Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Hiç Bir Şeyden Zevk Alamamak

fetrilfat

Yeni Fapstronot
Nofap 106. günümdeyim genel olarak durumlardan ve sınav stresi beni bitirmek üzere her ***u kafaya takan ve kafamda büyütüp son derece stres yapan birisi haline geldim anksiyetem ve kalp carpintim var stres olmaktan bıktım artık süreci bozmayı düşünüyorum (böyle biri olmamın masturbasyonu bırakmamla alakası yok) artık stres olmak istemiyorum kafamın yorulmasını istemiyorum asla mutlu hissetmiyorum genel olarak çöküş içerisindeyim bu sene yaşadiğim şeylerin haddi hesabı yok sizce mutlu olmak için veya bir şeylerden zevk alabilmek için ne yapmalıyım bir psikoloğa terapiste gitmeli miyim?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Evet bir psikolog'a gitmelisin.

Fapnofap

Ay Yolcusu
Hayatta sürekli mutlu olmalı misin bence onu sorgulamak gerek önce
Ve ayrıca psikiyatriste gitmen gerek

Bir de bence seni mutsuz hissettiren şeyler ,nedenleri,çözümleri olarak kâğıda yaz

newgame-newrules

Ay Yolcusu
Nofap 106. günümdeyim genel olarak durumlardan ve sınav stresi beni bitirmek üzere her ***u kafaya takan ve kafamda büyütüp son derece stres yapan birisi haline geldim anksiyetem ve kalp carpintim var stres olmaktan bıktım artık süreci bozmayı düşünüyorum (böyle biri olmamın masturbasyonu bırakmamla alakası yok) artık stres olmak istemiyorum kafamın yorulmasını istemiyorum asla mutlu hissetmiyorum genel olarak çöküş içerisindeyim bu sene yaşadiğim şeylerin haddi hesabı yok sizce mutlu olmak için veya bir şeylerden zevk alabilmek için ne yapmalıyım bir psikoloğa terapiste gitmeli miyim?
abi sınava 2 gün kaldı ztn. sonrasında rahatlarsın büyük ihtimalle, ben de öyleydim.

N

neurosoft

Misafir
Lgs den önce relapse olmuştum ve yaşadığım stresin haddi hesabı yoktu.. Neyse ki Allah ın yardımıyla iyi bir şekilde geçtim sınavı. Relapse in seni daha çok strese sokma olasılığı var. Eğer sınavdan sonra relapse olmak istiyorsan da gene aynı şekilde pmo nun stresini arttırmaktan başka bir şey yapacağı yok... Buna emin olabilirsin. Eğer ihtiyaç hissediyorsan psikyatriye gidebilirsin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6