Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Geri Dönüşüm

AkıncıTürk

Ay Yolcusu
Selam arkadaşlar yeni günlükte yeni süreç, 4 aydır denedim en fazla 16 güne gelebildim, son 1 aydır içinden çıkamadığım bir bataklığa battım, yeni yeni gücümü toparladım yeniden başlicam. İlmek ilmek disiplin dokuyup en sonunda çelik gibi olacak.

AkıncıTürk

Ay Yolcusu
1. Gün uzun zaman sonra ders çalışmaya başladım baş ağrısı yaşıyorum inşallah kısa zamanda arttırım.

2. Gün bugün yine ders çalıştım basım ağrıdı bıraktım, ani duygu değişimleri var, enerjiye dair birşey yok, ve bir ümitsizlik var az ders çalışıyorum.

Çok özlediğim bir duygu var size anlatmak istiyorum buna nofapmi sebep oldu acaba, okul zamanı hedefe kitlendim sınava çalışıyorum tam o sıralarda takıntılı aşık olacağım kız çıktı ve konuşmaya başladık, kızla flört ederken pmo hiç yapmadım, normalde o zamana kadar pmo yapardım. Şehvet, duygusal olarakta bir kısmı giderilir bu yüzden 30 gün yapmadım ve ben hayatımda böyle hissetmedim erkek gibi hissediyorum ozguvenli ve tam bir görev adamı o zamanlar okuldan sonra 6 saat ders çalışırdım, okuldan çıkınca kız peşime takılırdı ben hızlı hızlı giderdim bir an önce eve gidip derse basliyayim diye , çok güzel 1 Ay çok özlüyorum acaba öyle olurmuyum bidaha, şuan onun tam tersi insan içine çıkacak özgüvenim yok. Markete bile gidemem ne yaşama sevinci var nede enerjim. Siteyi ilk kesfettigimde bu duyguları tarif eden mezunların yazıları vardı bir an titreme geldi aha dedim ben buldum işte budur dedim ama 16 güne gelebildim ama bu duyguları yaşamak için son gücümle devam edicem.

AkıncıTürk

Ay Yolcusu
5. Gün Arkadaşlar baş ağrısı devam ediyor şu ders çalışma işini iyice disipline etmek istiyorum bu konuda tecrübesi olan tavsiye verebilirimi ben daha önce 8 saatlere çıktım ama 1 hafta kadar saldım ve birdaha çalışamadım MSÜ 30 gün kaldı yks 100 varmıdır korkuyorum bakmaya ?
Vallahi bu sene de gitti ? sınav sitresinden pmo aklıma gelmiyor sevinsemmi üzülsemmi bu sene istediğim üni gelmiyecek o kesin tek ümidim nofap ile gelen yaşam enerjimin, özgüvenimin artması bunla birlikte çok çalışıp seneye üniye gitmek.

Son düzenleme:

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
5. Gün Arkadaşlar baş ağrısı devam ediyor şu ders çalışma işini iyice disipline etmek istiyorum bu konuda tecrübesi olan tavsiye verebilirimi ben daha önce 8 saatlere çıktım ama 1 hafta kadar saldım ve birdaha çalışamadım MSÜ 30 gün kaldı yks 100 varmıdır korkuyorum bakmaya ?
Vallahi bu sene de gitti ? sınav sitresinden pmo aklıma gelmiyor sevinsemmi üzülsemmi bu sene istediğim üni gelmiyecek o kesin tek ümidim nofap ile gelen yaşam enerjimin, özgüvenimin artması bunla birlikte çok çalışıp seneye üniye gitmek.
MSÜ 24 gün kaldı dostum.

AkıncıTürk

Ay Yolcusu
MSÜ 24 gün kaldı dostum.
Aslında benim istediğim mühendislik şuan korkum bu şekilde devam edersem ilerde hiçbir şey olamayacam memur olmak istemiyorum modern köle olmak istemiyorum ailem zorluyor bir yandan haklılar çünkü çalışmıyorum, artık çalışmam lazım.

AkıncıTürk

Ay Yolcusu
Relaps
Ulan yine olmadı herşey dün sabah uyurken hayal ile başladı ve sabahta uyanırken 1 saat daha geç kalktım hayal ediyordum aniden kalktım üzerimdeki büyü bir anda kalktı ne yapıyorum ben lan demeye başladım ama zihin bulandı artık, bugün çok uykum vardı 20:00 da uyumaya gittim halim yoktu (dopamin çekildi) iş orda patladı mpo yaptım ve rahatlama geldi uykum kaçtı ? abi olay zihnimde bitiyor ben nofap değilde zihnimi değiştirmeye çalisicam 4 gün çok güzel geçti çünkü hedeflerim vardı plan Program yaptım gaz aldım ve bugün tükendi ve puf süreç bozuldu. PDF kitaplar buldum irade, disiplin ile alâkalı onları son hız okuyup uygulamaya çalisicam sınav sitresi, ailemin haydi git artık demesi çileden çıkılmayacak gibi değil abi, yaşım tam 20 geçmi kaldım desem söversiniz, tamam şuana kadar tembel biriydim ama aklım başıma geldi hedefe kitlendim doğru yola girdim ancak disiplin kazanmam lazım destek yokki aga, ulan sanki dünyayı ben kurtarcam. Belli bir güne gelirsem ? yazarım tekrar, ama buralardayım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6