Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Hangi Meditasyon Yapılmalı?

fapwarrior

Yeni Üye
Merhabalar uzun süredir aklıma takılan bir konuydu bu. Kendim akademinin kampına katıldığım zaman do nothing meditasyonunu görmüştüm. Sürekli olmas ada yaparım fakat mindfullness ve diğer adını bilmediğim meditasyon türlerine çok zaman ayırmadım. Şu meditasyonu yaptım, en iyisi şu diyebileceğiniz bir meditasyon türü var mıdır?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Chumyuk

Faphichulo
Healthyminds isimli bir uygulama var, hem mindfulness hem de meditasyonun mantığını ve birtakım öğretilerini basit bir dille anlatıyor, ayrıca meditasyon için hem aktif hem de pasif olarak ve süresini de kendin belirleyebileceğin çalışma programları da uyguluyor. Deneyimli ve akademik bir kadronun oluşturduğu ücretsiz bir program, kafamda soru işaretleri varken ben de bu programla başlamıştım. Tavsiye ederim.

fapwarrior

Yeni Üye
Healthyminds isimli bir uygulama var, hem mindfulness hem de meditasyonun mantığını ve birtakım öğretilerini basit bir dille anlatıyor, ayrıca meditasyon için hem aktif hem de pasif olarak ve süresini de kendin belirleyebileceğin çalışma programları da uyguluyor. Deneyimli ve akademik bir kadronun oluşturduğu ücretsiz bir program, kafamda soru işaretleri varken ben de bu programla başlamıştım. Tavsiye ederim.
Türkçe bir alternatif varmıdır? Liseden kalma ingilizceme biraz fazla geldi :)

Bendeüniversitemezunuyum

Venüs Yolcusu
Merhabalar uzun süredir aklıma takılan bir konuydu bu. Kendim akademinin kampına katıldığım zaman do nothing meditasyonunu görmüştüm. Sürekli olmas ada yaparım fakat mindfullness ve diğer adını bilmediğim meditasyon türlerine çok zaman ayırmadım. Şu meditasyonu yaptım, en iyisi şu diyebileceğiniz bir meditasyon türü var mıdır?
Nothing nasıl bir meditasyon, ben mindoor adlı uygulamadan mindfullnes yapıyorum onu önerebilirim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6