim. Şeker ve kafein çok tükettiğim günlerde ara sıra duygu durum değişikliği olabiliyor. 8-9 ay sonra iyi etkileri hissetmeye başladım diye hatırlıyorum.türk kahvesinin bir problemi varmı.

kariyerci

Yeni Fapstronot
Birde maşallah diyelim süreciniz daim eliniz emniyette olsun inşallah.

Butch

Yeni Üye
Arkadaşlar benim size bir sorum olacak, bugün çok fena kriz yaşadım ama bakamamaya falan çalıştım, direndim baya fakat en sonunda kendimi avutarak bi arama yapayım dedim derken bi resim görür görmez hemen kapattım. Bu durum sürecimi bozmuş oldu mu ?

IskenderBurak

Jüpiter Yolcusu
Arkadaşlar benim size bir sorum olacak, bugün çok fena kriz yaşadım ama bakamamaya falan çalıştım, direndim baya fakat en sonunda kendimi avutarak bi arama yapayım dedim derken bi resim görür görmez hemen kapattım. Bu durum sürecimi bozmuş oldu mu ?
Hayır sürecin bozulmadı. Taviz vermeye devam edersen sürecin bozulacaktır sana tavsiyem dijital detoksa gir, meditasyon yap, kafanı rahatlat ve sürecine devam et. Hiçbir süreç temiz olmaz bu aklında olsun. Bu hareketi bir daha tekrarlama ( telefonuna p*rn engelleyeci koymanı tavsiye ederim bu sayede istesen de erişemezsin, aslında kendi iradenle buna bakmaman daha doğru ama süreci temiz yürütmeye çalışmak yapmak istediğimiz şey yani karar senin ).

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti

Film izleyip mast. bile yapsanız ki bunu kesinlikle tavsiye etmiyorum, sürecim bozuldu bozulmadı konusuna kafanızı takmayın. Pmo’dan uzak durun ve yolunuza kararlılıkla devam edin.

Butch

Yeni Üye
Hayır sürecin bozulmadı. Taviz vermeye devam edersen sürecin bozulacaktır sana tavsiyem dijital detoksa gir, meditasyon yap, kafanı rahatlat ve sürecine devam et. Hiçbir süreç temiz olmaz bu aklında olsun. Bu hareketi bir daha tekrarlama ( telefonuna p*rn engelleyeci koymanı tavsiye ederim bu sayede istesen de erişemezsin, aslında kendi iradenle buna bakmaman daha doğru ama süreci temiz yürütmeye çalışmak yapmak istediğimiz şey yani karar senin ).
Yazdıklarınız için teşekkür ederim hocam, hem ders çalışıyorum biraz de bugün tek kalmış oldum, o an aslında ben kriz anı geldiğinde Şınav falan çekerim ama bugün ki farklı bir şeydi son anda karşı koydum. Şuan 25. Gündeyim umarım rekorumu kırar 70-90. güne ulaşırım, ve sonsuza dek bu şeyden uzak durarım.

Butch

Yeni Üye
Film izleyip mast. bile yapsanız ki bunu kesinlikle tavsiye etmiyorum, sürecim bozuldu bozulmadı konusuna kafanızı takmayın. Pmo’dan uzak durun ve yolunuza kararlılıkla devam edin.
Kesinlikle öyle hocam uzak durmaya çalışmak önemli olan.

cvehileyle

Jüpiter Yolcusu
Yazdıklarınız için teşekkür ederim hocam, hem ders çalışıyorum biraz de bugün tek kalmış oldum, o an aslında ben kriz anı geldiğinde Şınav falan çekerim ama bugün ki farklı bir şeydi son anda karşı koydum. Şuan 25. Gündeyim umarım rekorumu kırar 70-90. güne ulaşırım, ve sonsuza dek bu şeyden uzak durarım.
Bozma kardeşim benim de sürem sana yakın. Ben de bugün zorlandım gözümün önüne cinsel şeyler geldi. Bozmadım şükür.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6