Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kendimizi Boostlamamızın Çok Fazla Yöntemi Var

Samuray

Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Katılım
15 May 2021
Mesajlar
731
Tepki puanı
1,662
Puanları
160
Hocam güzel yazı ama karbonhidratla ilgili bilgilerde sıkıntı var. Vücudun tüm makrolara ihtiyacı var, önemli olan bunları ihtiyacı kadar almak. Özellikle yağsız ve normal yağlı arkadaşların spordan bir müddet önce kompleks karbonhidrat alması gerek, yoksa kas erimesi olur.
Ben de aynı fikirdeyim. Kişinin gluten hassasiyeti/çölyakı vs. yoksa gerekli düzeyde kompleks karb. almalı bence. Şeker gibi zehir formlarından değil de pirinç/makarna gibi besinler kaslara baya güç veriyor. Denendi ve onaylandı.
 

Brock

Mezun
Katılım
11 Kas 2020
Mesajlar
1,174
Tepki puanı
1,223
Puanları
180
Yaş
31
Güzel bir yazı yazmışsın güzel araştırmalar çok anlamıyorum pratikte bu dopamin serotonin vs diğer hormon dedikleri bilimsel isim verdikleri şeylerin ilişkisini ama içimden bir ses doğru bilgiler verdiğini söylüyor ; belki bunu yazını okuyunca kafamda biraz oturduğu içinde hissetmiş olabilirim. Daha kaynakçalı makale tarzına evirebilirseniz upgradeedebilirseniz zaman içinde bu değerli yazıyı daha çokdaha iyi olabilir.Herneyse elinize sağlık hocam.
 

AslaPesEtmeZ

Yeni Üye
Katılım
16 Eyl 2023
Mesajlar
5
Tepki puanı
4
Puanları
3
Dopaminleri daha hızlı düzeltmek için günlük rutinimiz nasıl olmalıdır ?
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst