Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

İlişkiler Üzerine

İradeavcısı

Jüpiter Yolcusu
Bende kızlarla çok tanışmak,sevgili,flört isterdim
Saldım sonradan böyle biri değilim ben sehsen
Dini olarakta flört haram
Zaten kendimi (yüzümü,bedenimi) beğenmiyorum
Vazgeçtiğim şey en azından bana çok eksiklik verecek şey değil
Aklımdan geçtiğinde kendime Mike Tyson aklıma geliyor (Cenk hoca dediydi) 5 yıl karısı ile cima etmemiş
Ve neverfap geliyor
Senden yaşım küçüktür abi ama tavsiyem salman çok kafaya takmamak iyidir
Tabi tanışmak vs. Olur ama kendimizi kız için değiştirecek değiliz
Saygılar abi

Lazkopat

Emektar Üye
Bu yüzden tamamen bir mağara adamına dönüşmek istemiyorum, fakat şu an olduğum halimin de bana faydası yok. O yüzden arada kaldım ne yapacağımı bilmiyorum
Hocam mağara adamı değil biraz daha alfa ol diyorum. Arada kaldıysan benim dediğimi yap derim. Ya da nofap yap kızlar geliyor zaten ?

chidori88

Jüpiter Yolcusu
Bende kızlarla çok tanışmak,sevgili,flört isterdim
Saldım sonradan böyle biri değilim ben sehsen
Dini olarakta flört haram
Zaten kendimi (yüzümü,bedenimi) beğenmiyorum
Vazgeçtiğim şey en azından bana çok eksiklik verecek şey değil
Aklımdan geçtiğinde kendime Mike Tyson aklıma geliyor (Cenk hoca dediydi) 5 yıl karısı ile cima etmemiş
Ve neverfap geliyor
Senden yaşım küçüktür abi ama tavsiyem salman çok kafaya takmamak iyidir
Tabi tanışmak vs. Olur ama kendimizi kız için değiştirecek değiliz
Saygılar abi
Sadece kız için veya cinsel ilişkiye girmek için kendimi değiştirme niyetinde değilim dostum. Arkadaşlık ilişkilerimde dahi değersiz kılıyor bu özellikler beni. Dediğim gibi telefonumu kapatsam 1 haftalığına bildirim alacağımı bile sanmıyorum. Ben peşlerinden koşmadıkça, hallerini hatırlarını sormadıkça insanların umrunda olmuyor. Çoğu arkadaşım böyle ve belki benim de umursamaz olmam gerekiyor diye düşünmeye başlıyor insan haliyle. Bundan bahsediyorum. Genel olarak sosyal ilişkilerde insanların bana verdiği değeri nasıl arttırabilirim derdindeyim, kızlar bunun cabası.

chidori88

Jüpiter Yolcusu
Hocam mağara adamı değil biraz daha alfa ol diyorum. Arada kaldıysan benim dediğimi yap derim. Ya da nofap yap kızlar geliyor zaten ?
Bu uğurda insanlara değer vermemeye, onları önemsiz görmeye başladıktan sonra bir kızla ilişkiye girmenin pek de anlamı kalmıyor. Amacım b*şalmak değil sadece. Alfa olmak uyumsuz, anlaşılmaz biri olmak demek ayrıca, ki bu çok da iyi bir şey değil bence. Kabul ediyorum, çok kötü bir şey de değil. Bu yüzden ortasını bulmak istiyorum ama tecrübe edinip göreceğim sanırım bunu nasıl başaracağımı

Lazkopat

Emektar Üye
Alfa, Pua hakkında bir şey demiyorum. Ama sen nofap'in olayını kavrayamamışsın. Oysa ki bir süredir buradasın fakat bu düşünce yapısında olduğun için üzüldüm.
Neden üzüldün ki hocam? Nofap'in olayını neden kavrayamamışım? Benim için kızlar önde değil nofap etkisi olarak öyle dedim.

Son düzenleme:

PHONEİX

Merkür Yolcusu
Ben de öyleyim chidori 88 birebir aynı tıpkı ama kızlar benimle ilgileniyorlardı da ben kendimi kapatmıştım.
Olaylar oldu canımı sıktılar üniversiteden Kimseyle diyalog kurmadım.

whatWasfap

Uranüs Yolcusu
Sıkıcısın dostum, sosyal yeteneklerin ölmüş. Oyunu aşırı karmaşık hale getiriyorsun, arkadaşın olayın basitliğinin farkında. Şimdi yapman gerekenleri yazıyorum dikkatlice oku. Sırası önemli ama çok değil.
1- Komedi filmleri, tiyatroları, dizileri, programları izle. HIMYM tavsiyemdir. Her gece 1 film izlemeye çalış ve keyif al.
2- İnsanlarla (kim olduğu fark etmez) öylesine sosyalleş. Hiçbir beklentin olmadan. Parktaki dayıyla, ailenle, akrabanla, öğretmeninle, sevdiğin kızla komşunla kim olduğunun bir önemi yok. Hiçbir çıkarın, beklentin olmasın.
3- Ortalıkta dolanmaya başla. Dişi bireyler en çok dışarıda doğal şekilde tanıştıkları erkeklerden etkileniler. Ruh eşi veya tesadüf gibi şeylere, filmdeymiş gibi hissetmeye bayılırlar. Markette dolan ve git birine bir şey sor. Kitapçıya git görevli kızla konuş bir şeyler sor kitap sor. Giyim mağazasına git, oradaki hanımefendiler sana yardımcı olacaktır. Bir şey almasan bile soru sor, yardım iste.
4- Enerjini yükseltecek müzikler dinle, gece erken uyu uykunu al. Spor yap ve şeker tüketme. Sosyal iletişimde en önemli şey enerjini karşıdakine aktarabilmektir.
5- Avlanmaya başla. Dışarı çık, sahile kafeye herhangi bir yere. Beğendiğin hatunlarla konuş. Hiçbirinde başarılı olamasan bile sana kattığı özgüvene inanamayacaksın. İlki çok zor olacak ve karnını ağrıtacak ama ip söküğü gibi işte, ilk kızla konuşunca gerisi geliyor. Harekete geç kısacası, kızlar evde değil dışarıda. Evde oturduğun sürece kimseyle tanışamayacaksın.
Bonus: Arkadaşlarını dışarıya davet et, kafeye, ps kafeye veya mangala fark etmez bir şekilde davet et ve sosyalleş. Sosyal yeteneklerini geliştirmeni sağlayacaktır.
Bonus 2: Sosyalleşebileceğin hobiler bul veya ortamlara gir. Ben spor salonunda sürekli birileriyle tanışıyorum, dershanede de bayağı bir kişiyle tanışmıştım. Girişken ol, zaten seni tanımıyorlar. İstediğin kişi olabilirsin.

cgang

Yoda
Sıkıcısın dostum, sosyal yeteneklerin ölmüş. Oyunu aşırı karmaşık hale getiriyorsun, arkadaşın olayın basitliğinin farkında. Şimdi yapman gerekenleri yazıyorum dikkatlice oku. Sırası önemli ama çok değil.
1- Komedi filmleri, tiyatroları, dizileri, programları izle. HIMYM tavsiyemdir. Her gece 1 film izlemeye çalış ve keyif al.
2- İnsanlarla (kim olduğu fark etmez) öylesine sosyalleş. Hiçbir beklentin olmadan. Parktaki dayıyla, ailenle, akrabanla, öğretmeninle, sevdiğin kızla komşunla kim olduğunun bir önemi yok. Hiçbir çıkarın, beklentin olmasın.
3- Ortalıkta dolanmaya başla. Dişi bireyler en çok dışarıda doğal şekilde tanıştıkları erkeklerden etkileniler. Ruh eşi veya tesadüf gibi şeylere, filmdeymiş gibi hissetmeye bayılırlar. Markette dolan ve git birine bir şey sor. Kitapçıya git görevli kızla konuş bir şeyler sor kitap sor. Giyim mağazasına git, oradaki hanımefendiler sana yardımcı olacaktır. Bir şey almasan bile soru sor, yardım iste.
4- Enerjini yükseltecek müzikler dinle, gece erken uyu uykunu al. Spor yap ve şeker tüketme. Sosyal iletişimde en önemli şey enerjini karşıdakine aktarabilmektir.
5- Avlanmaya başla. Dışarı çık, sahile kafeye herhangi bir yere. Beğendiğin hatunlarla konuş. Hiçbirinde başarılı olamasan bile sana kattığı özgüvene inanamayacaksın. İlki çok zor olacak ve karnını ağrıtacak ama ip söküğü gibi işte, ilk kızla konuşunca gerisi geliyor. Harekete geç kısacası, kızlar evde değil dışarıda. Evde oturduğun sürece kimseyle tanışamayacaksın.
Bonus: Arkadaşlarını dışarıya davet et, kafeye, ps kafeye veya mangala fark etmez bir şekilde davet et ve sosyalleş. Sosyal yeteneklerini geliştirmeni sağlayacaktır.
Bonus 2: Sosyalleşebileceğin hobiler bul veya ortamlara gir. Ben spor salonunda sürekli birileriyle tanışıyorum, dershanede de bayağı bir kişiyle tanışmıştım. Girişken ol, zaten seni tanımıyorlar. İstediğin kişi olabilirsin.
Çok güzel tavsiye eline sağlık

chidori88

Jüpiter Yolcusu
Teşekkürler hocam çok yararlı tavsiyeler hepsi. Dışarı çıkmak, kafede insanlarla takılma kültürüm yok. Bir de soracak bir şeyim olmadığı sürece insanlarla tanışmaya çekiniyorum. Onun dışında antisocial değilim gidip konuşabiliyorum ama normal arkadaş olarak tanışmak falan zor geliyor. Deneyeceğim

