Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Foruma dışardan üye akışı sağlama

• Konuyu başlatan Brock
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Targetlock

Deneyimli Üye
hemen hemen aynı şeyleri söylüyoruz senle bende yukarda gerçeği savunduğumuz için ,bunu gösterişli ve güçlü şekilde savunmalıyız dedim aslında.Tabiki insanın istemeside önemlidir kendini onarmayı Sana katılıyorum.
Ama Ben bunu yukarda da belirttim burayı olumsuz etkilicek şeyler konusunda önlemler alabiliriz.Yani Bence aklı başında olmayanlar napıyorsa yapsın tutumu pek etik değil. Ben sadece aciz bi görüş ortaya attım konu çok farklı yerlere geldi.Sanırım ikimiz arasındaki görüş farklılığı ;bunu topluma yaymaya çalışmalımıyız çalışmamalıyız tartışması.Özü bu aslında.Bende yayma taraftarıyım.

Biz videoda etkilerden ve bilimsellik çerçevesiyle de sonuçlarından bahsedersek ve onu reklam verirsek zaten gören herkese ulaşır. Merak eden herkes devam eder gelir. Etmeyen de amaan bana ne tavrını benimser. Reklam ile zaten topluma yayılır ama buraya aklı başında kişiler gelir. Sabotaj için gelenler ve kötü niyetle gelenler de olacaktır. Bu biraz tat kaçırsa da önlenebilir bir durum.
Yani zaten reklam veriyorsak topluma yayılacaktır. Ama buraya veya kendine faydası dokunan kişi sayısı az olur. Benim için bu konuda sorun yok. Kötü niyetle gelenler de banlanır. Yalnız daha önce belirttiğim gibi bu oluşumun cinsiyet üzeri bir oluşum olduğunu da videolarda ekstra belirtilmesini savunuyorum.
İkimizin dedikleri ters düşmüyor. Sen gösterişli savunma kısmına iyi görünen kişilerin bunu yapmasını istiyorken ben de buna gerek yok aslında bilimsel kanıtları sunsak yeter diyorum.

Targetlock

Deneyimli Üye
Birincisi Neverfap akademinin YouTube sayfasında foruma yönlendirme yok.
Ekşi İncide yapılması kalitesiz insanların gelip dalgaya alması demek o sebeple yapılmaması çok daha iyi akademinin yapması gerek.

Videoların sonunda forum adresi belirtilebilir.

B

Brock

Misafir
kadin konusunda dedigine kesnlikle katiliyorum.erkeklerin oldgu gibi hatta daha fazla sekilde kadinlarin sevgi beklentileri utanc ve korkuyla yipratilmis durumda olabiliyor.boylece erkekler gbi tipki kadinlarda gerceklestremedkleri hayallerin isteklern bagmlisi olabiliyrlar.tipki biz erkekler gibi. Ama bu 'biz verileri serelim gerisine karismayalm ' durusna pek katlmiyorm.

lospolloshermanos

Venüs Yolcusu
Bence gerek yok bu forumda bulunan bizler nasıl bulduysak öyle bulmaları daha iyi olur.

B

Brock

Misafir
senin daha erken bulmadigin dha mi iyi oldu? istemezmiydin sana "p.. izlemek ,gayrimesu ilskiye grmek kotu biseydr" diyenlerin ;bunu sana gercege yakisir bir gucle soymelerini ve seninde bundan etkilenip bu hastaliga yakalanmamis olmani stemezmiydin gerekten ?

lospolloshermanos

Venüs Yolcusu
senin daha erken bulmadigin dha mi iyi oldu? istemezmiydin sana "p.. izlemek ,gayrimesu ilskiye grmek kotu biseydr" diyenlerin ;bunu sana gercege yakisir bir gucle soymelerini ve seninde bundan etkilenip bu hastaliga yakalanmamis olmani stemezmiydin gerekten ?

Kesinlikle ben bu illetin sıkıntılarını yaşadıkça bende ki bu araştırma duygusu arttı ve bunun nedenlerini araştırmaya başladım ve derken oo ekşisözlük teki yazıyla karşılaştım ordan burayı buldum kendi çabalarımla bir seyler yapmam bu isi benim icin daha cazip kildi.

