Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kaplumbağa

mavi

Hakikat yolcusu
Vay be, yazdıklarıma biraz göz gezdirdim. Hiç değişmemişim, ah Mavi ah. 70 günlük bir süreç daha bozdum. Bu lanet şeye bağımlı değilim bence ,sadece depresif anlarda kendimi sokağa atacağıma FAP a atıyorum. Eski Maviye göre otokontrolüm biraz daha iyi.
Buraya ara sıra uğruyorum eskilerden kimler kaldı diye bakıyorum. İnsanlar değişmiş lakin sorular hep aynı ve aynı olmaya da devam edecek.

Son Samuray

Mars Yolcusu
Vay be, yazdıklarıma biraz göz gezdirdim. Hiç değişmemişim, ah Mavi ah. 70 günlük bir süreç daha bozdum. Bu lanet şeye bağımlı değilim bence ,sadece depresif anlarda kendimi sokağa atacağıma FAP a atıyorum. Eski Maviye göre otokontrolüm biraz daha iyi.
Buraya ara sıra uğruyorum eskilerden kimler kaldı diye bakıyorum. İnsanlar değişmiş lakin sorular hep aynı ve aynı olmaya da devam edecek.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6