Sesli Okuyan

Ay Yolcusu
Hocam sanki erkekadamdaki yazıdan bir parça okuyor gibi hissetim kendimi. Bu yazdıklarının nerediyse aynısı bir yazı vardı. Evsiz kötü çocuk ile yazılımcı iyi çocuğu karşılaştıyordu sanırım. Sana tavsiyem kadınların daha 500 yıl önce değer verilmeyen bir cariye olduğunu hatırlaman. Sakın kadınlara çok fazla değer verme ve hayatının merkezine koyma. Bu kadınlar ilgiyi haketmiyor ilgi de verme. Biraz kötü davran bak nasıl koşuyorlar arkandan.
Böyle davrandığında gelecek kızdan hayır gelmez.
Şöyle bir söz vardır; Tavşan dağa küsmüş, dağın haberi olmamış..!

Sesli Okuyan

Ay Yolcusu
Böyle davrandığında gelecek kızdan hayır gelmez.
Şöyle bir söz vardır; Tavşan dağa küsmüş, dağın haberi olmamış..!
Benim anlamadığım köşede bidon gibi dikilince kadınların üzerinize atlayacağını, size ilgi göstereceğini mi sanıyorsunuz?
Siz "kadınlar değersiz yaratıklardır" kafasına sahip olunca kadınların size teklif edeceğini mi sanıyorsunuz?
Barlarda kız götürenler köşede oturup viskisini içenler değil ortada oynayanlardır.
Bunu anlamanız gerekli..

Gelişimsabırister

Uranüs Yolcusu
Hocam sanki erkekadamdaki yazıdan bir parça okuyor gibi hissetim kendimi. Bu yazdıklarının nerediyse aynısı bir yazı vardı. Evsiz kötü çocuk ile yazılımcı iyi çocuğu karşılaştıyordu sanırım. Sana tavsiyem kadınların daha 500 yıl önce değer verilmeyen bir cariye olduğunu hatırlaman. Sakın kadınlara çok fazla değer verme ve hayatının merkezine koyma. Bu kadınlar ilgiyi haketmiyor ilgi de verme. Biraz kötü davran bak nasıl koşuyorlar arkandan.
Kuyruk acısı. Sana değer vermeyen birisi oldu diye tüm kadınları aynı kefeye koyuyorsun. Bu herkes için geçerli zaten kimseye fazla değer vermemek lazım. İlgi hak edene gösterilir. Hak edene ilgi göstermeyi öğrenmelisin. İlişkileri bu kadar karmaşık hale getirmeyin. Yok kötü davran peşinden koşsun falan girmeyin bu oyunlara kaybeden olursunuz.

chidori88

Jüpiter Yolcusu
Ayıp ediyorsun. İlişkim yok. Sırf bunların boşluğunu doldurmak için sigara da kullandım alkol de aldım. Bunları kullanan insanlara değer verilmez. Veren varsa ben bilmiyorum. Kendi zayıflığının bir dışavurumudur onlar...
Olabilir hocam ya. Zaten kullanmayı düşünmüyorum. Bugün spora yazıldım, spor hocası benden 2 yaş büyük bir kız. Çok güzel muhabbet ettik konuştuk falan. Güzeldi. Belki alkol ortamına falana filana gerek yoktur, belki dışarı daha çok çıkıp insanlarla gerçek hayatta tanışmaya çalışmalıyım.

N

neurosoft

Misafir
Belki alkol ortamına falana filana gerek yoktur, belki dışarı daha çok çıkıp insanlarla gerçek hayatta tanışmaya çalışmalıyım.
İşte bu... Diyebilmen gereken şeyde buydu. Çaresizlerin kendini uyuşturduğu ortamlardan ziyade kaliteli bir çevre her zaman daha iyidir. Sigara yalnızca senin üzerinde bağımlılık yapıp eksikliğinde sosyal ortamlarda bile mutlu olman gerekirken kendisini aratan bir nesne. Haliyle tamamen gereksiz. Alkol ise bir gevşetici ve normalde yapmadığın şeyleri çekinmeden yaptırabilen bir şey. Her ne kadar sosyal ortamlarda karşına çıkma ihtimali olsa dahi kendisi tamamen gereksiz bir şey. O olmadan bir adım önde olma şansın var.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6