B

Brock

Misafir
Kesinlikle ben bu illetin sıkıntılarını yaşadıkça bende ki bu araştırma duygusu arttı ve bunun nedenlerini araştırmaya başladım ve derken oo ekşisözlük teki yazıyla karşılaştım ordan burayı buldum kendi çabalarımla bir seyler yapmam bu isi benim icin daha cazip kildi.
işte tamda bunu diyorum.ekşi sözlüğe veya youtube instaya giren "akılsız" kişiler şehvi başlıklarla karşılaştıkları kadar bu tarz başlıklarla karşılaşsalar ,belkide kendi içlerindeki ufacıkta olsa kendilerini onarma isteği ortaya çıkacak ufakta olsa bi bilince varabilicekler.Sen ,ben eğer bize buraya zarar vercekler korkusuyla gerçekleri gizlersek , o zaman bizi buraya getirenlere ihanet etmiş olmazmıyız ? Sen eğer ekşi sözlükte bunun yayılmasını istemezsen ,Sana motivasyon ve gerçeği veren o ekşideki entri sahibine haksızlık yapmış olmazmısın ? Tabiki kendi çabamızda çok kutsal ama gerçeği bilmeyen biri daha ne için çabalayacağını bilmezki.Zaten o akılsız dedikleriniz, burayı bozarlar dediklerinizde tamda bu yüzden akılsız değillermi ?

Michael Scott

Emekli Moderatör
Dostlar YouTube üzerinden yeni forumun tanıtımını yapacağız.Kişisel görüşüm ;
Forumda üye olan dostlarımızın başka üye olduğu platformlarda (o platformun kurallarına uygun bir şekilde) neverfapı tanıtması ve insanları yeni foruma davet etmesi.Bu akımın yaygınlaşması için önemli

Son düzenleme:
B

Brock

Misafir
Dostlar YouTube üzerinden yeni forumun tanıtımını yapacağız.Kişisel görüşüm ;
Forumda üye olan dostlarımızın başka üye olduğu platformlarda (o platformun kurallarına uygun bir şekilde) neverfapı tanıtması ve insanları yeni foruma davet etmesi.Bu akımın yaygınlaşması için önemli
Evet hocam bunun üstüne biraz kafa yorup planlı yaparsak , ve gelicek olanlar içinde belli plan yaparsak yukardaki arkadaşların söylediği sorunları yaşamayız.en az zararla en çok faydayı sağlamış oluruz düşüncesindeyim.Çünkü herkes kendi dilinden etrafına yaymaya çalışırsa yukardaki arkadaşın bahsettiği gibi iş ciddiyetini yitirebilir.

B

Brock

Misafir
Ve bu sorunun ciddiyetini yitirmesi demek aslında iyilik yapmaya çalışırken insanlara kötülük yapmış olmak olur.

Michael Scott

Emekli Moderatör
Zaten umut bural ekşi,kızlar soruyor dahil bir çok yerde tanıtım yaptı.Site bir düzene girsin.Biz resmi olarak da yayımlamaya çalışırız ama şimdilik kendi topluluklarında bunu yavaş yavaş söylersek resmi yazı yayımlandığında gelecek garip tepkileri azaltmış oluruz diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

AntiRelapse

Mars Yolcusu
Forum tam anlamıyla açıldıktan sonra reklam yapılmalı. Eski forumda 20 bine yakın üye olmasına rağmen pek de aktiflik olduğu söylenemez. Umarım burası da "şunu yaptım bozuldumu" konularına dönmez.

B

Brock

Misafir
Zaten umut bural ekşi,kızlar soruyor dahil bir çok yerde tanıtım yaptı.Site bir düzene girsin.Biz resmi olarak da yayımlamaya çalışırız ama şimdilik kendi topluluklarında bunu yavaş yavaş söylersek resmi yazı yayımlandığında gelecek garip tepkileri azaltmış oluruz diye düşünüyorum.
siz admiler filan daha iyi bilirsiniz ben basit bi düşünce sundum sadece.

