Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kafam karışık

SalvadoorS

Ay Yolcusu
Kendimi beyinsiz hissediyorum. Geçen seneye kadar en zor mat sorularını çözerken. Bir kızla bakışlarmla flört edip onu hapsederken, ulan şuan biri bana basit bir şey bile anlatsa sen ne diyorsun diyip tek başıma mal mal takılasım var,. Dersleride unuttum gibi hissediyorum.50 60 gün neverfap yaptım ama toplasan 1 haftası kendimi iyi hissediyorum. Psikoğamı gitsem ?

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Yat uyu. Yarın daha iyi olacaksın.
Derslere hiç bakmazsan unutursun tabi. Uzaktan eğitim diye tamamen koy vermeyin.
Flatline evresinde olabilirsin, forumda yazısı var onu bir oku.

vazgeçmeyeceğim1

Jüpiter Yolcusu
Kendimi beyinsiz hissediyorum. Geçen seneye kadar en zor mat sorularını çözerken. Bir kızla bakışlarmla flört edip onu hapsederken, ulan şuan biri bana basit bir şey bile anlatsa sen ne diyorsun diyip tek başıma mal mal takılasım var,. Dersleride unuttum gibi hissediyorum.50 60 gün neverfap yaptım ama toplasan 1 haftası kendimi iyi hissediyorum. Psikoğamı gitsem ?
günlük düşünceler bir kaç gün sonra geçebilir. sabret

cici panpa

Satürn Yolcusu
Web Sitesi
www.neverfapturkiye.com
Psikoloğa gitsen ne yapacak sanki, bir antidepresan verip 2 çift konuştuktan sonra seni 2 3 saat sonra unutacaktır.Kendini niye beyinsiz hissediyorsun? Etrafında insanlık dışı hareketler yapan mahlukatlar ile bir mi görüyorsun? Kendini hem fiziksel hem de zihinsel olarak geliştir. Kızları çok fazla hayatının merkezine koyma, olmasa da olur ama olursa da iyi olur mantığıyla hareket etsen toplumun %85 erkek kesiminden ileride olursun,bu bir gerçek. Biliyorsun günümüzde abaza sayısı covid gibi artıyor. Mat soruları demişsin, 1 ay önce zerresine bildiğim konuları unuttum. Aklımda kalan tek şey zerresine kadar bilmekti.İnsanlık hali işte tekrar filan gerekiyor arada, mastürbasyon yaparken tabiri caizse azdırıcı görüntülere bakarsan unutkanlık yapıyor. Bunun hakkında İslam dininde birçok yazı var. Dini karıştırmak istemiyorum. Uzun lafın kısası çözersen ancak sen çözersin,başkası seni senden daha iyi bilemez. ?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6