B

Brock

Misafir
Forum tam anlamıyla açıldıktan sonra reklam yapılmalı. Eski forumda 20 bine yakın üye olmasına rağmen pek de aktiflik olduğu söylenemez. Umarım burası da "şunu yaptım bozuldumu" konularına dönmez.
dönsün hocam ne olucak ,bişeyler deneyen ,öğrenmek isteyen insanlar olması iyi değilmi.Ne bekliyosunuzki zaten bir forumdan siz ;facebook gibi olamazki burası.Ama kastettiğiniz dalga geçenlerse haklısın bi bakıma ama ondanda bahsettim

AntiRelapse

Mars Yolcusu
dönsün hocam ne olucak ,bişeyler deneyen ,öğrenmek isteyen insanlar olması iyi değilmi.Ne bekliyosunuzki zaten bir forumdan siz ;facebook gibi olamazki burası.Ama kastettiğiniz dalga geçenlerse haklısın bi bakıma ama ondanda bahsettim

Forumun eski bir üyesiyim önceden her hafta farklı alanlardan yazılar, makaleler paylaşılırdı. Çeviriler, bilimsel yazılar, bağımlılığı bırakanların başarı hikayeleri ve daha birçok "okunacak" türden yazıyla doluydu. O zamanlar sanırım maksimum 1000 kişi civarıydı yanılıyor olabilirim. Ancak özellikle son bir yıldır tamamen karalama defterine döndü forum. Elbette yöneticiler bu işten para kazanmıyor üstüne ceplerinden para harcıyorlar ancak benim şahsi görüşüm forumun ihmal edildiği yönündeydi. Nofapın sosyal medyada tanınmasıyla ve forumun da kısmen kolay bulunabilmesinden yaş kitlesi ve kalitesi de düştü. Tabii savunduğum fikir az ama öz olalım değil elbette kişi sayısı artsın, başarı hikayeleriyle dolsun buralar ama işte bu kontrol edebileceğimiz bir durum değil :). Bu konunun aynısı eski forumda da açılmıştı yaklaşık 10 bin kişi civarıyken. İnce işler ve ekşi sözlük sağolsun 15 bini geçmiştik. İlk kez o zamanlar bot hesap ve troller ile karşılaşmıştım. Bakalım hayırlısı olsun.

B

Brock

Misafir
Forumun eski bir üyesiyim önceden her hafta farklı alanlardan yazılar, makaleler paylaşılırdı. Çeviriler, bilimsel yazılar, bağımlılığı bırakanların başarı hikayeleri ve daha birçok "okunacak" türden yazıyla doluydu. O zamanlar sanırım maksimum 1000 kişi civarıydı yanılıyor olabilirim. Ancak özellikle son bir yıldır tamamen karalama defterine döndü forum. Elbette yöneticiler bu işten para kazanmıyor üstüne ceplerinden para harcıyorlar ancak benim şahsi görüşüm forumun ihmal edildiği yönündeydi. Nofapın sosyal medyada tanınmasıyla ve forumun da kısmen kolay bulunabilmesinden yaş kitlesi ve kalitesi de düştü. Tabii savunduğum fikir az ama öz olalım değil elbette kişi sayısı artsın, başarı hikayeleriyle dolsun buralar ama işte bu kontrol edebileceğimiz bir durum değil :). Bu konunun aynısı eski forumda da açılmıştı yaklaşık 10 bin kişi civarıyken. İnce işler ve ekşi sözlük sağolsun 15 bini geçmiştik. İlk kez o zamanlar bot hesap ve troller ile karşılaşmıştım. Bakalım hayırlısı olsun.
yönetenlere bağlı kontrol edilip edilmemesi dediğiniz durumda sanki hocam :)

Tanjiro

Merkür Yolcusu
sen ben doğuştan aklı başındamıydık ? Kim belirliyor aklı başında olup olmadğnı bunun üzerine düşündünmü ? Bilimsel veriyi kime ulaştırmayı düşünüyorsunuz buraya akademisyen mi katmak istiyorsun ? biraz bence gerçekçi olmakta fayda var.Ayrıca ben kadın erkek ayrımı yapmadım
inci sözlüğe üye misin bilmiyorum ama oradan adam çekemezsin :D orada herkes olmadığı iğrenç bir karaktere bürünüyor ve abartabildikleri kadar abartıp eğleniyorlar üye misin ?

B

Brock

Misafir
inci sözlüğe üye misin bilmiyorum ama oradan adam çekemezsin :D orada herkes olmadığı iğrenç bir karaktere bürünüyor ve abartabildikleri kadar abartıp eğleniyorlar üye misin ?
üyeyim bi kere deneyim dedim de çok fazla tetikleyici var.O sözlükte aklı aktif kullanarak güdüsüz yazmak zor geldi açıkcası bana.Ordakilerde bence bundan dolayı böyle olabilirler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6